اولین تصاویر از جانشین لامبورگینی آونتادور


در رفتنآینده اینجاست، زیرا این عکس ها اولین نگاه انتخابی ما هستند لامبورگینی آونتادور است. اگرچه این تصاویر خودرو را در زیر استتار سنگین نشان می دهند، اما منابع اطلاعاتی متقاعد شده اند که این خودرو جایگزینی برای آونتادور است.

به گزارش فرارو، این بار جاسوسان دنیای فناوری موفق شدند تصویر واضحی از یک خودروی شبه لامبورگینی به ثبت برسانند که تصوری کلی از طراحی این خودروی آینده به ما بدهد. غول‌های فناوری بر این باورند که این یک مدل آزمایشی نیست، بلکه یک مدل واقعی برای جایگزینی خودروی افسانه‌ای لامبورگینی عقب است.

تصاویر جاسوسی نشان می دهد که در حالی که خطوط خودرو با ظاهر گوه ای شکل برند ایتالیایی مطابقت دارد، طراحی کلی آن شباهت کمی به آونتادور دارد. دماغه و شیشه جلو یک خط ناگسستنی مشترک دارند و به نظر می رسد که بخشی از گلگیر هستند. این عکس‌ها دید خوبی از چراغ‌های جلو ارائه نمی‌کنند، اما به نظر می‌رسد که شکاف‌های کوچکی در قسمت جلویی دارند.

مشخص نیست که دهانه پارچه سقف به طور تصادفی شل شده یا عمداً برای فرستادن هوا به ورودی ساخته شده است. درهایی مانند Aventador، Murcielago، Diablo و Countach بسیار بزرگ هستند و ما انتظار داریم که آنها لولاهایی برای باز کردن قیچی داشته باشند. استتار پارچه ای شکل عرشه عقب را کاملاً مبهم می کند، اما به نظر می رسد نسبتاً صاف باشد. طراحی عقب چشمگیرتر به نظر می رسد. این قسمت دارای دو خروجی اگزوز شش ضلعی بالا می باشد که در داخل هر کدام یک جفت لوله دایره ای شکل دیده می شود. این مکان آنها را از سپر دور نگه می دارد تا مهندسان بتوانند یک دیفیوزر بزرگ زیر خودرو نصب کنند.

لامبورگینی جدید همچنان دارای یک موتور V12 در مرکز خواهد بود، اما موتوری کاملا متفاوت از مدل های فعلی خواهد بود. همچنین گفته می شود که توسط یک سیستم هیبریدی پلاگین پشتیبانی می شود. از ابرخازن نیروی محرکه استفاده نمی کند، که به ترکیب سنتی تر موتور الکتریکی و باتری اشاره دارد. خروجی این موتور همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد، البته انتظار نداریم مدل جدید قدرت کمتری نسبت به مدل فعلی داشته باشد. در نهایت، مدل جدید تا سال 2023 معرفی نخواهد شد، یعنی جاسوسان بیش از یک سال فرصت دارند تا پیشرفت خودرو را قبل از رونمایی رسمی فاش کنند.

تصاویر جاسوسی از جدیدترین مدل های لامبورگینی

اولین تصاویر از جانشین لامبورگینی آونتادور

اولین تصاویر از جانشین لامبورگینی آونتادور

اولین تصاویر از جانشین لامبورگینی آونتادور

اولین تصاویر از جانشین لامبورگینی آونتادور

اولین تصاویر از جانشین لامبورگینی آونتادور

اولین تصاویر از جانشین لامبورگینی آونتادور

منبع: موتور 1

ترجمه: مصطفی جرفی-فرارو

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه