بیانیه انجمن کسب و کار مجازی در حمایت از دیوار: ما برای شکستن دیوار تلاش می کنیم


اتحادیه کسب و کارهای مجازی مانند سایر نهادهای بخش خصوصی که در اکوسیستم نوآوری کشور دخیل هستند، به اعتراض مدیرعامل دیوار واکنش نشان داده و در بیانیه‌ای اعلام کرده است که برای حمایت از دیوار تلاش خواهد کرد تا دیوار را بشکند.

در قسمت اول بیانیه انجمن کسب و کارهای مجازی درباره محکومیت دیواری مدیرعامل این شرکت آمده است: این تصمیم توسط عالی ترین مقام قضایی بعدی در آن مجموعه اتخاذ خواهد شد.

در این بیانیه با اشاره به شرایط سخت کشور آمده است: «در حالی که مهاجرت پرمخاطب یک موضوع عمده است، کشورهای همسایه به این افراد و مشاغل آنلاین امتیازات ویژه ای می دهند. در کشور ما چند روز پس از تاکید بر ارائه راهکارهای فناورانه و ایجاد فناوری به عنوان یکی از وظایف اصلی مقام معظم رهبری و نخبگان، ناگهان چنین فرمانی برای شکستن نهال جوان کسب و کارهای اینترنتی در کشور صادر خواهیم کرد. و ما داریم می کاریم، بذر ناامیدی و ناامیدی در کسب و کار و جوانان این کشور کاشته می شود که فرار مغزها و مهاجرت نخبگان را تسریع می کند و انگیزه ای برای ادامه کار در کشور وجود نخواهد داشت.

هشدار به کارگران صنعت پلت فرم

نبود نخبگان قضایی در فعالیت این مشاغل به ویژه کسب و کارهای پلت فرم یکی از دلایل اصلی تصمیم گیری است که پیش از این در فضای کسب و کار آنلاین در ایران شاهد آن بودیم، با تاکید بر این جمله: اگر فقدان نخبگان قضایی باشد. ثابت ماندن، می تواند سیگنالی برای همه فعالان صنعت باشد که کسانی که می خواهند کسب و کار پلتفرمی در کشور راه اندازی کنند، مراقب باشند.» از جریمه‌های اعمال کاربر، حتی اگر خارج از پلتفرم آن‌ها رخ دهد، اجتناب کنید، و این مسیر کارآفرینی را بسیار دشوار می‌کند.»

در قسمت آخر این بیانیه آمده است: اتحادیه سراسری کسب و کارهای مجازی امیدوار است با اطلاع رسانی به دستگاه های تصمیم گیر اداری از نحوه فعالیت این مشاغل، دیگر شاهد چنین رویدادهایی برای هیچ یک از کارآفرینان و نخبگان کشور نباشند تا یک بار دوباره” ساخت و ساز و توسعه اقتصادی کشور را با هم ترکیب کنید.” بیایید فکر کنیم.”

پیش از این سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران نیز به این پرونده واکنش نشان داده و خواستار توقف این حکم شده بود.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه