PSG 3 – 2 لایپزیگ ؛ پاریس امیدوار کننده نیست!

[ad_1]

به گزارش “ورشش سه” ، پاری سن ژرمن موفق شد در نیمه دوم شب با لیونل مسی 2-3 لایپزیگ را شکست دهد و از رقیب خود عقب بیفتد و اغلب درخشش شبستان قاتل بود.

بر خلاف انتظار ، لایپزیگ بازی را خوب شروع کرد و در دقیقه هفتم شانس خوبی برای به ثمر رساندن گل اول داشت ، اما ضربه لیمر از موقعیت سخت با پاسخ دیدنی کیلر ناواس روبرو شد و فرصت را از دست داد.

اما دقایقی بعد پاری سن ژرمن به گل رسید. روی پاس یولیان دراکسلر ، کیلیان امباپه فاصله زیادی را از سمت چپ برید و سرانجام توانست با ضربه زمینی در زاویه دروازه ، اولین گل تیمش را به ثمر برساند.

در دقیقه 2 ، لایپزیگ در آستانه به ثمر رساندن اولین گل بود و آندره سیلوا می توانست دروازه را از سمت چپ باز کند ، اما باز هم کیلور ناواس با یک گل دیدنی پاسخ داد تا دروازه پاریس بسته شود.

اما پس از چند دقیقه سرانجام نذر تسلیم شد. پاس زمینی آنجلینو از سمت راست در آن لحظه آخرین ضربه دروازه آندره سیلوا بود و لایپزیگن در دقیقه 29 حمله خود را جبران کرد.

در پایان نیمه اول ، اونکونکو با یک حرکت فنی در کرنر به گل رسید ، اما ضربه او با فاصله زیاد به پایان رسید و در نهایت هر دو تیم 1-1 را به تساوی کشاندند.

قابل ذکر است که لایپزیگ در نیمه دوم حمله را آغاز کرد و در دقیقه 57 گل دوم را به ثمر رساند. ارسال آنجلینو از سمت چپ به دست مشتری رسید و او به راحتی بدون مدافع کناری و ضربه سر ، گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه 3 ، از روی ضربه آزاد انکونکو ، آندره سیلوا فرصت خوبی داشت تا دروازه پاری سن ژرمن را باز کند ، اما ناواس قاتل دروازه تیمش را به خوبی مهار کرد.

اما دقایقی بعد میزبان بازی را به تساوی کشاند. گولاسچی اولین ضربه لیونل مسی را روی پاس امباپه مهار کرد اما در بازگشت این بازیکن موفق شد دروازه خالی لایپزیگ را باز کند.

اما در دقیقه 73 ، کیلیان امباپه در محوطه جریمه لایپزیگ متوقف شد تا پاری سن ژرمن ضربه پنالتی به ثمر برساند. لیونل مسی پشت توپ قرار گرفت و توانست با یک ضربه چیپ دیدنی کار را به پایان برساند.

پاری سن ژرمن در دقیقه 94 یک پنالتی دیگر به دست آورد ، اما این بار امباپه جای لیونل مسی را در پشت توپ گرفت و فرصتی را از دست داد تا بازی با برتری 2-3 دقیقه ای پاری سن ژرمن به پایان برسد.

[ad_2]

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما