سردار فدوی پس از درگذشت حسن ایرلو از عربستان انتقاد کرد

[ad_1]

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: همانند جنگ تحمیلی از آمریکا گرفته تا اروپا و کشورهای عربی درگیر جنگ یمن هستند و امروز مستاصل هستند و التماس می کنند که ما را از این وضعیت نجات دهند. با احترام.”

به گزارش تسنیم، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع پیکر حسن ایرلو سفیر جمهوری اسلامی ایران در یمن که صبح امروز در کنار مزار شهدای گمنام برگزار شد، این سخنان را بیان کرد. شهید محلاتی: جبهه حق انقلاب اسلامی که در سال 1357 با پیروزی امام راحل شکل گرفت، به جبهه باطل شیطان و یارانش حمله کرد. قرن‌ها حکام نالایق بر کشور ما حکومت کردند، اما وقتی انقلاب اسلامی به وقوع پیوست، احساس کردند که روال جدیدی برقرار شده است، در حالی که اسلام ناب محمدی در چهل سالگی چشم شیطان بزرگ و پیروانش را کور کرده است. پیروزی انقلاب را با صدای بلند جشن می گیرد.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی در این مدت به سرعت پیشرفت کرده و پیشرفت کرده است. ما نمی توانیم خودمان را از نظر فیزیکی با دشمن مقایسه کنیم و آنها در این زمینه جلوتر هستند، اما خدا به شما گفته است که در مصر باشید و من نمی گذارم بمیرید و خواهیم دید که چه مزیت هایی داریم. پس از هفت سال اقامت در یمن، روحیه انقلاب اسلامی به او رسید و به عنوان عاشق انقلاب در یمن فعالیت کرد. صرفه جویی

جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه گفت: این فرصت را ندیدند که سفیر کشورمان را که مریض بود و در محاصره بود به هیچ وجه جایگزین کنند و در حالت عادی امکان تعویض وجود ندارد و هیچ کاری انجام نشده است. مردم مظلوم یمن در محاصره کامل هستند، اما طبق قانون الهی عمل کرده اند و پیروز شده اند و پیروزی نهایی را خواهند برد.

سردار فدوی گفت: عاشقان انقلاب اسلامی نزدیک به 43 سال است که اصرار دارند ثابت کنند که در راه خدا بوده اند و خداوند وعده داده است که می خواهم حزب خدا پیروز باشد، باید مواظب باشیم، تمام تلاش خود را می کنیم تا مطمئن باشیم. ” ما طرف خدا هستیم در این 43 سال با وجود اتحاد دروغین شیطان بزرگ و پیروانش نتوانسته اند پیروز شوند.

وی گفت: دشمنان می‌دانستند که به‌دلیل تأثیر پاسداشت بر پیکر شهید ایرلو، او باید در برابر هر بیماری دست و پنجه نرم کند و با وجود بیماری کرونا، کاری برای انتقال وی به ایران انجام ندادند.

جانشین فرمانده کل سپاه در پایان گفت: از خداوند متعال عاقبت به خیر و عاقبت بخیری را خواستاریم، بهترین عاقبت بخیر شهادت در راه خداست.

پیکر شهید ایرلو پس از اقامه نماز جمعه موقت تهران از سوی حضرت آیت الله صدیقی در حرم مطهر امامزاده صالح بن موسی (ع) در طزریش به خاک سپرده می شود.

[ad_2]

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما