Zomit – سرویس تکمیل خودکار مایکروسافت برای سایر سیستم عامل ها در دسترس است

[ad_1]

امروزه خدمات مدیریت رمز عبور به طور گسترده ای در دسترس است. برخی از آنها به دلیل تغییر در سیاست های تجاری خود محبوبیت خود را از دست داده اند ، در حالی که برخی دیگر به عملکرد اسمی خود در ایجاد و مدیریت گذرواژه ها محدود شده اند و ظرفیت چندانی ندارند. با این حال ، کاربران انتظار دارند که بیش از یک مخزن برای ذخیره و بازیابی گذرواژه ها اقدام کنند. به گفته SlashGear ، مایکروسافت تصمیم گرفته است انتظارات طیف وسیعی از کاربران سیستم عامل های دسکتاپ و تلفن همراه ، از جمله سرویس تکمیل خودکار ارتقا یافته خود را برآورده کند.

خدمات مدیریت رمز عبور وجود دارد که کارشناسان امنیتی به طور بالقوه به کاربران توصیه می کنند. زیرا اکثر کاربران نمی توانند رمزهای عبور قوی ایجاد کنند و همیشه آنها را به خاطر می آورند. علاوه بر این ، رمزهای عبور تنها چیزی نیست که کاربران برای ورود به صفحات وب و برنامه های کاربردی نیاز به انتخاب دقیق و ایمن دارند.

از اطلاعات کارت اعتباری گرفته تا آدرس ایمیل ، بسیاری از مواردی که ما روزانه با آنها سر و کار داریم باید به دستگاه هایی واگذار شود که در نگهداری و بازیابی این اطلاعات بهتر از ما کار می کنند. مانند رایانه ها و تلفن های هوشمند و برنامه هایی که این کار را انجام می دهند.

اینجاست که سرویس Microsoft AutoCompiler به عنوان افزونه Microsoft Authenticator وارد می شود. این افزونه کاری را انجام می دهد که از کاربران مرورگر می خواهد که دفعه بعد فرم را ذخیره کرده و به صورت خودکار پر کنند. در واقع ، این ویژگی قبلاً به صورت استاندارد در مرورگرهای Microsoft Edge وجود دارد. اما اکنون در حال گسترش به سایر سیستم عامل ها و دستگاه ها است.

مقالات مرتبط:

تکمیل خودکار مایکروسافت در تلفن همراه به عنوان بخشی از احراز هویت Microsoft برنامه ها عمل می کند. این بدان معناست که سرویس تکمیل خودکار مایکروسافت به وجود این برنامه بستگی دارد. بنابراین ، باید برنامه احراز هویت را از قبل روی دستگاه خود نصب کرده و آن را به عنوان سرویس تکمیل خودکار پیش فرض دستگاه در Android یا iOS تنظیم کنید. هر زمان که از یک صفحه وب یا برنامه بازدید می کنید و اطلاعات ورود یا اطلاعات کارت اعتباری و آدرس خود را می پرسید ، تمام ورودی های ضروری که قبلاً ذخیره کرده اید ، با یک ضربه به طور خودکار تکمیل می شوند.

افزونه تکمیل خودکار مایکروسافت در مرورگر Google Chrome در Windows

در دسکتاپ ، با فرض استفاده از مرورگر Google ، به افزونه Microsoft Autofill برای Chrome نیاز دارید. داده ها در همه دستگاه ها از طریق حساب مایکروسافت همگام سازی می شوند. همچنین وعده داده که از داده های حساس به صورت رمزگذاری شده محافظت می کند و احتیاج به احراز هویت بیومتریک برای پرداخت های الکترونیکی در تلفن همراه دارد. البته مایکروسافت در مرورگر کروم به این روش احراز هویت اشاره نکرده است.

آیا از مدیریت گذرواژه و خدمات تکمیل خودکار کاربران Zumite استفاده می کنید؟ نظر شما در مورد سرویس جدید تکمیل خودکار مایکروسافت چیست؟

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما