همهچیز درباره انصراف از دانشگاه – گروه مشاور برتر

مشاور کنکور تجربی آقای دکتر رامتین ولی شریعت پناهی ... سلام بنده سربازم می خوام واسه کنکور ۱۴۰۰ انسانی آماده شم راستی نظام قدیم بودم می خوام بدونم واسه عربی دینی ریاضی ادبیات روانشناسی. آیا شما با همه ی رتبه های تک رقمی ، دو رقمی و سه رقمی مرکز مشاوره کنکور ما گفتگو کرده و از معدل آنها خبر دارید که چنین نقدی را بر بنده وارد می کنید؟ اول از همه ممنون از خدام.بعدش پدر و مادرم . سوال اول من این هست که همانطور شما در مقاله گفته بودید بهترین کتاب برای ریاضی و شیمی و فیزیک رو نام بردید ولی برای زیست شناسی رو نگفتید خواستم ازتون بپرسم که بهترین منابع کتاب برای زیست شناسی چه کتابی است ؟ قبلا هم تو اسفند گفته بوده کنکور میفته اواخر مرداد! سوال دوم من هم این است که آیا کتاب هفت خان خیلی سبز مناسب تر است یا نشر الگو ؟ برای شروع، کتاب شیمی خیلی سبز رو پیشنهاد می کنم.

مشاور هیوا کنکور 99

طرح بهترین مشاور کنکور - درس زندگی سلام.من کاردانی نرم افزار و کارشناسی نرم افزار از شاخه فنی حرف ایی دارم.جدیدا مشتاق شدم ادامه تحصیل بدم و کنکور تجربی شرکت کنم.باتوجه به اینکه رشته ام کلا فنی بوده کارم سخته.چه منابعی رو بهم پیشنهاد میدید که هیچ درکی از رشته تجربی ندارم؟ فاز دوم: فاز تسلط و جمع بندی: در این فاز که پس از فاز مطالعه مفهومی آغاز می شود، برناممه ریزی به نحوی خواهد بود که دو دور مرو و دو دور تست زنی برای تسلط در نظر گرفته می شود و در نهایت با آنالیز کنکورهای 10 سال اخیر، شما برای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی آماده می شوید. پرستار می تواند در بیمارستان براساس سطح تحصیلات (کارشناسی، کارشناسی ارشد) و سابقه کار در پستهای پرستار شیفت، سر پرستار، سوپروایزر بالینی، سوپروایزر کنترل عفونت، سوپروایزر آموزشی و ریاست پرستاری بیمارستان مشغول به کار شود . سیناتهرانی مشاور کنکور در ادامه به « فردا » گفت: اتفاق سوم ممکن است در نگرش دبیران مدارس رخ دهد و آنها را به این فکر فرو ببرد که برای حفظ موقعیت شغلی خود، بهتر است بروند و روشهای تفکر صحیح به شیوه طراحان کنکورسراسری را بیاموزند و به اشتباه تصور نکنند اگر دانش آموزی حجم عظیمی از تکالیف درسی سنگین را انجام دهد، دانش آموز موفقتری است، زیرا این معدل دانش آموز نیز که باعث موفقیت او در کنکور سراسری می شود، بلکه دانش آموزی در کنکور موفق تر است که روشهای صحیح تفکر علمی به شیوه طراحان سوالات کنکور سراسری و شیوه مطالعه هر درس را بداند و بر اساس آن تستهای محدود و مشخصی را حل کند.

می توانید بعد از هر یک ساعت و نیم الی دو ساعت از مطالعه درسی خاص، به مدت ده الی پانزده دقیقه استراحت داشته باشید و یا حتی روزهای جمعه را بی خیال درس خواندن شوید و کامل استراحت کنید و وقت خود را در کنار خانواده، دوستان و آشنایان بگذارنید. ما خیلی خوشحالیم که دوستان تحصیلکرده ای مثل شما وارد گروهمون میشن و این باعث میشه با تعاملی که با هم داریم بتونیم به ارتقای اطلاعات همدیگه کمک کنیم. فیزیک خیلی سبز و میکرو گاج رو پیشنهاد میکنم بهت. چون نظام قدیم هم بودی، بیشتر بهت کمک میکنه. بهت پیشنهاد می کنم از کتاب هایی شروع کنی که دید کاملی از دروس نظام جدید داشته باشی. برای دوران جمع بندی و تست های آزمونی هم کتاب موج آزمون رو برای هر دو درس پیشنهاد میکنم. بعضی از کتاب های تستی آموزشی هستند (مثل خیلی سبز) و منابعی مثل فار و موج آزمون، شکل آزمونی دارند و برای دوران جمع بندی مناسب هستند. من نظام قدیم بودم و میخوام امسال کنکور نظام جدید بدم و برای دروس اختصاصی کتابای سطح بالا و خیلی سخت میخوام پیشنهاد شما چیه؟ پیشنهاد ما برای شما کتاب تست شیمی خیلی سبز هست. برای دوره مطالعه زیست کتاب IQ و شیمی مبتکران رو پیشنهاد می کنم.

مشاور کنکور حسین لطفی

آنچه این مشاور کنکور تهرانی را برجسته کرده توجه ویژه ایشان به توانایی های منحصر بفرد داوطلب است، تا جایی که این مشاور تحصیلی گاها از داوطلب میخواهد فکرهای خود را حین و خارج از مطالعه یادداشت کند و بصورت حرفهای و با تکنیکهای ویژهی خود، حتی فکر های داوطلب را کنترل میکند. در صورتی که در هر یک از رشته های مورد نظر خود پذیرفته شده اید اما در هیچ یک از کلاس ها شرکت ننموده اید لازم است تنها شهریه را پرداخت نمایید و در صورتی که در کلاس ها شرکت نموده اید باید هزینه انصراف را پرداخت نمایید. یک دانش آموز می تواند از پلن ذهنی برای دستیابی به ارتقای معدل خود و تسلط بر روی دروس و نیز کسب رتبه های عالی در کنکور سراسری استفاده کند. بالطبع اگر این روند ادامه یابد نباید انتظار رتبه خوبی از خودشان داشته باشند. از آنجایی ک شنیدم بهمن ماه باید درخواست معافیت تحصیلی(برای بار دوم)بدم آیا اگر در این مدت(این مدت یعنی مهرماه تا بهمن) در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد یا فرهنگیان قبول شوم میتوانم از فوریت انصراف بدم و در یکی از این دو رشته ثبت نام کنم؟ کامنت کاربر:خانم رخساره پایانی و سمانه نظیری اگر میتونین بگین که 1) برای زیست و شیمی چند منبع دارین و اگه میشه اسم منابع رو یه جوری بگین 2) نحوه مطالعه زیست شناسی لطفا کامل بگین 3) بجز ازمون کانون ازمونهای دیگه ای هم حل میکنین اگه آره چند تا و اسم اونها رو هم یه جورایی بگین 4) میانگین تعداد تست روزانه 5) چه اشکالاتی رو رفع کردین که با تراز بالا رسیدین چند مورد بگین.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما