Discovery Excir جدید – با زومیت حداقل 99 درصد طلا را از مدارهای زباله الکتریکی بازیابی کنید.

[ad_1]

در چند دهه اخیر، جهان بیشتر و بیشتر در دستگاه های هوشمند غوطه ور شده است. بسیاری از ما وقتی به نقاشی درباره خودمان می پردازیم ، یک حالت آرامش بخش داریم. بهترین مثال در این مورد تلفن هوشمند است. می توان گفت که تلفن های همراه بیشتر از همه دستگاه های هوشمند دیگر کاربران دارند و تقریباً هر شخصی حداقل یکی از آنها را دارد.

متأسفانه گوشی های هوشمند و برخی از محصولات دیگر ما بیش از چند سال عمر نمی کنند. این بدان معناست که زباله های الکترونیکی به سرعت در حال انباشتن هستند و آمارها نشان می دهد که هر ساله به سرعت در حال رخ دادن است و جهان ما را بیشتر تحت تأثیر قرار می دهد. چند وقت پیش گزارش کاملی از زباله های الکترونیکی منتشر کردیم که در آن شرح کاملی از بحران ارائه شده بود.

مقالات مرتبط:

با این حال، فناوری جدیدی که توسط استارتاپ کانادایی Excir کشف شد، پرتو امیدی است. Excir راهی برای بازیافت موثر طلا از زباله های الکترونیکی با خلوص 999.9 پیدا کرده است.

به گزارش بی بی سی ، آنچه Axire به دست آورده آنقدر چشمگیر است که یک شرکت سکه انگلیسی (Royal Mint Limited) با آن قرارداد امضا کرده است. در این توافقنامه آمده است که اکسیس حداقل 99 درصد طلا را از برد مدار محصولات زباله الکترونیکی بازیابی می کند.

تکنولوژی Excir

ظاهراً همه اینها را می توان با یک فرآیند شیمیایی به دست آورد که می تواند این فلز گرانبها را در عرض چند ثانیه استخراج کند. با بودجه کافی و توسعه این فناوری جدید، می توان این کار را با مواد دیگری مانند نقره، مس و پالادیوم نیز انجام داد.

مدیر اجرایی این تانکسالی، دکتر. او پتانسیل این فناوری جدید را “عظیم” توصیف کرد. شان میلارد، مدیر ارشد رشد شرکت نیز این فناوری را اعلام کرد Excir این پتانسیل را دارد که صنعت را متحول کند.

ضرابخانه می گوید تخمین می زند که وزن زباله های الکترونیکی جمع آوری شده در سال 2021 احتمالاً از 57 میلیون تن فراتر رود و تا سال 2030 اگر کنترل نشود به 73 میلیون تن خواهد رسید.

در حال حاضر حدود یک پنجم زباله های الکترونیکی بازیافت می شوند. با کمک Excir می توان این تعداد را بسیار افزایش داد. زیرا نتایج آسان و سریع را ارائه می دهد.

نظر شما در مورد فناوری جدید Excir چیست؟

[ad_2]

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما