رونالدو فقط یک قدم مانده بود (عکس)


کد خبر: 1786908/52

زمان: 11:06
1400/07/29

هدیه: 14599

یک اتفاق جالب پس از پیروزی چشمگیر یونایتد

اتفاقی جالب در پایان بازی دیشب منچستریونایتد و آتلانتا رخ داد.

با توجه به اینکه منچستریونایتد از دو بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان تنها سه امتیاز کسب کرده است ، برای افزایش شانس پیشرفت خود باید در دیدار دیشب مقابل آتلانتا به پیروزی برسد و چه کسی امیدوار است بتواند به دور بعدی لیگ قهرمانان صعود کند. رهبر.

اما مسابقه دیشب یک شروع ناامید کننده و ترسناک برای شاگردان وت گونار سولشر بود. شیاطین سرخ در جایی که دیدند درهای خود را در نیم ساعت اول بازی باز کردند ، در آستانه شکست دوم بودند ، اما در نیمه دوم اوضاع به کلی تغییر کرد.

درواقع ، منچستریونایتد در نیمه دوم بازی مقابل آتلانتا تیم های خود را تغییر داد و حملات متعددی روی دروازه رقبای ایتالیایی خود انجام داد. آنها ابتدا یک گل از مارکوس رشفورد به ثمر رساندند و در دقیقه 35 توسط هری مگوایر مدافع انگلیسی و کاپیتان یونایتد به تساوی رسیدند.

اما چشم همه هواداران منچستریونایتد بعد از تساوی روی کریستیانو رونالدو بود تا فوق ستاره پرتغالی بار دیگر سه امتیاز و شادی به او بدهد. کاری که رونالدو انجام داد و در دقیقه 81 ، سومین گل شیاطین سرخ را با ضربه سر خارق العاده به ثمر رساند که علاوه بر تکمیل کامبک عالی سالیوان ، سه امتیاز مهم نیز به حساب می آید که منجر به صعود گروه نیز شد.

با این حال پس از سوت پایان بازی و در حالی که کریستیانو رونالدو با هم تیمی هایش در حال خوش گذرانی بود، ناگهان جیمی جامپ وارد زمین شد و در تلاش برای رسیدن به فوق ستاره پرتغالی بود. او یک گام جلوتر با رونالدو رفت ، اما سرانجام توسط عوامل امنیتی غرق شد و رویای خود برای پذیرش CR7 را برآورده نکرد.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel