چرا عرضه سالانه بازی Call of Duty Games به پایان رسیده است؟


Call of Duty: با توجه به اینکه فروش Vanguard در برخی زمینه ها کمتر از حد انتظار است، به نظر می رسد زمان آن رسیده است که Activision عرضه بازی های جدید Call of Duty را به صورت سالانه متوقف کند.

از زمان انتشار Call of Duty 2 در سال 2005، هر ساله یک بازی جدید از فرنچایز محبوب Activation برای طرفداران این سری منتشر می شود. نسخه سوم این سری با نام Call of Duty 3 در سال 2006 و یک سال بعد از Call of Duty 2 در سال 2007 منتشر شد و پس از آن Call of Duty 4 در سال 2007 منتشر شد و هر سال بازی های جدیدی منتشر شد.

عرضه سالانه بازی Call of Duty Games البته برای اکتیویژن بسیار موثر بوده است و اکثر بازی های اصلی این سری با نقدهای مثبت و فروش قابل قبولی روبرو شده اند.

با این حال، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که اکتیویژن تصمیم خود را برای انتشار بازی های جدید هر سال تغییر دهد. در واقع، دنیای بازی های ویدیویی در شرایطی قرار دارد که بازیکنان بیش از هر زمان دیگری علاقه مند به تجربه بازی فعلی و ارائه محتوای بیشتر و بهره برداری کمتر از تجربیات کاملا جدید هستند.

برخی از دلایل در این مقاله ذکر شده است گیاهی به آنها اشاره می کنیم، می توان گفت بهتر است هر سال نسخه جدید فرنچایز Call of Duty منتشر نشود.

فروش بازی های Call of Duty کاهش یافته است


بازی جدید Call of Duty

Call of Duty: Modern Warfare یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های تاریخ است و فروش Black Ops Cold War چشمگیر بود. با این حال، گزارش‌های اولیه نشان می‌دهد که فروش Call of Duty: Vanguard بسیار کمتر بوده و بریتانیا بالاترین فروش را از سال 2007 داشته است.

این ممکن است نشانه بزرگی باشد که طرفداران Call of Duty بالاخره از این فرنچایز خسته شده اند، اما با انتشار احتمالی Modern Warfare 2 در سال 2022، انتظار می رود وضعیت کمی بهتر شود.

از سوی دیگر، اگر به فروش بسیار پایین Vanguard نگاه کنید، احتمالاً فروش بازی های عرضه شده در سال های 2023 و 2024 بسیار کمتر از حد انتظار خواهد بود.

تقاضای بالا برای Remastered Old Call of Duty


بازی جدید Call of Duty

به همان اندازه که فرنچایز Call of Duty در حال کسب درآمد است، فروش سالانه آن در حال کاهش است، اما Activision منطقی نیست که برنامه انتشار سالانه خود را به طور کامل متوقف کند. با این حال، ممکن است زمان آن رسیده باشد که انتشار نسخه های جدیدتر بازی را به صورت سالانه متوقف کنید و در هر بازه زمانی بازی، مجدداً بر عناوین قبلی مسلط شوید.

شرکت های بازی سازی در حال حاضر علاقه زیادی به ریمستر بازی های خود دارند و البته تقاضای زیادی برای بازی های Call of Duty ریمستر شده وجود دارد. اگرچه اکنون می دانیم که طرفداران بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 بار دیگر این فرصت را خواهند داشت تا دنیای بازی را به گونه ای متفاوت تجربه کنند، اما بازسازی نسخه های کلاسیک فرنچایز Call of Duty برای کنسول مدرن تجربه لذت بخشی جدید خواهد بود. .

البته اکتیویژن تاکنون بازی های Call of Duty را بازسازی کرده است. نسخه ریمستر شده Call of Duty 4 در سال 2016 و نسخه Remastered Call of Duty: Modern Warfare 2 که شامل کمپین داستانی او می‌شد، در سال 2020 منتشر شد. اما این ریمستر با محدودیت هایی در اختیار طرفداران قرار گرفت.

بازی جدید Call of Duty

به عنوان مثال، بازی Call of Duty 4 Remaster در ابتدا برای کسانی که بازی Call of Duty: Infinite Warfare را خریداری کرده بودند، ارائه شد، اما تعداد بازیکنان محدودی داشت. Modern Warfare 2 همانطور که گفتیم فقط یک کمپین داستانی را شامل می شود و حالت چند نفره خود را بازسازی نکرده است.

با این حال، Activision برخی از بازی‌های کلاسیک این سری را دارد که می‌توان آن‌ها را بازسازی کرد تا انتشار سالانه بازی جدید Call of Duty متوقف شود. به عنوان مثال، می‌تواند بازی‌های Call of Duty 2 و Call of Duty 3 را که در طول جنگ جهانی دوم رخ داده‌اند، بازسازی کند، یا می‌تواند بخش چند نفره Modern Warfare 2 را بازسازی کند. دیگر گزینه های محبوب طرفداران برای ریمستر عبارتند از Call of Duty: Black Ops یا دنباله Black Ops 2.

به طور کلی اکتیویژن می تواند راه های مختلفی را برای بازسازی بازی های کال آف دیوتی امتحان کند و می توان تصور کرد که بازی های نوستالژیک این سری با کیفیت، فروش بسیار بهتر و بالاتری را تجربه کنند.

Call of Duty: Warzone درآمد ثابتی را تضمین می کند


بازی جدید Call of Duty

در نهایت می توان اضافه کرد که وجود بازی های محبوبی مانند Call of Duty: Warzone یا Warzone به این معناست که نیاز کمتری به ساخت بازی های جدید از طریق Activision وجود دارد. تنها در یک چهارم (سه ماه)، Activision توانست بیش از 1 میلیارد دلار پرداخت درون برنامه ای ایجاد کند و انتظار می رود که بخش قابل توجهی از این درآمد مستقیماً از Verzon باشد.

New Call of Duty: با وجود معرفی نقشه Warzone به نام Caldera، می توان انتظار داشت که بازیکنان جدید جذب این بازی سبک بتل رویال شوند و بازیکنان قدیمی تر دوباره تلاش کنند.

تا زمانی که Warzone یکی از محبوب‌ترین بازی‌های جهان باشد، به کسب درآمد برای Activision ادامه خواهد داد، بنابراین تمرکز روی آن به جای یک بازی کاملاً جدید منطقی‌تر خواهد بود.


Minecraft # 53 – ما به ویرجینیا برگشتیم!!

ویدیوهای YouTube Vijiato را تماشا کنید

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances