Pixel Watch ، Pixel Fold و همه محصولات دیگر که در رویداد اخیر Google – Zomit نشان داده نشده اند

[ad_1]

یک ساعت پیش ، آخرین رویداد گوگل به پایان رسید و سرانجام پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو رونمایی شدند. البته علاوه بر این دو دستگاه جذاب ، موارد دیگری نیز معرفی شد ، مانند Pixel Pass و یک پایه شارژ جدید و قوی تر.

اما در این میان ، برخی از محصولات مطابق با روندهای دیجیتال معرفی نشده اند. برخی از این موارد مواردی هستند که باید به روز شوند و برخی دیگر شامل محصولات جدیدی هستند که انتظار داریم به مناطقی مانند ابزارهای پوشیدنی اضافه شوند. لیست این موارد به شرح زیر است.

بادهای پیکسلی جدید

Pixel Winds Series A به تازگی منتشر شده است و دارای قابلیت صدایی بهینه شده برای 99 دلار و دارای گواهینامه IPX4 است. در نتیجه می تواند عرق و گرد و غبار را تحمل کند. اگرچه ایرباد از لغو فعال صدا پشتیبانی نمی کند و دارای قاب شارژ بی سیم نیست ، اما این محصول گزینه مقرون به صرفه ای برای هر کسی است که می خواهد یک گوشواره بی سیم واقعی و مناسب برای گوش تهیه کند.

محصولات Google

برخی انتظار داشتند گوگل در رویداد جدید خود از نسل جدید Airbeds رونمایی کند ، اما این اتفاق نیفتاد. امیدواریم این شرکت به زودی از مدل جدیدی از Pixel Buds خود رونمایی کند.

پیکسل بوک جدید ب

هنگامی که Google Pixelbook Go در سال 2019 پس از Pixelbook اصلی (2017) منتشر شد ، با استقبال زیادی از خریداران روبرو شد. Pixelbook Go دارای صفحه کلید راحت و عمر باتری عالی است و آن را به یک دستگاه سبک و کاربر پسند برای استفاده روزمره تبدیل کرده است.

محصولات Google

با توجه به افزایش کار و تحصیل در خانه طی یک سال و نیم گذشته ، ما فکر کردیم زمان خوبی برای معرفی یک پیکسل بوک جدید است ، اما به هر دلیلی ، گوگل در رویداد اخیر خود از پیکسل بوک جدیدی رونمایی نکرد. این می تواند ناشی از نقص تراشه باشد. باید دید آیا این شرکت قصد دارد نسل جدیدی از این محصول را معرفی کند یا خیر.

تبلت جدید

مقالات مرتبط:

گوگل در سال 2018 تبلت Pixel Slate را روانه بازار کرد که اکنون تولید آن متوقف شده است ، اما هنوز در برخی از فروشگاه های خرده فروشی موجود است. در حالی که شایعات مربوط به ثبت اختراع جدید گوگل در حال پخش شدن است ، شایعات مربوط به تبلت جدید این شرکت در رویداد اخیر ظاهر نشد.

اندازه صفحه نمایش پیکسل 6 Pro به 6.7 اینچ افزایش یافته و باعث می شود خط بین تلفن و تبلت بیش از حد معمول مبهم شود. شایعات با نمایش بزرگتر پوشه های پیکسلی نیز منتشر شده است که اگر صحت داشته باشد ، تفاوت کوچکتری نسبت به قبل بین تبلت ها و گوشی ها ایجاد خواهد کرد.

ساعت پیکسلی

اگرچه اخبار و شایعات زیادی در مورد ساعت پیکسل وجود دارد و ما از سال 2019 این شایعات را می شنویم ، اما گوگل در این زمینه اقدامی نکرده است. باز هم ، این شرکت در رویداد اخیر خود Pixel Watch را معرفی نکرد. ما هنوز امیدواریم که به زودی نمونه ای از این ساعت هوشمند را ببینیم. دیدن نسخه سنتی تر Google Wear OS 4 در ساعت هوشمند این شرکت جالب خواهد بود.

محصولات Google

تاشو پیکسل

اگرچه انتظار داریم در آینده نزدیک شاهد عرضه Pixel Fold باشیم ، اما در رویداد امشب خبری از این دستگاه نبود. گفته می شود که صفحه نمایش 7.5 اینچی در تاشو Pixel دارای فرکانس 120 هرتز است. متأسفانه اطلاعات زیادی در مورد این دستگاه نداریم. دلیل اصلی که امیدواریم Pixel Fold را معرفی کنیم این است که نسخه 12.1 اندروید به وضوح تاشو است و برای صفحه بزرگ بهینه شده است.

محصولات Google

دوست دارید چه محصولی در برنامه اخیر Google مشاهده شود؟

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما