چرا شستا ساختمان استقلال را تصرف نکرد؟

[ad_1]

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: اگر تعداد کل این دو ساختمان به اندازه مطالبات شرکت شستا نبود، ساختمان باشگاه استقلال را مصادره می کردند.

صفی الله فغانپور گفت: کنترلی بر موضوع نداریم. در صورت درخواست، شرکت ممکن است دارایی های فدراسیون را مصادره کند و آنها همچنین این اختیار را داشتند که ساختمان فدراسیون خود را مصادره نکنند و سایر اموال متعلق به فدراسیون را مصادره کنند.

وی افزود: ما به آنها نشان ندادیم که چنین دارایی هایی داریم و خود مسئولان شرکت با پیگیری و درایت خود خواستار مصادره فدراسیون فوتبال و ساختمان باشگاه پرسپولیس شدند.

رئیس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: خیلی ها می پرسند چرا ساختمان پرسپولیس توقیف شد اما برای استقلالی ها اینطور نیست. موضوع. در این مدت جلسات و توافقات مختلفی داشتیم. این اقدام بعدها در مسیر کارشناسان نحوه پرداخت و دریافت آن قرار گرفت اما پس از مدتی این روند متوقف شد. نکته حائز اهمیت این است که فدراسیون مدعی ساخت باشگاه های استقلال و پرسپولیس نیست اما اسناد و مدارک هر دو باشگاه به نام فدراسیون است.

فغانپور خاطرنشان کرد: مبلغ درخواستی شرکت شستا و مهارت های ارائه شده توسط آن برابر با ارزش ساختمان فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس است، بنابراین این شرکت خواستار مصادره این دو ساختمان شده است. اگر مجموع این دو ساختمان به اندازه طلب شرکت شستا نبود، ساختمان باشگاه استقلال را مصادره می کردند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که فدراسیون فوتبال در چند وقت اخیر برای رسیدگی به این موضوع چه کرده است، گفت: توافقات جدیدی انجام شده و امیدواریم بقیه مطالبات این شرکت تسویه شود. آخر سال متأسفانه شستا به دلیل فضای ایجاد شده عجله داشت اما با هماهنگی مسئولان وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و وزارت صمت به زودی این توافق حاصل می شود.

[ad_2]

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما