آخرین اخبار «مشاوره و روانشناسی

تعداد افراد کمی هستند که به صورت یک حرفه اصلی مشغول به کار هستند. بنابراین توصیه ای که به شما دارم این است که: در شروع کار خیلی به فکر درآمد نباشید و بیشتر تمرکزتان بر این باشد که کسب تجربه کنید. تجربه چه قدر اهمیت دارد؟ برنامه ریزی روزانه ای که مشاور به ما میده چه ویژگی داره؟ همچنین ویژگی های یک برنامه ریزی خوب را برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی ارائه دهیم. سلام ببخشید در مورد انصراف و تحصیل مجدد تو کارشناسی پیوسته سقفی وجود داره؟ چرا که معتقد است با وجود نظم، ذهن تمرکز بالاتری برای یادگیری دارد به همین علت شاگردان ایشان در خرم آباد، همواره از رضایت خاطر و آسودگی ذهنشان و هم چنین باز دهی بالای مغزشان با ما سخن گفتند. اما 2 نکته قابل توجه وجود دارد. اما نکته جالب اینجاست که اکثر افراد معمولا به صورت نیمه وقت در این حوزه فعالیت میکنند. و شما را در رسیدن به هدفتان یاری رساند. آموزش اساسی و زیربنایی نیازمند معلمی است که راز و رمز تعلیم و تربیه را بداند وخودش الگوی تربیتی برای متعلمین باشد و خود را به صفاتی ارزشمندی بیاراید تا بتواند بر دانش آموزان اثر مثبت گذاشته و نتایج مطلوبی به دست آورد.

مشاور کنکور سینا تهرانی

تا شما هم یک دید همه جانبه نسبت به این موضوع داشته باشید و بدانید که چگونه باید شروع کنید. تمرکز روی اشكالات و ضعفها باعث رفع موضوعی آنها می شود، با تفکیک مطالب مهمتر از کم اهمیتتر و خواندن یادداشت برداریهای خلاصه شده، به راحتی می توان سرعت مرور را افزایش داد؛ این کار همچنین باعث می شود اولویت بندی سوالات سخت و آسان کنکور برای پاسخ دهی در زمان مشخص هم راحت صورت گیرد. بعضا ممکن است شما به عنوان کارآموز در موسسه ای مشغول به کار شوید و حتی یک ریال هم حقوق نگیرید و صرفا کسب تجربه کنید. برخی از سایتهای مرتبط با کنکور، مصاحبه هایی از قول شما منتشر کرده اند، که شما گفته اید در آزمون های آزمایشی آنها شرکت کرده و یا از کتابهای کنکورشان استفاده کرده اید.من تاکنون با هیچ سایت کنکوری مصاحبه نکرده ام و امکان ندارد از کتاب کنکوری تعریف کرده باشم چون اساس کار مشاورم تکیه بر کتابهای درسی و تست های کنکور سراسری بود. در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 21 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . متهم اعتراف کرد که علاوه بر شاکی پرونده، چند دختر دیگر را هم با این شگرد فریب داده است و به همین دلیل سرهنگ مراد صارمی، رئیس پلیس شهرستان اقلید از افرادی که در دام این فرد گرفتار شدهاند خواسته است با اطمینان از محفوظ بودن نام و مشخصاتشان نزد پلیس و دستگاه قضائی برای شکایت از متهم به اداره آگاهی اقلید مراجعه کنند.

۳- برای جناب تهرانی این موضوع به شدت اهمیت دارد که فقط افرادی وارد مجموعه مشاوره کنکور ما شوند که هم خود و هم خانواده هایشان با آگاهی کامل اقدام به ارسال درخواست نمایند و کاملا مطلع باشند که به چه مشاوری مراجعه کرده اند. درآمد مشاور کنکور چه قدر است؟ هر چه قدر با دانش آموزها و افراد مختلفی در ارتباط بوده باشید؛ تجربه شما هم بیشتر و بیشتر میشود. مهم ترین عامل برای اینکه به یک مشاور کنکور خوب (صفحه وب مرتبط است) تبدیل شوید، تجربه است. اگر مشکل انگیزشی دانش آموز کنکوری مداوم باشد که معمولا دچار بی انگیزگی و ناامیدی است و مداوم فرصت ها را از دست می دهد و اگر به صورت مقطعی دچار مشکلات انگیزشی باشد باز با نابودی فرصت های عالی برای مطالعه و تست زنی همراه است . جلو خانوادم خجالت میکشم که اونا بهم این احترامو نذاشتن من هر چی خواهرشوهر و مادرشوهرم خوبن، جاریم در حال بازی با اعصاب منه.با اینکه 5 سال از من بزرگتره و یه بچه داره اینقدر سعی میکنه با من رقابت کنه که نگو و نپرس.هر چی من ازش هی تعریف میکنم که خودشو با من مقایسه نکنه اما بدتر میشه هر روز.من یه ماه دیگه عروسیمه اونم یه ماه دیگه میخاد بره خونه نو.

مشاور کنکور فرهپور

هر ساله خیلی از داوطلبان کنکور سراسری با آرزوی رتبه برتر شدن در کنکور سراسری مطالعه خود را آغاز می کنند و اما ناگهان وسط راه عشق و علاقه خود را از یاد می برند و سرگرم روزمرگی ها و خوشی های گذرا می شوند و آخرشم میگن “ایشالله سال بعد! سالاریکیا با اعلام اینکه “رشته پزشکی را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کردم”، افزود: علاقه شخصی به این رشته علت انتخابم است اما برای انتخاب دانشگاه بین شیراز و شهید بهشتی تهران شک دارم. در ادامه به برخی نکات مهم راجع به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره تهران اشاره شده است تا شما بتوانید تصمیم خود را راحت تر بگیرید. مجموعه حاضر را به صورت خلاصه و قیمتی مناسب در اختیار داوطلبان قرار داده ایم تا بدون صرف زمان و هزینه زیاد،نسبت به چگونگی مطالعه درس زیست اگاهی یافته و کسب نتیجه مطلوب را فراهم اورند. که تنوع این طرح ها باعث شده که هزینه مشاور کنکور برای شما دوستان عزیز فوق العاده مناسب باشد .تیم ما دارای سه طرح برای مشاوره کنکور می باشد که از جمله آنها طرح ویژه و طرح طلایی و طرح اقتصادی است که برای مشاهده تمامی طرح ها و آپشن های هرکدام می توانید از قسمت تعرفه مشاوره کنکور وارد شوید .

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما