Back 4 بررسی خون – شیوع انسان هایی که دیگر انسان نیستند

[ad_1]

به گفته منابع موثق ، ویروس در سراسر پایتخت گسترش یافته و افراد آلوده را به حیوانات وحشی تبدیل کرده است. وضعیت در غرب کشور ، از جمله سان فرانسیسکو و لس آنجلس ، نامشخص است و ویروس به سرعت در حال گسترش است. رئیس ستاد مدیریت بحران در مصاحبه با ما اصرار داشت که شما در خانه بمانید و هرگز بیرون نروید. این از اخبار امروز ، تا ملاقات دوم است!

من مطمئن هستم که می دانید بازی چیست و شما چه نوع هیولایی بدون شاخ و بدون دم هستید. Back 4 Blood اولین بازی شوتر شخص است که از عنوان معروف Left 4 Dead از نسل نهم به ارث رسیده است. البته این عنوان در طوفان منتشر شد و سر و صدای زیادی به پا کرد. Storm چون در ابتدای نسل نهم هستیم و هنوز بازی جدیدی منتشر نشده است. بنابراین در نتیجه ، ما 4 خون برگشتیم جایی که دشمنان منتظرند از شما به خوبی مراقبت کنند. این بازی توسط استودیو Turtle Rock ساخته شده است که قبلاً روی پروژه Left 4 Dead کار می کرد و توسط برادران وارنر منتشر شد.

قبل از بررسی ، به شما یادآوری می کنم که بازی بر اساس چند نفره طراحی شده است. البته این مانع از بازی تنهایی شما نمی شود و می توانید بازی را به صورت حضوری انجام دهید. اما هنوز هم ، لذت اصلی بر اساس داشتن چند نفره است. بنابراین اگر به تنهایی بازی می کنید و آن را دوست ندارید ، در اسرع وقت بازی را قضاوت نکنید و نظر منفی خود را به دیگران تحمیل نکنید. یک نکته دیگر که می خواهم بگویم این است که مکمل این مقاله ویدئوی بازی Let’s Play است که می توانید در کانال Vigiato مشاهده کنید. به اندازه کافی و اجازه دهید به جزئیات برسیم ، با Visito در ارتباط باشید.

4 خون در پشت

 • رتبه بندی کاربر


 • نمره متاکریتیک

  78
 • سبک

  تیرانداز اول شخص
 • سکو

  سری ایکس باکس ایکسایکس باکس وانپلی استیشن 5پلی استیشن 4پپسی
 • ناشر بازی

  برادران وارنر
 • تهیه کننده

  استودیو راک لاک پشت
 • حالت بازی

  چند نفرهگروه

[ad_2]

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق