PayPal برای خرید Pinterest با 45 میلیارد پوند قیمت نجومی – Zomit

[ad_1]

طبق آخرین گزارشات منتشر شده ، PayPal و Pinterest آنها در راه رونمایی از معامله ای هستند که در آن شرکت خدمات مالی مشهور پلت فرم محبوب اشتراک گذاری تصاویر را به عهده می گیرد. این اخبار به دنبال گزارشی است که صبح امروز توسط بلومبرگ منتشر شد و مذاکرات دو شرکت را علنی کرد. ارزش این معامله 45 میلیارد دلار یا 70 دلار برای هر سهم است و در درجه اول توسط PayPal پرداخت می شود.

پس از گزارش صبح بلومبرگ ، سهام Pinterest شروع به افزایش کرد و در 62.68 دلار بسته شد و بر اساس گزارش Gizmocchina به 0.0.0.0 (12.75)) رسید. سهام این شرکت در پنج روز گذشته بیش از 22 درصد افزایش یافته است و این نشان می دهد که شایعات مربوط به این معامله ممکن است به بیرون درز کرده و منتشر شده باشد.

ارزش پینترست در سال 2019 حدود 10 میلیارد دلار بود. از آن زمان ، راه اندازی ویروس کرونا منجر به افزایش قابل توجه کاربران این شرکت شده است. با این حال ، پینترست اخیراً گفته است که با کاهش روزهای کرونا و انزوا ، رشد کاربران آن کند شده است. به گفته یک منبع ناشناس ، PayPal تحت فشار قرار گرفت تا پس از پرداخت پلتفرم Shopify برای تجارت الکترونیکی و فناوری مالی ، قرارداد خود را با Pinterest امضا کند. سال گذشته ، Shopify اکنون با Shopping همکاری می کند تا خدمات بهتری به کاربران خود ارائه دهد.

Pinterest و PayPal

اگر این قرارداد به نتیجه برسد ، این بزرگترین خرید یک شرکت رسانه های اجتماعی تا به امروز خواهد بود. خرید لینکدین مایکروسافت در سال 2016 به ارزش 2.26.2 میلیارد در حال حاضر بزرگترین معامله در این دسته است. اگر همه چیز برای ارائه دهنده پرداخت آنلاین خوب پیش برود ، این معامله می تواند در اوایل ماه آینده هنگامی که PayPal درآمد سه ماهه را گزارش می کند ، اعلام شود. البته به خاطر داشته باشید که این توافق هنوز نهایی نشده است و شرایط ممکن است تغییر کند. پس از انتشار خبر معامله ، سهام PayPal در حالی افزایش یافت که سهام Pinterest افزایش یافت.

مقالات مرتبط:

با خرید Pinterest، PayPal می تواند رشد تجارت الکترونیکی بیشتری را شاهد باشد. زیرا خریداران آنلاین از تأثیرات سایبری پیروی می کنند. این معامله می تواند به PayPal برای افزایش درآمد تبلیغاتی کمک کند.

پیشنهاد PayPal برای Pinterest که در سال 2010 راه اندازی شد ، 62 برابر درآمد شرکت رسانه های اجتماعی قبل از اندازه گیری سود ، مالیات و استهلاک در 12 ماه گذشته است. PayPal برای افزایش عرضه تجارت الکترونیکی خود به Pinterest و سایر شرکت ها مراجعه کرده است. در سال 2019 ، او Honey Science را به مبلغ 4 میلیارد دلار خریداری کرد و در اوایل سال جاری ، پولی مستقر در ژاپن را به مبلغ 2.7 میلیارد دلار خرید. PayPal همچنین در ماه می سال جاری Happy Returns را دریافت کرد.

ایوان شارپ ، یکی از بنیانگذاران Pinterest ، هفته گذشته اعلام کرد که از سمت خود به عنوان مدیر خلاق شرکت کناره گیری می کند تا به LoveFrom ، شرکتی به رهبری جانی آیو ، که به طراحی بسیاری از محصولات اپل معروف است ، بپیوندد.

آیا فکر می کنید قرارداد Pinterest و PayPal نهایی خواهد بود؟ اگر چنین است، آیا پی پال می تواند خدمات بهتری ارائه دهد و سپس سود بیشتری کسب کند؟

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما