از کدام کتاب کنکوری تست بزنم ؟

سلام ممنون بابت سایت عالیتون یه سوال دارم من سال 95 از دانشگاه روزانه انصراف دادم بهم مدرک موقت کاردانی دادند که توش نوشته 2میلیون بدهکاری به صندوق رفاه دانشجویی و تا 2تومنو ندی مدرک اصلی نمیدیم. بابت شرکت در کنکور مانعی ندارید اما برای ثبت نام و تحویل مدارک باید از نظر مالی تسویه کنید. برای مدرک معادل باید 72 واحد درسی پاس کرده باشید که برای دریافت مدرک معادل مدیر آموزشی باید بررسی دقیق تری در مورد واحد های پاس شده شما داشته باشد. در صورتی که برای شما شماره دانشجویی صادر نشده باشد انصراف محسوب نمی شود. تمام کتاب های در این صفحه زمانی می توانند باعث موفقیت شما بشنوند که انرژی و همچنین زمان لازم برای مطالعه آن هارا صرف کنید، شما صرفا با خرید کتاب ها به نتیجه دلخواه نمی رسید، باید آن هارا خوب بخوانید. اگر در حال حاضر هم انصراف دهید با توجه به مهلت یکساله مشکلی نخواهید داشت اگر ورودی بهمن 1401 هم مد نظر شما باشد بهتر است اسفند انصراف دهید.

مشاور کنکور پرتویی

مشاوره کنکور تجربی ، ریاضی و انسانی - دیجی کنکور و بعد در بهمن ماه ۱۴۰۰ برای رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی که بدون آزمون و صرفا براساس سوابق تحصیلی است، در یک دانشگاه دولتی روزانه مثلا دانشگاه روزانه بوعلی سینا همدان یا دانشگاه روزانه جیرفت ثبت نام کنم و به ادامه تحصیل بپردازم. سلام.وقت بخیر.بنده بهمن 99 از دانشگاه دولتی ترم6 انصراف دادم و کنکور شرکت کردم و روزانه قبول شدم اما در دانشگاه ثبت نام نکردم و مدارکم رو پست نکردم، منتظر تکمبل ظرفیت هستم تا در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم! من یک بار از پیام نور انصراف دادم و امسال دانشگاه شبانه قبول شدم. سلام خسته نباشید من ترم۹ پیام نور کارشناسی پیوسته هستم دو ترم مرخصی گرفتم وکلا۱۳ واحد پاس کردم الان میخوام این ترم انصراف بدم برای کنکور سراسری شرکت کنم آیا می توانم شرکت کنم؟ سلام. من دانشجوی کارشناسی پیوسته دوره شبانه هستم. سلام الان یک سوال داشتم من امسال کنکور ۱۴۰۰ روزانه قبول شدم ولی می خواهم دوباره کنکور بدهم و شبانه یک رشته دیگر قبول شوم می توانم کنکور بدهم یا باید از دانشگاه انصراف بدهم اخر شنیدم می شود سال بعد کنکور داد فقط از روزانه محروم هستی نه از شبانه این درست است ؟

و این که جریمه انصراف چقدره؟ با این کار میتوانید در صورت پیچیده شدن سوالات یا نزدیک شدن گزینهها به یکدیگر با دقت بیشتری به سوالات پاسخ دهید. یک مشاور خوب، دارای مسئولیت ها و وظایفی بوده و حمایتهای کامل و جامعی از دانش آموز خود به عمل آورد. این افراد در انتخاب شهر هم ابتدا شهر محل سکونت خود را انتخاب می کنند سپس شهرهای کوچکتر و کم برخوردارتر. میخواستم بپرسم در این شرایط تکلیف چیه ، اینکه آیا اگه من انصراف موقت بدم میتونم بعدا به درسم ادامه بدم یا کلا محروم میشم. اما باید بر اساس دروسی که پاس کردید به صورت تخصصی بررسی شود. من اگر الان انصراف بدم از دانشگاه خودم ، میتونم یه گواهی بگیرم از دروس پاس کردم و در دانشگاه ازاد ادامه بدم با معادل سازی؟ باسلام ، اگر دو بار از دانشگاه ملی روزانه و با گذراندن سه ترم در هرکدام از آن رشته ها، انصراف داده باشم ، برای بار سوم و در صورتی که چند سال از تاریخ اخرین انصرافم گذشته باشد ، نمیتوانم در رشته روزانه گروه هنر پذیرفته شوم؟

بنده دانشجوی ترم ۳ کارشناسی دانشگاه روزانه هستم… سلام ، اگر کارشناسی ارشد روزانه قبول بشیم و ثبت نام نکنیم، آیا میشه سال بعد کنکور ارشد شرکت کرد و پیام نور و آزاد انتخاب رشته کرد و اونجا ادامه تحصبل داد؟ ببخشید ترم یکه پیام نورم چیزی فهمیدم اینه که اگه بخوام کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم تا اعلام نتایج که آخرایه شهریوره نیازی نیس از دانشگاه انصراف بدم فقط می خواستم بدونم مراحل اداری انصراف از پیام نور چقد طول می کشه یعنی از زمانی که فرم انصراف گرفتیم تا زمانی که مراحل انصراف تموم سه چقد طول می کشه یه روزه می شه همه چیو مشاوره ی کنکور زبان درست کرد؟ در دانشگاه های دولتی معمولا برای ترم اول و دوم هزینه انصراف نمی گیرند. شهریه معادل دوره شبانه ترم هایی که مشغول به تحصیل بودید از شما دریافت می شود. اگر شهر قبولی برای شما اولویت بیشتری دارد، اهداف خود را بر اساس رشتههایی که در این شهرها ارائه میشود، تنظیم کنید و بر اساس آن برنامهریزی کنید. برای کنکور باید طوری بخوانید که از پس سوالات تستی و مفهومی بربیایید. مشاوره ما برای آزمون کنکور سراسری و قبولى شما در یک رشته تاپ و در یک دانشگاه خوب است .

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما