دانشجویان قلابی رشته های علوم پزشکی چقدر هزینه می کنند ؟

به شرطی که نوشتنتون تراوش ذهن خودتون باشه نه کپی کردن از یک جای دیگه ای مثلا یه کتاب یا جزوه ی دیگه. متاسفانه اخیرا مشاهده میشود که روشهای غیر علمی و ناکارآمد در کنکور ،به نام تکنیک و روش تستی ، مثل روش جاگذاری یا کنترل گزینه و حذف گزینه در برنامههای سیما و اینستاگرام باب شده که نه تنها برای ریاضی کنکور سال های اخير جواب نداده است ، بلکه قدرت تفکر و تجسم ننودار و توانایی حل مسئله را از داوطلب میگیرد و علاوه بر اتلاف وقت او در طول سال تحصیلی، ضربه وحشتناکی به سرنوشت او در کنکور سراسری خواهد زد. نیاز دانش آموز را به خوبی بشناسد و با تجربه خود بتواند او را راهنمایی کند. در این نوشته، بنا به نیاز شما داوطلبان گرامی با ارائه اطلاعاتی در رابطه با کارنامه کنکور سراسری در خدمت شما دوستان عزیز هستیم. به عنوان مثال ممکن است اصفهان به دبیر انگلیسی نیاز داشته باشد اما شیراز به دبیر فیزیک.البته باید دقت داشت که مصاحبه ی رشته های نیمه متمرکز دانشگاه فرهنگیان نیز برای مرحله بعد از اعلام نتایج قبولی بسیار مهم خواهد بود.

مشاوره ی کنکور تجربی

ادامه تحصیل در رشته هنر نیازمند علاقه، پشتکار و استعداد است و ممکن است بعضی از افراد علاقه زیادی به بعضی از رشتههای هنری داشته باشند اما چیزی که در کنار این علاقه و پشتکار مهم است استعداد افراد هست و باید به آن توجه کنند زیرا انتخاب رشته نادرست ممکن است شما را برای همیشه از ادامه تحصیل دلزده کند. زمان بندی مطالعه بایستی جوری باشد که هر درس در جایگاه ارزشی خود قرارگیرد. وقتی صحبت از عادت ها میشود منظور ما میزان خواب، نحوه مطالعه، عادت به مطالعه با صدای بلند و یا مطالعه با قدم زدن، تفریح و مهمانی و سایر اموری که پیش از این وقت خودتان را به آنها اختصاص می دادید می باشد برای اصلاح و بهبود روند مطالعاتی تان دهید و به مرور زمان و طبق برنامه ریزی ساعات مطالعه خود را افزایش دهید . زمان بندی را فقط و فقط خودتان میتوانید انجام دهید زیرا از آنجا که توانایی داوطلبان متفاوت است هیچ مشاوری توان برنامه ریزی با این حد از دقت را ندارند و خود شما باید مشخص کنید جه میزان از کدام درس را به چه نحوی مطالعه کنید. رشته انسانی می تواند باعث موفقیت شما در زندگی شغلی و تحصیلی خود شود، مخصوصاً اگر رشته های مهم آن را در دانشگاههای معتبر بخوانید و در زمینه کاری خودتان به خوبی ظهور کنید می توانید خیلی خوب از این راه آینده خود را تامین کنید.

پس توصیه ما به شما این است که با انگیزه و هدف دار برنامه ریزی کنید تا از زمان باقی مانده نهایت استفاده را ببرید. هر سال همزمان با انتشار کلید اولیه سوالات کنکور سراسری، سازمان سنجش امکان اعتراض به جواب اولیه این آزمون را برای آن دسته از متقاضیان حاضر سر جلسه آزمون در نظر می گیرد تا این داوطلبان پس از بررسی پاسخنامه کلیدی کنکور سراسری و در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در پاسخنامه کلیدی، از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آن را گزارش دهند. اما با توجه به بازار کاری که این رشته در چند سال اخیر داشته میزان داوطلبان این رشته سال به سال کمتر میشود زیرا خیلی از پتانسیل های این رشته به خوبی به داوطلبان معرفی نشده است و افراد به اندازه کافی با این رشته و گرایش های آن آشنایی ندارند. اگه یه کَی به قول شما با استعداد متوسط از تابستون شروع کنه به میزان کافی و از اون مهم تر باکیفیت خوب و برنامهی خوب درس بخونه قطعا میتونه به رتبه های عالی در حد دورقمی هم فکر کنه. اما همانطور که گفته شد برای انتخاب این رشته باید علایق خود را در نظر بگیرید و همچنین با توجه به استعدادها و آگاهی کامل تصمیمگیری را انجام دهید.

با افزایش اهمیت کنکور برای دانش آموزان، والدین و مدیران مدارس پای مشاوران تحصیلی و کنکور مدتی است که به مدارس دولتی نیز باز شده است و برخی از خانوادهها هزینههای سنگینی را برای انتخاب بهترین مشاور برای فرزند خود پرداخت میکنند. چرا برای این پکیج از شما یه مبلغ مشخصی دریافت میکنم ؟ برای شرکت در این آزمون کافیست کارت ورود به جلسه آن را به صورت جداگانه دریافت کنید و منابع آن را مطالعه کنید و در روز کنکور در آزمون زبان های خارجه امتحان دهید و کسانی که بتوانند مجاز به انتخاب رشته زبان شوند اجازه دارند 150 کد رشته محل را بر اساس اولویت در لیست انتخاب رشتههای خود وارد کنند و پیشنهاد میکنیم انتخاب رشته را با توجه به نمره هایی که در زیر گروه های مختلف کسب کرده اید انجام دهید تا شانس قبولی شما بیشتر شود و انتخابهای شما نسوزد. از طرف دیگر با دریافت مشاوره کنکور می توانید برنامه شخصی متناسب با روحیات و اوضاع درسی خود دریافت کنید. ابتدا کاغذ و قلم بردارید و با خود خلوت کنید و تمام هر آنچه باید در طول روز انجام دهید را یادداشت کرده و الویت بندی کنید.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما