HCI به چالش های اتخاذ یک ابر ترکیبی پاسخ می دهد


کریستین مک مونیگال مدیر بازاریابی فوق العاده همگرا در شرکت اینتل است.

مشاغل قبلاً هرگز نیازی به پیشرفت در سفر دیجیتالی خود نداشته اند – گزینه های بیشتری برای ارزیابی ، فوریت پاسخگویی و پیچیدگی درک در سناریوهای پیچیده. تقاضا برای این تخصص به دلیل رسوایی های اخیر شرکت ها به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. IDC تخمین می زند که تا سال 2022 ، 46 درصد از محصولات و خدمات سازمانی به صورت دیجیتالی توزیع خواهد شد و شرکت ها را تحت فشار قرار می دهد تا روشهای جدیدی را برای تسریع در تبدیل دیجیتال اتخاذ کنند. رهبران آینده نگر این سفر را آغاز کرده و مهاجرت گسترده ای را به سمت ابر آغاز کرده اند که به عنوان ضربان قلب تحول دیجیتالی عمل می کند و پایه و اساس نوآوری های آینده را ایجاد می کند.

اما اگر تحول دیجیتالی آسان باشد ، هر سازمانی این کار را انجام می دهد. بجای، سه چالش مشترک ممکن است بوجود آید و اغلب مانع پیشرفت سازمان شود:

معماری ابرهای متعدد برنامه ها و داده ها دائما در حال تکامل هستند و در ابرهای مختلف زندگی می کنند. مدیریت آنها برای تأخیر کمتر ، در دسترس بودن و حاکمیت داده ها یک کار پیچیده است.

بین قدیم و جدید تعادل ایجاد کنید. در برخی موارد ، حرکت سریع و سریع روی ابر گران شده است. برنامه های جابجا شده یا حجم کار در ابر ممکن است برای محیط محلی مناسب تر باشد. کسب و کارها برای به روز رسانی برنامه های قدیمی خود به انعطاف پذیری بیشتری نیاز دارند تا به مرور زمان بومی ابر شوند. درعین حال ، زیرساخت های داخلی باید مدرن شود تا کارآمدتر ، مقیاس پذیرتر و کارآمدتر شود-در نتیجه ، آن را بیشتر شبیه به ابر کند.

امنیت. نیروی کار مدرن غیر متمرکز است ، که سطح تجاوز را برای سازمان ها افزایش می دهد. این امر نیازمند یک استراتژی امنیتی جدید و پویا است که جامع باشد.

بنابراین ، پاسخ کارآفرینان برای مواجهه با این چالش ها چیست؟ اساس عملی زیرساخت های دیجیتالی مدرن است ابرهای ترکیبیبه این سطح نهایی چابکی را بر اساس تغییر الزامات کسب و کار و بهینه سازی استقرار برنامه ها در همه جا فراهم می کند. قسمت داخلی ابر ترکیبی کاملاً توسط Hyperconverged Infrastructure یا HCI مستقر شده است ، که مدرنیته را قادر می سازد که با ترکیب قدیمی و جدید ، انتقال را تسهیل می کند.

با ترکیب منابع محاسباتی و ذخیره سازی مجازی با نرم افزارهای هوشمند در سخت افزار سرور استاندارد ، این رویکرد بلوک های ساختاری انعطاف پذیر با هدف جایگزینی یا بهینه سازی زیرساخت های قدیمی ایجاد می کند در حالی که چابکی بیشتری را ایجاد می کند. با این رویکرد ، چندین م componentsلفه گرد هم می آیند تا نسخه ای از زیرساخت ابری را ارائه دهند که شامل مقیاس پذیری پویا و عملیات ساده شده است.

دستیابی به چابکی از طریق ابرهای ترکیبی

سطح بالایی از عملکرد برای محیط های فناوری اطلاعات که بر پایگاه های اطلاعاتی مهم ماموریت و برنامه های حساس به تأخیر متکی هستند ، مورد نیاز است. این امر به ویژه در محیط های پویا که رشد داده ها پایدار است و دسترسی مستمر یک الزام است که اغلب به دلیل تقاضا برای تجزیه و تحلیل و بینش جدید افزایش می یابد ، بسیار مهم است. توانایی برآوردن آسان این الزامات عملکرد و مقیاس پذیری برای هر شغلی که از زیرساخت های متراکم بالا استفاده می کند ضروری است.

مایکروسافت و اینتل برای دستیابی به بهترین نرم افزار و بهترین فناوری سخت افزاری برای ارائه زیرساخت های انعطاف پذیر به سازمان ها که بتوانند با چالاکی به خواسته های امروزی رسیدگی کرده و تحول دیجیتالی را تسریع کنند ، همکاری می کنند.

انعطاف پذیری با مدیریت بی وقفه

حل چالش جهت یابی و ساده سازی معماری های متعدد ابر نیاز به یک صفحه کنترل دارد که مدیریت داخلی و منابع ساده مبتنی بر ابر را فراهم می کند. پیشنهاد ترکیبی موجود از طریق Azure Stack HCI (توزیع شده به عنوان یک سرویس) پاسخی جامع به این چالش ارائه می دهد. با خدمات یکپارچه مانند Azure Stack HCI و Azure Arc ، می توانید به راحتی منابع داخلی ، از جمله منابع ابر عمومی Azure را از یک صفحه کنترل واحد مدیریت و کنترل کنید.

هرگونه پیشنهاد ابر ترکیبی قابل اجرا باید از پیچیدگی با مدیریت ساده و در عین حال افزایش چابکی ، مقیاس پذیری و عملکرد بکاهد. شما می توانید عملیات و مقیاس موجود را به همان سرعتی که نیاز دارید ، با سخت افزار بهینه شده و عملکرد قدیمی و مجازی سازی حجم کار بهبود یافته ، حفظ کنید. HCI Azure Stack به طور موثری قدیمی را متعادل می کند تا تکامل عملیات جدید و اساسی داخلی را در مدل عملکرد ابر شما از مرکز داده اصلی به خط ساحلی و ابر تبدیل کند.

مدیریت یکپارچه همچنین شامل حفظ قداست امنیت جامع و جامع است تا بتوان خطرات مرتبط را بدون از بین بردن اثر بخشی مدیریت کرد. با افزایش پیچیدگی رایانه در مراکز داده ، لبه ها و ابر ، در صورت عدم رسیدگی می تواند خطر را افزایش دهد. امنیت باید با تحول دیجیتال همراه باشد. اینتل و مایکروسافت با پایه و اساس قابل اعتماد از نرم افزار به لایه سیلیکون پیش می روند. ما به زودی چندین فناوری جدید را برای حفاظت از داده ها در زمان استراحت و استفاده اعلام می کنیم و در مقاله بعدی این مجموعه نگاهی دقیق تر به حفاظت و انطباق داده ها خواهیم داشت.

پایه سخت افزاری برای مدیریت دیجیتالی شدن همه چیز

با افزایش وابستگی به ابزارهای تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی برای بینش داده ها برای مدیریت عملیات و نقاط تماس مشتری ، اهمیت نیمه هادی ها رو به افزایش است. این موج دیجیتالی تقاضا برای قدرت محاسباتی بیشتری را افزایش می دهد – ناگهان ، زیرساخت های یک سازمان از یک فرصت تجاری استراتژیک به یک استراتژی جدید تجاری تبدیل شده است.

ایجاد زیرساخت سخت افزاری برای مطابقت با خواسته های تجاری ، کلیدی برای باز کردن پتانسیل ابر ترکیبی چابک است که می تواند حجم کار را به سرعت و به راحتی در محیط های مختلف جابجا کند. هدف اینتل ارائه بهترین پایه فناوری با قابلیت های داخلی در عملکرد ، هوش مصنوعی و امنیت است که فرصت های تجاری جدیدی را در آینده و آینده ایجاد می کند. در مرکز این بنیاد پردازنده های مقیاس پذیر نسل 3 Intel e Xeon® قرار دارند.

اینتل و مایکروسافت با یکدیگر همکاری می کنند ، زمان مورد نیاز برای ارزیابی ، انتخاب و خرید را کاهش می دهند ، زمان را برای استقرار زیرساخت های جدید کاملاً یکپارچه ، آزمایش شده و آماده کار کاهش می دهند. به عنوان اثبات این امر ، مایکروسافت و اینتل اخیراً Azure Stack HCI را با آخرین فناوری اینتل به صورت جنگی آزمایش کردند و سفارشات جدیدی را با 2.62 میلیون سرور SQL در دقیقه به نمایش گذاشتند ، یکی از محبوب ترین حجم کاری در این شرکت. این پیکربندی های بهینه شده از چندین سرور نصب شده و سرورهای مقیاس به عنوان Intel® Select Solutions برای Azure Stack HCI در دسترس است.

برآوردن نیازهای یک محیط پویای فناوری اطلاعات

این زمان هرگز زمان پویاتر برای تجارت نبوده است. اکنون زمان پذیرش ابرهای ترکیبی است. Azure Stack در حال ایجاد یک روش جدید و آسان برای هیبریداسیون HCI است و اینتل را با مدرن سازی و زیرساخت به عنوان پایه فناوری به یک مزیت استراتژیک تبدیل می کند.

اگر آمادگی بهینه سازی قابلیت ها ، عملکرد و هزینه های مدیریت را همزمان با ادغام مرکز داده و زیرساخت های داخلی در محیط ترکیبی و چند ابر خود دارید ، امروز درباره Azure Stack HCI بیشتر بدانید.

جدیدترین سیستم Azure Stack HCI مبتنی بر Intel و نوآوری مداوم را در Azure.com/HCI ببینید. در آنجا ، نرم افزار ارائه شده توسط مایکروسافت را برای یک دوره آزمایشی رایگان 60 روزه بارگیری کنید.

این محتوا توسط Microsoft Azure و Intel ایجاد شده است. این توسط هیات تحریریه MIT Technology Review نوشته نشده است.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel