برترین سایت برای دانلود pdf بهترین رمان های ایرانی

نویسندگان ایرانی بیشک در زمینه رمان نویسی در جهان بهترین هستند و تا امروز تعداد بسیاری از رمان های ایرانی به صورت جهانی نیز ترجمه و فروش عالی داشته اند . در این مقاله کوتاه سعی خواهیم کرد تا شما را با تعدادی از بهترین رمان های ایرانی آشنا کنیم و تمامی این رمان ها را میتوانید از طریق سایت دهکده لینکز ( سایت دانلود pdf کتاب ) دنبال نمایید و در صورت علاقه اقدام به دانلود و یا اقدام به خرید فیزیکی نمایید . در زیر خلاصه ای از بعضی از بهترین رمان های ایرانی را نیز تهیه نموده ایم :

 pdf رمان سو وشون

رمان بسیار زیبای سو وشون یکی از کتاب های برگزیده ی تاریخ ادبی ایران است که به قلم نویسنده سرشناس و نامی سیمین دانشور به تحریر درآمده است. سو وشن درواقع برگرفته از عبارت سوگ سیاوش است و چون شخصیت اصلی این داستان شدیدا به سیاوش شبیه است، سیمین دانشور( همسر جلال آل احمد) این کتاب را به این اسم نامگذاری نموده است. راوی داستان، شخص سوم، کسی که داستان این کتاب را تعریف می کند شخصی به نام زری ست. حوادث این کتاب حول اتفاقاتی که در جنگ جهانی دون در خطه ی فارس اتفاق افتاده است را به تصویر می کشد. امیدوارم از مطالعه ی این کتاب لذت کافی ببرید.

pdf رمان جای خالی سلوچ

بی شک تمامی شما عزیزان با محمود دولت آبادی نویسنده ی بزرگ و محبوب کشورمان آشنا هستید. آثار و نوشته های محمود دولت آبادی به قدری جذاب و دوست داشتنی هستند که توجه همگان را به خود جذب می کنند و از این رو کتاب وی جزو لیست بهترین رمان های ایرانی ست . از بین آثار جذاب وی می خواهیم به معرفی اثر زیبای جای خالی سلوچ اشاره کنیم. محمو دولت آبادی در این کتاب فقر را به معنای واقعی کلمه و به زیبایی به تصویر کشیده است. داستان اصلی این کتاب حول شخصیت اصلی که همان سلوچ است می گردد که یک روز بدون خبر خانواده، همسر و سه فرزند خود را ترک می کند. در این داستان مشکلاتی را که همسر او( مرگان)، بعد از ترکش دست و پنجه نرم می کند را به تصویر می کشد. کتاب بسیار زیبایی ست که محمود دولت آبادی به زیبایی و شیوایی به تحریر در آورده است.

pdf رمان ماهی سیاه کوچولو

کتاب فوق العاده زیبا و بی نظیر ماهی سیاه کوچولو اثر صمد بهرنگی از آن دسته از رمان هایی ست که برای همه ی سنین اعم از کودک و نوجوان، جوان و پیر، مناسب است. درون مایه اصلی این کتاب در مورد هدف های بزرگ و نحوه ی رسیدن به انها در عین وجود مشکلات متفاوت است. داستان ماهی کوچولوی سیاهی ست که همراه مادرش در رودخانه زندگی می کند ولی رویای او دیدن دریاست و با اینکه اطرافیانش سعی می کنند اورا از این تصمیم منصرف کنند، او مصرانه بر روی تصمیم خود پافشاری می کند. داستان این کتاب به قدری شیرین و دلنشین است که نه تنها برای کودکان، بلکه برای تمامی گروه های سنی مناسب است. امیدوارم از مطالعه ی این رمان زیبا نهایت لذت را ببرید.
کلام آخر
تمامی کتاب هایی که در لیست دانلود pdf بهترین رمان های ایرانی ما جای داشتند را می توانید از وب سایت ما دانلود نمایید و در صورتی که علاقه داشتید میتوانید این کتاب ها را به صورت فیزیکی خرید کنید(مواردی که حق نشر دارند را فقط میتوانید بخرید و در واقع به صورت رایگان فایل آنها در سایت موجود نمیباشد) خوشحال می شویم تا نظرات شما را درباره کتاب هایی که ما به شما معرفی کردیم بدونیم و احساسی که از مطالعه این کتاب ها داشتید را برای ما در قسمت نظرات وارد نمایید.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما