استقلالی ها نباید با من قهر کنند


خبرورزشی:پیروج قربانی در آستانه دیدار با خودرو مشهد در هفته دهم لیگ برتر فوتبال درباره وضعیت تیم فوتبال سایپا گفت: ما تیم جوانی هستیم و می خواهیم فوتبال زیبایی به سبک خود ارائه دهیم. نمی گویم 100 درصد خوب هستیم، اما تا اینجای کار موفق بوده ایم. جدول چیزی نیست که ارزش شما را نشان دهد. با این حال، ما به کار بیشتری نیاز داریم.

وی با اشاره به ناراحتی هواداران استقلال از صحبت هایش در مورد فنی بودن تیم پرسپولیس گفت: گفتم پرسپولیس یکی از فنی ترین تیم های لیگ است و هنوز هم به این اعتقاد دارم. تیمی که پس از چهار سال قهرمانی در لیگ دو بار به فینال آسیا رسیده است، تیم بدی نیست. برایم مهم نیست که برداشت گروه دوستان چه بود. بدم نمی آید در فضای مجازی به من بد بگویند، چون وقت زیادی برای خواندن نظرات ندارم و وقتم را در کامنت های سطحی تلف می کنم.

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال و سرمربی فعلی سایپا خاطرنشان کرد: در مورد مسائل فنی صحبت می کردم. اگر تبعیض وجود داشته باشد، تیم باید آنقدر قوی باشد که بتواند آن را در زمین جبران کند. برایم مهم نیست که همه چه فکری می کنند و آنچه به ذهنم می رسد را به آنها می گویم. نداشتن مردی مثل من در جامعه مشکل من نیست، مشکل جامعه است!

فضای مجازی برای کسانی است که می خواهند با فحش دادن خود را خالی کنند. من از شنیدن آن شوکه نشدم. مشکل من نیست که کسی ناراحت است. من X و Y نیستم که با دروغ دل کسی را به دست بیاورم.

قربانی در ادامه گفت: من سال ها در استقلال بازی کردم و از این تیم همه چیز دارم. حامیان آزادی برای من عزیزند، اما نمی توانم خودم را گول بزنم. اینکه پرسپولیس تیم فنی است نباید استقلالی ها را ناراحت کند. تبعیض همیشه وجود دارد اما ما اصل را رها کردیم و به آن پایبند بودیم که باعث شد فوتبال ما پیشرفت نکند.

وی در خصوص نتایج تیم فوتبال استقلال گفت: از آنجایی که در تیم سایپا حضور دارم نتوانستم بازی استقلال را تماشا کنم اما زمانی که نتایج مشخص شود خوشحال خواهم شد. این تیم کامل است و او در بالای جدول است اما چون بازی او را ندیده ام نمی توانم نظر بدهم.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel