ارتباط با رتبه های برتر کنکور

توضیحات مفصل و جامع راجب شرایط مشاوره کنکور ۱۴۰۱ - مخصوص رشتههای تجربی، ریاضی، انسانی و زبان حتی وقتی به مادرم میگم بچه ها رو اروم کن یا صدای تلویزیون رو کم کن بهم میگه درس خوندن و نخوندن تو هیچ فرقی به حال من نمیکنه و به من اصلا ربطی نداره… سلام عزیزم سعی کن حتی در سخترین شرایط درس بخونی تا وقتی که قبول بشی همه ارزش واقعیتو بدونن اینده ی خودت فقط ب خودت ربط داره پس برای اون چیزی که حقته بجنگ… دو تا داداش کوچیکتر از خودم دارم که از صبح که بلند میشن تا خود شب فقط سروصدا میکنن و اصلا نمیتونم موقع درس خوندن تمرکز کنم… مثلا ساعت ۱۰ صبح ، ۱۲ ظهر ، ۱۵ و ۱۸ و … مثلا چند ساعت مشخص انتخاب کن . و دقیقا هر روز ساعت مطالعه خودت در این ساعت ها چک کن و ببین که عقب افتادگی نداشته باشیو همه چیز برات روبراه باشه . راه حل عملی هم اینه که با خودت رقابت کنی و سعی کنی ساعت مطالعه و تعداد تست هات با دیروز خودت مقایسه کنی . سلام استاد به نظرتون الان با توجه به زمان زیادی که نمونده تا کنکور به نظرتون واسه کسی که تو عربی تقریبا صفره، به نظرتون چطوره بیاد از کتاب جمع بندی مهروماه به عنوان درسنامه و از خیلی سبز به عنوان تست بیشتر استفاده کنه؟

مشاور کنکور عالی نی نی سایت

سلام استاد.من دانش آموز پایه دوازدهم تجربی ام و تا الان واسه کنکور نخوندم اما میخوام دیگه از الان شروع کنم اما دقیقا نمیدونم از کجا باید شروع کنم واقعا امیدی هست ک امسال قبول بشم واسه تست زدن از کجا باید شروع کنم من نه برنامه دارم نه مشاور دقیقا بهم بگید ک چکار باید بکنم. بعد یه سوال دیگه واسه درس زبان و عربی چه راهی رو توصیه میکنید واسه افزایش درصد؟ به دلیل نیاز شدید و مبرم جامعه ایران به رشته های فنی مهندسی با توجه به پیشرفت هر چه بیشتر در زمینه صنعت، بحث تحصیل افراد در رشته های دانشگاهی این گروه آزمایشی بیش تر از گذشته مطرح شده است. قبل از جواب دادن به این سوال باید به این نکته اشاره کنیم این مسیری که در آن متوقف شدید راه میانبری به غیر از تلاش و شروع از نقطه ی قبلی ندارد! نکته حائز اهمیتی که وجود داره این هست که مشاوران این مجموعه بزرگ، خودشون رتبه های خوب کنکور بودن و تو بهترین دانشگاه های تهران تحصیل کردن و به خوبی کنکور و چالش های اون رو می شناسن و به همین خاطر باعث قوت قلب دانش آموزان حرف آخری شده اند. گاها ممکن است یک کنکوری بخاطر ضعف آموزشی ای که در گذشته داشته از ادامه ی کار با بک مشاور کنکور معمولی تهران سر باز بزند اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور تهران نه تنها متناسب با قوت شما بلکه حتی پا به پای ضعف های علمی و روحیه ای شما برنامه ریزی خود را انجام میدهد.

مشاور کنکور ساری

1.4 چرا از برنامه ریزی در کنکور استفاده کنیم؟ به جهت ایجاد مهلت مجدد ثبت نام این فرآیند همچنان در بازه زمانی 1 الی 4 اسفند ماه ادامه خواهد داشت. اگر به یک طرح درس برا شروع مطالعه نیاز دارید و نکاتی برای شخصی سازی آن و موفقیت در کنکور می توانید در طرح کلاس مشاوره زمستان ثبت نام کنید و از برنامه شروع صفر 50 روزه استاد افشار استفاده کنید. شما به برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت نیاز دارید، پس نمی تونید همه این ها رو به ذهن بسپارید. به دلیل مفهومی شدن سوالات کنکور، دانش آموزان برای رسیدن به رشته دلخواه خود نیاز به یادگیری مفهومی دارند. اگر دانش آموز در جلسات مشاوره تحصیلی خصوصی ثبت نام کرده باشد، این کار تفاوتی با کلاهبرداری ندارد. آقای افشار من دانش آموز سال یازدهمی هستم.این مدت تعطیلی به خاطر کرونا کلا وقتمو تلف کردم و عذاب وجدان و سرزنش خانواده داره دیوونم میکنه نمیخام این وضعو ادامه بدم اماا یهویی بشینم ۱۰ساعت بخونم سختمه.و اینکه کلا روز هایی که میرم مدرسه انگیزم خیلی زیاده غیر از اون نه تابستون پارسالم بخاطر همین روحیه مسخرم وقتم تلف شد.من پارسال که تجربی رو انتخاب کردم کلی انگیزه داشتم و خودمو دکتر میدونستم ولی امسال حس میکنم پرستارم نمیشم.اگه خوب بخونم میتونم ترازمو زیاد کنم ولی بی برنامه ام یا به برنامه ام عمل نمیکنم…

من خانوادم واقعا اذیتم میکنن… واقعا شرایط خیلی سختی دارم… قطعا کسانی در شرایط شما در دوره های گذشته ی کنکور هم وجود داشته اند و این سختی ها بالاخره بعد از مدتی برای آنها تمام شده و روند عادی زندگی ادامه پیدا کرده . چقدر بدون وجود این بانک کتابها و کتابهای کمک آموزشی امکان موفقیت در کنکور وجود دارد؟ از این تصویر در راستای بیخیالی و درس نخواندن استفاده نکنید تنها برای دور کردن انرژی منفی استفاده کنید و کولاک درس خواندن بدون ترس از نتیجه. عزیزان دل باید حواشی و منفی بافی را کنا بگذارید اخبار و اتفاقات شبکه های مجازی را دنبال نکنید که فایده ای برای شما ندارد و مهمتر از همه مسوولیت کم کاری خود را به عهده بگیرید شرایط اطراف قرار نیست تغییر کند تنها چیزی که تغییرش در دستان شماست خودتان و عملکرد شما است! جواب ها و راهكارهايي كه لازم داريد،در زمانِ بي مقاومتي،در آن زمانِ “هيچ فكري و سكوتِ ذهني” به شما ميرسند ؛ پس به دنبال خودسازی خود باشید . اگر با سوال کنکور ۱۴۰۱ چگونه خواهد بود روبهرو هستید دیگر نباید نسبت به این سوال نگرانی داشته باشید.

مشاور کنکور تبریز

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور کنکور اصفهان – https://best-class.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/ – دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما