6 عادتی که باعث حمله قلبی می شود


برخی از عادات بد در زندگی ما خطر حمله قلبی را افزایش می دهند که در ادامه خواهیم آموخت.

به گزارش Best Life، بسیاری معتقدند که بیشتر بیماری ها به دلیل ژنتیکی است که ما از والدین خود به ارث برده ایم.

این تا حدودی درست است، اما نه در حدی که اثرات عادات ناسالم زندگی را نادیده بگیریم. در اینجا شش عادتی که اغلب در زندگی خود داریم که خطر حمله قلبی را افزایش می دهند، آورده شده است.

1. صبحانه نخورید

صبحانه یک وعده غذایی بسیار مهم است – می تواند روز شما را خوب کند یا آن را خراب کند. صبحانه انرژی لازم برای شروع روز و کنترل فشار خون را به ما می دهد. طبق تحقیقات، کنترل فشار خون تاثیر مستقیمی بر سلامت قلب دارد.

. گوش به زنگ باشید

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که ساعت های زیادی (بیش از 5 ساعت) در روز را به تماشای چیزها یا گشت و گذار در اینترنت می گذرانید، پس به طور منظم هستید. بیش از 42 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده بی تحرک هستند که آنها را در معرض خطر حمله قلبی قرار می دهد.

3. بیشتر گوشت قرمز بخورید

6 عادتی که باعث حمله قلبی می شود

مصرف بیشتر گوشت علاوه بر افزایش اسید اوریک خون، باعث افزایش چربی خون و همچنین چاق شدن کبد می شود. افزایش چربی های بد خون که همان کلسترول است، باعث گرفتگی عروق و در نتیجه افزایش خطر حمله قلبی می شود.

4. سیگار کشیدن

6 عادتی که باعث حمله قلبی می شود

در واقع سیگار نه تنها به ریه ها آسیب می رساند، بلکه به کبد، قلب و عروق نیز آسیب می رساند. سیگار کشیدن، از جمله سیگار کشیدن، می تواند باعث لخته شدن خون و اشک، درد قفسه سینه، حمله قلبی و سوزش سر دل شود.

5. طرفدار مادام العمر شیرینی

6 عادتی که باعث حمله قلبی می شود

مصرف زیاد شیرینی ها در طول روز می تواند منجر به فشار خون بالا، التهاب، دیابت، اضافه وزن و کبد چرب شود که همگی خطر حمله قلبی را افزایش می دهند. خوردن یک رژیم غذایی کم چرب و کم مواد مغذی به نتایج مشابهی منجر می شود.

6. افسردگی درمان نشده

افسردگی فقط یک روحیه بد نیست. همانطور که افسردگی بر سلامت روان ما تأثیر می گذارد، بر سلامت جسمی ما نیز تأثیر می گذارد و برای سلامت قلب ما مضر است.

خطر حمله قلبی را به دلیل افکار و در نتیجه افزایش تولید هورمون یا فشار خون افزایش می دهد. سایر تغییرات عاطفی مانند اضطراب، خشم و ترس می توانند تأثیری مشابه افسردگی داشته باشند.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances