بهترین هاست وردپرس

5 گوشی یایل که کهان یای A52s خرید


روآرو- کسیلکسی A52s نسخه نسخه ازگار را نسل پنجم موبایل گوشی بدی نیست. خرهالاخره یک پردازنده سریع و رویش رویشار گذاشته شده و با هشت بابایت حافظه موقت ریاری کرده و تا سرعت قابل‌توجهی پیدا کند. ⁇ یشایش ۶.۵ اینچی با دقت تمام HD و تراکم پیکسلی 400ppi، در رار چیزهایی مانند دوربین رگارگانه ۶۴ مگاپیکسلی، اندروید زهازه و باتری با ظرفیت به‌روزا دا نا نا وملوم است ست مردم به بازار می‌روند و با آنچه جلوی چشمشان به سمت این گوشی غش می‌شود. Galaxy A52s 5G نند آخر هم می‌گویند نند نند Galaxy A52s 5G را با قیمت ۹لیون و ۲۰۰ رار تا ۹ یونلیون ۵۰۰ تومان خرید ری، دیگر هیچ ودلودارشان نیست. شهرت محبوبیت محبوبیت این ین به اینترنت اینترنتی رسیده است، اما آیا واقعاً وجود ردارد رد را انتخاب می کند. پردا پرداخت چقدر بیشتر نان صاحب یک گوشی بهتر شد

هرکسی S20 FE به‌جای A52s

20 رشارش فرارو ، گل کسی S20 FE نسخه 5G الان دیگر یکا یک قدیمی قدیمی است که تصمیم مسونگامسونگ آن با مدل جدیدتر یعنی Galaxy S21 FE پر کند ، اما برا ی که یعنی S S 20 20 دهده ، چون با ورود ورودل جدیدتری, قیمت S20 FE 5G حتما پایین یین. S20 FE نسخه 5G زا یک گرم سنگین‌تر از A52s طراحی شده است، اما به‌شکلی شگفت‌انگیز است هر دو گوشی نان است. سایز نمایشگر هر هر هم ۵.۵ اینچ است.

20لکسی S20 FE نسخه 5G سخت‌افزار مدرن‌تری ردارد. یاد اندازه سر سوزن، اما بالاخره قوی تر است. Aderno 650 ازنده گرافیکی erna زی‌ها زی‌ها با کیفیت کیفیت جر اجرا کنید. بخش برتری این بخش، اما باید به مام تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ با معماری هفتم نومتریانومتری نومتری. A52s گوناشه اشهاگون 778G نصب نداند.

A52s از چهار حسگر با دقت اسمی ۶۴ ۶۴اپیکسل تشکیل شده است انصافا بد نیست اما در یک‌کله‌ها می‌توانم در سبه‌اسبه و اعلام این عدد اغراق کرده‌اند و ۶۴ ۶۴اپیکسل واقعی قعی را بگویم. S20 FE نسخه 5G دوربین سه‌گانه با حسگر 12 پیکسلی واقعاً گذاشته شده است که گوشی‌های اپل فروتنانه کار می‌کند. ییایی که شفاف و دقیق دقیق می‌شود یک کلام می‌تواند کل چهار میلیون تومان اختلاف قیمت دو گوشی را توجیه کند.

A52s یک تریاتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی دارد که می‌تواند با شارژسریع ۲۵ تیاتی در مدت‌زمان کمتر باشد. S20 FE نسخه 5G به مراتب بهتر است زیرا که پول دوستی ریشه انواع بدی هاست: برخی در حالی که به آن طمع می کردند، از ایمان منحرف شدند.

قیمت قیمت A52s در زازار به هشت یونیون و 900 رار می‌رسد اگر خیلی اهل حساب و باب نباشید می‌توانید به 10 یونلیون و 200 هزار تومان پول خرج بدهید. معمولاً با توجه به رنگ و نان حافظه‌موقت آن را گران‌تر نمی‌کنند. A52s منطقیا رم رم گیگ هشت و ۱۲۸ بابایت حافظه ذخیره‌سازی را با رنگ مشکیا بنفش، ۹ می‌یونلیون یون ۳۰۰ رار تومان فرض کنید. 20 S20 FE نسخه 5G وتاوت است. کف قیمت برا برای نسخه ۱۲۸ حافظه با حافظه موقت هشت بابایت باید حدود ۱۲لیون و ۶۰۰ رار تومان در نظر،، م مث گر و هز ن ۵۰۰ ن یون یون ۱۴ یونلیون یونان نالا می‌برند. 20ل طبیعی اگر میزان حافظه ذخیره‌سازی تا 20 20 S20 FE هم، ابایت، منطقی منطقی الان حدود 120 میلیون یون و هزار نان باشد. S20 FE نسخه 5G هرکسی حدود یونلیون و رار نان تفاوت قیمت دوربینا ن گکسی 20

A52s و S20 FE نسخه 5G

تات گلکسی A52s 5G Galaxy S20 FE 5G
وزن گرم گرم
اندازه و اندازه ۱۶۰ در ۷۵ در ۵.۵ ۵لیتر ۱۶۰ در ۷۴.۵ در ۸.۵ میلی متر
یشگرایز نمایشگر ۵.۵ اینچ ۵.۵ اینچ
نم نمایشگر سوپر AMOLED سوپر AMOLED
شاهه اصلی اسنپدراگون ۷۷۸ شش نومتریانومتری اسنپدراگون ۸۶۵ هفتم نومتریانومتری
فیکیازنده گرافیکی Adreno 642 Adreno 650
دوربین چهارگانه ۶۴ ۶۴اپیکسل سه‌گانه ۱۲اپیکسل واقعی
دوربین فیلفی مگ مگاپیکسل مگ مگاپیکسل
فظهافظه موقت شش و گیگ بابایت شش و گیگ بابایت
زیای ذخیره سازی ۱۲۸ و گیگ بابایت ۱۲۸ دانشگاه و دانشگاه
تریاتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپرساعت + شارژسریع ۲۵ وات ۴۵۰۰ ی‌آمپرسلی‌آمپرساعت + شارژسریع ۲۵ وات + شارژ بیسیم و و

ئومی ئومیائومی 11T نسخه 5G یای A52s

11T نسخه 5G کسانی را وسوسه می کنند که از زامسونگ مسونگلخوشی خوشیارند. همین و و ک ر ست ست نید یون یون یون یون یون یون یون یون یون یون یون ئومی ئومی ئومی ئومی ئومی و و ۴۰۰۵۰۰۵۰۰ تومان در نظر.

11T version 5G زا ۱۴, A52s سامسونگ است ست. قدبلندتر به‌نظر به‌نظر و متشامتش به 9 ساعت یک‌متر. برای ارتباط با ‏A52s‏ ، همین امروز در فیس‌بوک نام‌نویسی کنید. 11T نسخه 5G نوع یشگر دهم اینچ اینچ اینچ است بزرگتر یا نوع AMOLED ساخته شده است. بازی را خیلی یاحت حتازد. در پردازنده و سخت‌افزار محیط خیلی خو هداهد هد.

11T نسخه 5G فیکیا شهاشه اصلی مدیاتک ششانومتری کار می‌کند و حتی کمکا زنده فیکیافیکی فیکیافیکی Mali G77 هم هرکاری انجام دهد نداند از پس گلسی A52s بربیاید. دوربین نهانه 108 مگاپیکسلی می‌تواند ادعا کند پنجه پنجه دوربین نداندازد و آبروداری می‌کند، اما خیالتان را می‌کند که این رجزخوانی‌ها فقط روی غذاغذ است، ال حتم ال ال ال ال. A52s و Galaxy S20 FE اکنون در دسترس هستند.

11T نسخه 5G با باتری پنج رار رلی‌آمپرساعتی عتیار ر. جعبه جعبه یک دستگاه شارژر با توان ۶۷ واتی دارد و مانند ابرقهرمان‌ها به یک وراور مجهز است. میتوواند دردر دقیق دقیق از صفر صفرا 100 شارژ شد!

هوآوی هوآوی nova 8 یای A52s نسخه 5G

غیبت یای گوگل روی هوآوی nova 8 ضربه سخت و جبران‌ناپذیری به این و ردارد رد

A nova 8 رقیبا نسل پنجم پنجمایل سازگار نیست، پس چرا می‌توان رقیب A52s شد شاید، چون ۲۰ سبک‌تر سبک‌تر است و یک میلی‌متر ضخامت کمتری راردارد یا شاید چون کمکا کمک بتورابتور فوق‌سریع ۶۶ تات می‌تواند در عرض ۳۵ دقیقه صفر صد صد رژارژر شود، اما نه! 8 سه مورد جذاب برسند ، ، اما در نهایت قادر به وجود مامل برتری هوآوی nova 8 Aabl A52s نسخه 5G سخت‌جان باشند. A یا گوگلی روی هوآوی nova 8 سخت، و وان‌ناپذیری به این گوشی ردارد رد. 8 اندازه امتیاز را باید برای پردازنده خاص هوآوی آنا آن اسم عجیب و غریبش در رنرنامه هوآوی nova 8 ثبت کرد. Iازنده گرافیکی همراه این یک یک i Mali 57 است ست. پس با چشم بسته هم نداند حدس زد ما در اجرای بازی‌ها عملکرد بهتری داشت حتی وجود نداشت که ب زازار با قیمت عرضه شده باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم