50 میلیون یخچال و فریزر در بازار وجود دارد

[ad_1]

در رفتن– قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی به 250 میلیون تومان رسیده است اما پنج مدل آن با قیمت 50 میلیون تومان در بازار قابل خریداری است. یخچال و فریزر همسایه ساخت برندهای اسنوا، دوو و بکو و سیستم های انجماد و خنک کننده اتوماتیک، سوم یا همان خانه، سیستم های خنک کننده سریع، موتورهای اینورتر خطی، رطوبت زدایی، سیستم های خاموش کننده خودکار و محفظه های نگهداری گوشت. در نظر گرفته می شوند.

یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا; 51 میلیون تومان

فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل 3350GW یکی از محصولات موجود در بازار با قیمت تخمینی 50 میلیون تومان می باشد. سایت اسنوا تاکید ویژه ای بر تازه نگه داشتن مواد غذایی در این یخچال دارد. برای تازه نگه داشتن مواد غذایی در این یخچال از سیستم های خنک کننده هوشمند و انعکاس سرد استفاده شده و گوشت با استفاده از سیستم منطقه چیلر در دمای چهار درجه نگهداری می شود. از دیگر ویژگی های یخچال اسنوا 3350 گیگاوات می توان به صفحه نمایش لمسی LED، درجه انرژی A+ و فیلتر تصفیه آب با قابلیت اتصال به آب شهری اشاره کرد. از نظر ظاهری نیز باید اضافه کنیم که ارتفاع این یخچال به یک متر و 80 سانتی متر می رسد و ظرفیت کل آن 771 لیتر و سهم فریزر در این حجم 277 لیتر خواهد بود. فریزر ساید بای ساید اسنوا 3350GW در رنگ سفید متالیک موجود است.

ساید بای ساید انجام یخچال; 51 میلیون تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید 0036 مگاواتی حدود 51 میلیون تومان به فروش می رسد. بدین ترتیب این مدل را باید یکی از 50 میلیون یخچال فریزر موجود در بازار دانست. سیستم خنک کننده هوشمند مهم ترین ویژگی این مدل است و مجهز به سنسور کنترل دما است، موقعیت داخلی و خارجی یخچال مشخص می شود و این اطلاعات به سیستم کنترل دیجیتال منتقل می شود. کمپرسور اینورتر دیجیتال 0036 مگاوات، حالت ذخیره انرژی هوشمند و فناوری کاهش انرژی باید به عنوان بخشی از ویژگی های یخچال معرفی شوند. وزن این یخچال به 115 کیلوگرم و ارتفاع آن تقریباً یک متر و 80 سانتی متر می رسد. شکل A + مصرف انرژی را نشان می دهد و ظرفیت کل یخچال 771 لیتر است، سهم فریزر به 277 لیتر می رسد.

یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا; 50.5 میلیون تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا 3350SS حدود 50 میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد. یعنی قیمت این مدل حدود 500 هزار تومان کمتر از یخچال فریزر 3350 گیگاواتی است. این مدل ممکن است دارای سیستم خنک کننده هوشمند، بازتاب سرد و مناطق چیلر و کمپرسور دیجیتال اینورتر و سنسور تشخیص دما هوشمند از دیگر ویژگی های یخچال فریزر اسنوا 3350SS باشد. از نظر ظاهری با یخچال 771 لیتری و یک متری 80 سانتی متری طرف هستیم. یخچال همسایه اسنوا 3350SS با رنگ استیل در بازار موجود است و می تواند دارای صفحه نمایش لمسی LED باشد. از دیگر ویژگی های یخچال می توان به یخ ساز اتوماتیک، دستگاه تصفیه آب و بار خانگی یا درب سوم اشاره کرد.

ساید بای ساید انجام یخچال فریزر; 48 میلیون تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید مدل 0034MW کمتر از 50 میلیون تومان به فروش رسید. قیمت این یخچال در حال حاضر 48 میلیون تومان است و می توانیم آن را در لیست خود قرار دهیم. فناوری دیجیتال دارای 48 میلیون یخچال از جمله مواد غذایی تازه، سیستم های کنترل خنک کننده و محفظه های گوشت است. در این یخچال نوشیدنی های خنک با استفاده از یخ ساز و آبسردکن متصل به آب شهر موجود است و درب دیجیتال اینورتر و سیستم بسته شدن خودکار کمپرسور نوسانات دمایی داخل یخچال را کاهش می دهد. صفحه نمایش لمسی LED، استیل متالیک و رنگ سفید، ارتفاع یک متر و 80 سانتی متر. دارای یخچال فریزر Doo 0034MW و دارای محدوده مصرف انرژی + A است.

یخچال فریزر ساید بای ساید بکو; 47.5 میلیون تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید بکو مدل GNE162423ZE در حال حاضر 47 میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد. ارتفاع این یخچال یک متر و 178 سانتی متر و وزن آن 115 کیلوگرم است. سیستم یون گارد از انتقال بو بین یخچال و غذا جلوگیری می کند و کشوی مخصوصی برای نگهداری مواد غذایی به مدت دو هفته در این یخچال نگهداری می شود. یخچال فریزر ساید بای ساید بکو GNE1262423ZE دارای صفحه نمایش لمسی LED، ظرفیت 630 لیتر و نمودار مصرف انرژی A+ می باشد و در بازار فولاد به فروش می رسد.

[ad_2]

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما