مصاحبه با سارا صادقی، ۶۷ منطقه ۲ انسانی – مجله کتابچی

Du liebst selbstgemachte Pizza? Diese zwei Pizzakringel mit Frischkäse werden dich begeistern. Hier trifft fluffiger Pizzateig auf Frischkäse - freu dich auf die saftigsten Pizzakringel überhaupt! مثلا سوال می کنند که اگر پک کامل منابع کنکور ارشد مهندسی شیمی موسسه خاصی را خریداری کنم می توانم موفق به کسب رتبه خوب در کنکور ارشد مهندسی شیمی بشوم یا خیر؟ من برای مبحث قرابت حدود 200 سوال از نشرالگو زدم اما هنوزم می بینم مشکل دارم و غلط می زنم به نظرتون چی کار کنم. یک مشاور کنکور ریاضی خوب می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. در هر دو حالت تنها به پیشرفت فکر کنید. و تنها حادثه ای که افتاده چند روز رو از دست دادید! یکی دیگه از حالت ها اینه که شما توی درسی خودخوانی انجام دادید یعنی درسی رو خودتون بدون کمک گرفتن از دبیر و بدون تدریس، درسی رو خوندید ولی متوجه نشدید، یا متوجه شدید ولی نمیتونید توی تست زنی پاسخگویی خوبی داشته باشید. اگر ازمون را خوب دادید مغرور نشوید و اگر بد دادید دلسرد نشوید. توجیه کردن نتيجه بد آزمون های آزمایشی:زمانیکه نتيجه ازمون آزمایشیتان بد میشود، صد در صد اعتقاد داشته باشید که دارید اشتباه پیش میروید. در ادامه مطلب به شش مورد از مهم ترين آفت های زمان کنکور اشاره کردیم و راهکار رفع هرکدام را هم برایتان نوشتیم.

مشاور کنکور واتساپ

ثبتنام دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفهای دانشگاه جامع ... است. قدم نخست براي رفع این آفات شناخت انهاست. حقیقت این است که بدون زحمت و تلاش، غیر ممکن است که توی کنکور موفق بشوید. این روزها کم نیستند افراد کم تجربه ای که با خواندن کتاب های روانشناسی موفقیت موجود در بازار و پیدا کردن جملات و داستانک ها زیبا در صفحات اجتماعی مقالات انگیزشی می نویسند و بدون تز یا دکترین صرفا” با کپی برداری از صحبت های تخصصی، پشتیبانی و مشاوره تحصیلی می کنند . یا این که برنامه ریزیمون باید چطور باشه که دقیقه نودی برای آزمون ها درس نخونیم و کارهامون را به تعویق نندازیم؟ اگر در طول سال درس نخوندن و پایه ضعیفی دارن که حتما این تابستون نهایت تلاششون رو بکنن.فرصت برای جبران زیاده… شاید در ابتدا به نظر برسد که شما دارید چند ساعت از پنج شنبه تان را دور می ریزید ولی در واقع با اینکار سایر روزهایتان را نجات می دهید و ذهنتان هم با استراحتی که داشته، براي مطالعه ای بهتر آماده ميشود . هر آنچه را که در زمان مطالعه لازم دارید مثل کتاب ، جزوه ، ماشین حساب و … آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 99 » با وجود صحت اطلاعاتی که در جداول آمده است اما داوطلبان نمیتوانند فقط با اتکا بر این اطلاعات تصمیمگیری کنند زیرا این اطلاعات مربوط به سال های قبل است و فقط میتواند یک دید کلی در مورد رشته به فرد بدهد و اگر هرگونه تغییر در ظرفیت پذیرش برای هر کد رشته محل وجود بیاید ممکن است تغییراتی در روند گفته شده داشته باشد.

دانش آموزان ممکن است کهاشتباهات زيادي در زمان کنکور مرتکب بشوند و مقداری روند پیشرفتشان را کند کند، ولی آفات مانع از حرکت دانش آموزان میشود. با کمک بودجه بندی شما میتوانید سهم هر درس را در برنامهریزیتان مشخص کنید و از این طریق مطالعاتتان را هدفمندتر کنید. گروه دوم:شما درس خواندن را به سال پایان و یا بعضا ماه های پایان موکول نموده اید و در سال کنکور اغلب خود را در حالی می یابید که نه درس خوانده اید و نه بخاطر عذاب وجدانتان، تفریح نموده اید . ازمون را همان روز یا نهایتا روز بعد بطور کامل تحلیل کنید. همچنین نظر یا تجربه خود در رابطه با آموزشگاه ها، اساتید و مشاوران کنکور تهران را کامنت کنید. چنانچه در گروه دوم هستید سال کنکور احیانا برایتان یک کابوس است ولی نگران نباشید این مشکل یک راهکار ساده دارد. وقتی قبول کردید راه اشتباه است ان وقت است که می توانید اشتباهاتان راو شناسایی کنید و رفعشاون کنید. هیچ بهانه ای نیاورید و قبول کنید که راه را اشتباه میروید. نخست اشتباه های خود را بخوانید و اشتباهاتتان را بیابید بعد به سراغ نزده ها بروید.

ولی شما پول و انرژی خرج نکرده اید که یک نتيجه اشتباه و غیر حقیقی بگیرید. اگر فکر می کنید با خرج کردن و استفاده از خدمات کمک اموزشی نامتعارف قراراست زحمت نکشی، سخت در اشتباهی. کلاسهاي فشرده و بیش از حد :برخی از دانش آموزا صبح تا شب سر کلاس هستند و اصلاً فرصتی براي مطالعه درسهایشان ندارند و تصور ميکنند استفاده از این کلاس ها سبب موفقیتشان خواهد شد. علت استفاده از کلمه آفت این است که این مواردی که در این صفحه نوشته شده اگر حل نشود محصل دور خود می چرخد و اصلاً نتيجه ای نخواهد گرفت. اینکه یک مشاور خوب باید دارای چه ویژگی هایی بوده و ملاک سنجش آنها چیست دارای اهمیت زیادی است. هریک از این شاخه ها نیز شامل تصاویر خاص و شاخه های فرعی می گردد که به هریک از آنها واژه ای کلیدی متصل شده است. مهم نیست چه قدر وضعتان خراب است شما باید خودتان باشید و تنها به بهتر شدن بیاندیشید. اگه درسی رو خوب یاد بگیرید تنها با ورق زدن می توانید ان رامرور کنید. اما اگر به عنوان مشاور و به صورت رسمی بخواهید کار کنید می توانید قوانین مربوطه را از صفحه شغل مشاور در مسیر ایرانی مطالعه بفرمایید.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما