Eek داد Peek Performance اپل گذشت گذشت گذشت

[ad_1]

روآرو-داد «Peek Performance» این هفته رار کرد و برخی از مهم‌ترین خطوط خطوط اپل مانند نند، مک آی‌پد آی‌پدا متحول کرد. آدرامه مهاهی به تلات ت، این رویدادی می‌اندازیم.

(2022) iPhone SE: نهلی نه نهان هیجان انگیز!
IPhone SE (2022) یانید روی به‌روزرسانی‌های iPhone SE (2022) نسبت به یایی‌هایی که در گذشته گذشته باب شدند. iPhone SE (2022) ،رای پردازنده بهتر زنده ۱ گیگابایت رم بیشتر ، 5G و و جدید و استاست. وجود یک نمایشگر کوچک و کم وشنلوشن، به دوربین تکی پشتی پشتی این گوشی آنچنان جالب به نظر نمی‌رسد.

اپل

. . . آیفون SE (2020) که قیمت 399 رلار برای مدل پایه 64 بابایتی دارد که آیفون SE (2022) را با همان مقدار فضای ذخیره شده زیازی و با قیمت رلار است. این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم و اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم.

آی پد ایر شهاشه M1: محصولی یالی یای اپل
iPad Air (۲۰۲۲) تقریباً همان مسیر ارتقاء آیفون SE را دنبال می‌کند می‌کند نان بدنه ، پردازنده جدید و دوربین دوربین فیلفی فی. ا1اده از تراشه M1 باعث ایجاد دلکرد فوق‌العاده‌ای در این زمینه می‌شود. اما از نظر قابلیت‌های در در در iPad Air ۲۰۲۲ مشاهده کردیم، فتافت فت. iPad Air جدید جدیدان دو دو س زیازی قبلی را دارد رد ۶۴ بابایت و ۲۵۶ گیگابایتی که به نفع ۱۱ ۱۱ اینچیل ست است.

اپل

در صورتی که فظهافظه ۶۴ رایگان آیپد ایر ایراییه برای شما مناسب نیست، شما باید ۸۴۹ یورو یای مدل ۲۵۶ بابایتی کنید. در حالی که قیمت یک آیپد ۱۲۸ بابایتی یورو ست است. آیپد پرو رارای صفحه نمایش یش هرتز و وای بهتری بهتری آیپد آیپد ایرشداشد.

M1 Ultra یک پردازنده زنده
M1 Ultra اولین دستگاه M1 Max است که روی Ultra Fusion (Infinity Fabric و Mesh Interconnect اینتل) راه اندازی شد. این ریاری به یک سیستم مامل اجازه می‌دهد تا دو پردازنده را به نان یک حداحد تشخیص تشخیص دهد. M1 Ultra دارای ظرفیت ۲۰ یای و گرافیکی گرافیکی ۶۴ یای است و نان آن با ۱۲۸ بابایت حافظه فظه پیکربندی وتا ۸۰۰ بابایت برای فرا یا یا اپل اعلام کرد که از یک پردازنده دیگر نیز آینده ییایی خواهد داشت. به Mac Pro، Mac M1 Ultra، M1 Max و M1 Max در فیس بوک بپیوندید!

اپل

مک استودیو: جدیدترین جدیدترین قدرتمندترین رایانه رومیزی اپل
ا1اده از تراشه قدرتمند M1 Ultra در مک استودیو استودیو ،اند این ینل را به به و ر یایان رومیزی اپل تبدیل کندل کندل کندل کندل تبدیل تبدیل به تبدیل تبدیل شود. تبدیل شدن تبدیل شدن تبدیل شدن تبدیل شدن تبدیل شدن تبدیل شدن تبدیل شدن اکنون به فیس بوک بپیوندید تا بهترین استفاده را از USB-C، USB-A، HDMI و موارد دیگر ببرید. SD به هارت نان SD به هاه دو درگاه USB-C نیز در درلو او دستگاه قرار داده شده است. Mac Studio Mac Mac بسیاری از کاربران قدرتمند قدرتمند وسوسه می‌کند Maca MacOS را به رار ر.

اپل
مانیتور و سبز سبز رنگ

اپل
Apple ین Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple 5K و 5 نفر دیگر این را می پسندند. توسط رشارش فرارو یک دوربین ۱۲ پیکساپیکسلی داخلی یا سنتر استیج و سیستم صوتی تا یدیه دولیدیه Atmos با شش ندگولندگو ندگو در این مانیتور تعبیه شده است. یش یشایش اپل استودیو ۱۶۰۰ دلار قیمت ردارد.

اپل

منبع: gsmarena

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما