مهلت نام نویسی در کنکور ۱۴۰۱ تمدید شد

مرد جوان خود را در اینستاگرام مشاور کنکور معرفی و پس از ... داوطلبانی که در آزمون سراسری ۱۴۰۱ نام نویسی کرده اند در تمدید مهلت ثبت نام می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ورودی خود اقدام کنندو در صورت مغایرت اطلاعات را تصحیح نمایند. ✅ از بین رشته های ریاضی، تجربی و انسانی داوطلبان می توانند فقط یک رشته را انتخاب نمایند. تمامی داوطلبان اعم از نظام قدیم، نظام جدید، رشته های نظری، فنی حرفه ای یا کار و دانش باید حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ فارغ التحصیل شوند. در صورتی که ظرفیت رشته ای با داوطلبان 25 درصدی پر نشود از داوطلبان 5 درصدی برای تکمیل ظرفیت استفاده می شود. شما می توانید هر دو سریال را به صورت جداگانه خریداری کنید تا امکان ثبت نام در تمامی دانشگاه ها برای شما فراهم باشد. با سلام , زمان شروع مطالعه برای کنکور ، بستگی به اطلاعات پایه ای شما دارد . در صفحه بعد، اطلاعات دیپلم را به دقت مطالعه کنید و در صورت درست بودن، دو عبارت «اطلاعات شخصی سوابق دیپلم صحیح است» و «اطلاعات تحصیلی سوابق دیپلم صحیح است» انتخاب کرده و سپس بر روی دکمه «تایید و ادامه» کلیک کنید. داوطلب باید دارای کارت ملی و شناسنامه عکس دار باشد؛ در صورتی که هنوز کارت ملی خود را نگرفتید می توانید از رسید (فیش) آن استفاده کنید.

مشاوره کنکور جدیدی نژاد

گام ششم: پس از انتخاب نوع سریال ثبت نام، در صفحه بعدی باید فرمی را که در برگیرنده اطلاعات شخصی شماست را تکمیل کرده و پس از انتخاب «درگاه پرداخت» بر روی دکمه «تایید و ادامه» کلیک کنید. شرکت در کنکور سراسری نیازمند این است که متقاضیان اطلاعات کاملی از زمان، نحوه، شرایط، مدارک و … از آن جایی که مجری این آزمون در تمامی زیر گروه های علوم تجربی، ریاضی، علوم انسانی، هنر و زبان سازمان سنجش می باشد، ثبت نام اینترنتی این آزمون نیز از طریق سایت رسمی این سازمان “sanjesh.org” انجام می شود. اگه در جستجوی پیگیرترین و بهترین مشاور کنکور هستید و به یک برنامه درسی خوب برای کنکور همراه با مشاوره کنکور (view) بلند مدت نیاز دارید، حتما مطالب این صفحه از وب سایت مشاوران ۱۰۰ را به عنوان یکی از معتبرترین سایت های کنکوری ایران مطالعه کنید و ویدیویی که در ادامه قرار داده شده را مشاهده نمایید تا وقت و هزینه خود را با انتخاب یک مشاور نامعتبر هدر ندهید.

گام هفتم: در صفحه بعد، جهت صحت و اعتبار سنجی، اطلاعات وارد شده توسط شما نمایش داده می شود؛ حتما آنها را با دقت چک کنید و در صورت درست بودن بر روی دکمه «ادامه روند پرداخت» کلیک کنید. سوالات تستی، نکات مفهومی و ترکیبی بسیار زیادی در بطن خود دارد که می توان با حل نمودن سوال و حتی مراجعه به پاسخنامه تشریحی آن، نکات مهم و ارزشمندی را جهت یادگیری هر چه بهتر محتویات درسی به دست آورد. تمام داوطلبانی که علاقه مند به ثبت نام در کنکور سراسری ۱۴۰۰ هستند می توانند از تاریخ ۱۲بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۷ عصر تا تاریخ ۱۸ بهمن ساعت ۱۲شب ثبت نام خود را انجام داده یا اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود کنند. ایمان سرورپور یک سخن ور خوب و تأثیرگذار است و اگر به او مجالی داده شود بخوبی تأثیر مثبتش را بر روی مخاطبینش خواهد گذاشت. اگر دیدید که یک مشاور برای همه دوستانتان یک نسخه مشابه می دهد و سوالات زیادی در مورد علایقشان نمی پرسد، به توانایی او در مشاوره دادن شک کنید. آزمون سراسری یکی از مهم ترین مراحل زندگی برای هر ایرانی است که مسیر آینده او را مشخص می کند. ثبت نام کنکور 1401 داشته باشند، که در ادامه راهنما جامع و کامل هر کدام مراحل ارائه کرده ایم.

مشاور کنکور حسین پور

مشاوره یکی از حوزههای تخصصی روانشناسی است که به ارزیابی و مداخله در سطوح انفرادی، گروهی و سازمانی میپردازد. سلام آقای شکری من کارشناسیم الهیاته،میتونم واسه ارشد روانشناسی بالینی بخونم ؟ می خوام بدونم می تونم کنکور ریاضی شرکت کنم و برم مکانیک یا فیزیک مهندسی بخونم؟ سلام ببخشید من ی سوال داشتم،من سال کنکور ۹۶ شرکت کردم و بدلیل خیلی از مساعل رتبه خوبی نیاوردم سال ۹۷ شرکت کردم و حسابداری پیام نور فیروزکوه قبول شدم،و انتقالی گرفتم ب تهران،حالا خیلی ناامیدم،بنظرتون از رشته خسابداری انصراف بدم و برم تو ی این ۵ ماه کنکور بخونم؟ در این مقاله به صورت کامل، به زمان و نحوه ثبت نام در کنکور سراسری ۱۴۰۰ می پردازیم. در این مقاله به صورت کامل روند و نحوه ثبت نام در کنکور سراسری را شرح دادیم. روش یا روش های دلخواه خود را انتخاب کنید و از این طریق با مشاور و برنامه ریز کنکور همیشه در ارتباط باشید. در بخش قبل به صورت کامل، نحوه ثبت نام در کنکور سراسری ۱۴۰۰ را آموزش دادیم. طبق روال هر سال سازمان سنجش و آموزش کشور، سکان دار برگزاری کنکور سراسری شده و این مسئولیت سنگین را به دوش می کشد. گام نهم: مجدد به گام سوم که در بالاتر توضیح دادم بازگردید و این بار در پایین صفحه بر روی دکمه «تایید و ادامه – گام بعدی» کلیک کنید.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما