Flip پکیج لینک سازی شما Right to a High Performing Machine

همچنین میتوانید با مدیران سایتی که مدنظر دارید نیز صحبت کنید و در صورت قبول آنها محتوای خود را در آن انتشار دهید. شما با استفاده از سرچ کنسول گوگل این امکان را خواهید داشت که اقدام به استخراج بک لینک های یک وب سایت کرده و آن را به طور کامل ارزیابی کنید. موارد استفاده از گزارش top linked pages from a specific site: اگر وب سایتی که به شما لینک داده است جزء موارد تاییدی است ، می توانید با استفاده از این گزارش تحلیل کنید که کدام یک از لینک هایی که دریافت کرده اید سود خواهید برد. مسلما هر بک لینکی که واقعا ارزش داشته باشد به عنوان بک لینک پولی شناخته می شود، نه هر بک لینکی! این مساله به این معنی هست که مردم بیشتر به نتایج واقعی که برای اونها ظاهر میشه توجه میکنن نه تبلیغاتی که صاحبان اونها پول دادن تا بیشتر دیده بشن. آپدیت (بهار1402): در حال حاضر بک لینک pbn قویترین پکیج لینک سازی است برای اطلاعات بیشتر درباره این پکیج در تلگرام تماس بگیرید البته قیمت ان بالاتر خواهد بود. چرا که گویی دیگران از شما درباره خدماتتان سخن میگویند و از شما تعریف میکنند و گوگل متوجه این تعریف میشود!

᠎Po​st h as been created ᠎with G SA  Con tent Generato r DE MO.

در سئو یا بهینهسازی کلاه سفید سعی میکنیم با حفظ شرایط و قوانین و تکنیکهایی که از جانب گوگل تعریف شده است، رتبه سایتمان را در صفحات نتایج موتورهای جستجو بهبود ببخشیم. اگر شما بتوانید بک لینک های خود را مدیریت کنید و به درستی از آنها استفاده نمایید ، بدون شک رتبه وب سایت شما بهبود میابد. هزینه خرید این بک لینک ها از 1 میلیون و 400 هزار تومان آغاز شده و تا چند میلیون تومان هم ادامه دارد. چند سوال دیگه داشتم یادم رفت … نشر رپورتاژ آگهی یکی از روشهای دریافت لینک خارجی است. به همین دلیل باید بگوییم شما نمیتوانید از هر سایتی انتظار بازخورد مناسب داشته باشید و بهتر است از سایتهای با رتبه مناسب رپورتاژ بگیرید که این مورد کار نسبتا سختی خواهد بود و هزینههای تقریبا بالایی برای شما به همراه خواهد داشت. باید بگوییم اینکه لینک سایت شما در وبسایتی به جز سایت خودتان قرار میگیرد نکتهی مهمی است.

چرا که ممکن است لینک به صفحات اسپم رتبه شما را بکاهد. اولین مورد این است که شما به سایت هایی اشاره کردید که همین الان دارن از این بک لینک ها استفاده می کنند و هیچ افتی نکرده اند. برای یک کوئری که سختی متوسطی داره الان میانگین صفحه 2 و 3 گوگل هستیم و میخواهیم صفحه اول گوگل بیایم. همین موضوع به عنوان یک امتیاز مثبت برای سایت درنظر گرفته میشود. با اینکه این روش در گذشته بسیار مورد سوء استفاده قرار گرفته است، اما با رعایت مجموعه ای از نکات و راهنماها، میتوانید بک لینک های با کیفیت و ارزشمندی را خریداری کنید که به رتبه سایت شما کمک میکنند. شما سوالی که پیش امده برای بنده این که اگر وب سایت مقابل بک لینک مارو برداره بعد از مدتی چه اتفاقی برای وب سایت میوفته؟ زمانی که بک لینک خریداری می نمایید باید دقت داشته باشید که بک لینک ها به نسبت صحیحی بین صفحات سایت شما تقسیم شود. پاسخ: اخیرا افراد بسیاری با ما تماس میگیرند و همان گونه که گفتیم، به این مسئله اشاره دارند که فلان رقیب از بک لینک بی کیفیت استفاده کرده و موفق عمل کرده است.

موارد استفاده از گزارش Top linking pages: شما می توانید مطمئن شوید صفحاتی که بیشترین لینک را دریافت کرده اند ، مشخصا همان صفحاتی هستند که شما انتظارش را داشتید. و در انتهای دوره درمورد نحوه خروج و فرار از پنالتی یا همان جریمه گوگل صحبت کرده ایم. اگر یک سایت دیگر که در حوزه سئو فعالیت میکند که رقیب شما نیز محسوب میشود به شما لینک دهد و خدمات سئوی شما را تائید کند بهتر است یا یک سایت ورزشی؟ سپس، آنها احتمالاً با لینک دادن به سایت شما در محتوای خود، لطف شما را جبران میکنند. لینک هایی که به وب سایت هایی دیگر می دهیم، باید کسب و کارهای آنها مرتبط داشته باشند. https://xseo.ir/ در تقابل بک لینک با محتوای با کیفیت ارجحیت با محتوای ارزشمند است و بک لینک در رتبه دوم قرار دارد. بله؛ بک لینک های درج شده در تمامی پکیجهای لینک سازی به صورت دائمی هستند.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما