بهترین هاست وردپرس

4 نکته عالی درباره ارز دیجیتال از منابع نامحتمل

Foundry که در سال 2019 تأسیس شد، عملیات استخراج بیت کوین را در ایالات متحده و کانادا راه اندازی و مدیریت می کند. با این حال، توسط یک شخص ثالث، آزمایشگاه های ریپل که ارز را صادر می کند، کنترل می شود (در اصطلاح بیت کوین، ریپل از قبل استخراج شده است). یک شبکه پایدار جهانی مسائل پیچیده مرتبط با بسیاری از عملیات قانونی مستقل اما وابسته به یکدیگر و عدم شفافیت در مورد مدیریت ذخایر و حقوق و مسئولیت های شرکت کنندگان مختلف بازار در شبکه را مطرح می کند. مهاجرت در مقیاس بزرگ به یک شبکه استیبل کوین جدید برای اهداف پرداخت ممکن است لبه اصلی مهاجرت گسترده‌تر باشد. شبکه‌های استیبل کوین جهانی نیز ممکن است برای مدل‌های تجاری بانک‌ها چالش‌هایی ایجاد کنند. برخی از سیاست‌گذاران نگران «اجرای بانک‌های دیجیتال» هستند که اگر مردم پس‌انداز خود را با وحشت به CBDC تبدیل کنند و نقدینگی بانک‌ها را تخلیه کنند، ممکن است رخ دهد. با ناپدید شدن پول نقد ، ارزهای رسمی دیجیتال پدیدار می شوند و احتمالاً پیوندهای بین مردم و بانکهای مرکزی قوی تر می شوند. دلیل این امر این است که می توان پول به صورت دیجیتال را هنگام برداشت به پول نقد فیزیکی (به عنوان مثال از طریق دستگاه خودپرداز) تبدیل کرد. در کل ، تمرکز این مقاله بحث بر روی اشکال جدیدی از پول دیجیتال بوده است که به سرعت سیستمیک می شوند.

هیئت مدیره فدرال رزرو روز پنجشنبه مقاله بحث و گفتگو را منتشر کرد که به بررسی جوانب مثبت و منفی یک CBDC بالقوه ایالات متحده می پردازد. این اظهار نظر از مردم را دعوت می کند و اولین قدم در بحث در مورد اینکه آیا CBDC می تواند سیستم پرداخت امن و مؤثر داخلی را بهبود ببخشد. فرماندار بانکهای مرکزی نیجریه در حال درخواست شهروندان در نیجریه است تا پس از کمبود دلار آمریکا و فروپاشی در قیمت نایرا داخلی ، از بازارهای سیاه فارکس جلوگیری کنند. اگر سهم بزرگی از خانوارها و مشاغل داخلی به یک استیبل کوین جهانی نه تنها به عنوان وسیله پرداخت بلکه به عنوان ذخیره ارزش تکیه کنند، این امر می تواند تقاضا برای پول نقد فیزیکی را کاهش دهد و بر اندازه ترازنامه بانک مرکزی تأثیر بگذارد. CBDC ها فقط وسیله ای برای دفاع از چمن بانک های مرکزی نیستند. آنها شامل چگونگی اطمینان از اینکه CBDC ثبات پولی و مالی را حفظ می کند و همچنین ابزارهای پرداخت موجود را تکمیل می کند، می باشد. این استفاده های بلندپروازانه از ارزهای دیجیتال به خوبی در آینده است.

باور کنید Digital Currency تخصص اما هرگز توقف بهبود

اگر مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها سپرده‌های خود را در بانک‌های تجاری به نفع استیبل کوین‌های نگهداری شده در کیف پول‌های دیجیتال کاهش دهند، این امر می‌تواند منابع مالی پایدار بانک‌ها و همچنین دیده شدن آن‌ها در داده‌های تراکنش‌ها را کاهش دهد و در نتیجه توانایی بانک‌ها در ارائه اعتبار به کسب‌وکارها را کاهش دهد. خانوارهامیانجیگری سیستم بانکی ممکن است جادوی مالی را که به خانوارها امکان می دهد وام های وام مسکن طولانی مدت را با سپرده های قابل بازخرید آنی جفت کنند غیرممکن کند. علاوه بر این، امکان جابجایی پول بین سپرده‌های بانکی و DCEP می‌تواند اجرای بانک دیجیتال را تسهیل کند که می‌تواند بسیار سریع‌تر از تشکیل صف‌هایی در مقابل شعب بانک‌ها برای برداشت وجه نقد رخ دهد. و برخی از افراد ممکن است دوست داشته باشند این گزینه را داشته باشند که حداقل مقداری از پول نقد دیجیتال خود را در یک پلت فرم رسمی قابل اعتماد نگه دارند. ارز غیرمتمرکز است، یعنی نه دولت و نه بانک هیچ کنترلی ندارند، بلکه این مردم هستند که مالک آن هستند.

در نهایت، ممکن است ریسک‌های عملیاتی برای معرفی ارز دیجیتال بانک مرکزی وجود داشته باشد. در نهایت، احتمالاً خطرات ثبات مالی برای یک شبکه استیبل کوین با دسترسی جهانی وجود دارد. برخی از ماینرها منابع را جمع آوری می کنند و قدرت پردازش خود را در شبکه به اشتراک می گذارند تا پاداش را به طور مساوی تقسیم کنند، بر اساس میزان کاری که در احتمال یافتن یک بلوک انجام داده اند. پکن ابزارهای سیاستی متعددی برای تشویق افراد بیشتری به استفاده از e-CNY در چین دارد، حتی اگر کاربران اولیه شبکه e-CNY طبق گزارش‌ها تحت تأثیر این سرویس قرار نگرفته و نگران تجاوز به حریم خصوصی هستند. ما همچنین می‌خواهیم جامعه‌ای را که در این فضا کار می‌کنند، گسترش دهیم و جامعه ارزهای دیجیتال را برای زنان و اقلیت‌های کم‌نمایش فراگیرتر کنیم. این یکی از سناریوهایی است که اقتصاددانانی را که روی CBDC کار می کنند نگران می کند (که تعداد زیادی از آنها وجود دارد: یک نظرسنجی در ابتدای سال نشان داد که بیش از 80٪ بانک های مرکزی در حال مطالعه این موضوع بودند). این مقاله این و سایر عوامل را با جزئیات بیشتری مورد بحث قرار می دهد.

این مقاله از هیچ نتیجه سیاستی حمایت نمی کند. ایده دیگری که در مقاله اخیر سارا آلن از Initiative for Cryptocurrencies and Contracts، یک گروه تحقیقاتی و 12 نویسنده مشترک، به آن اشاره شده است، تکیه بر بانک ها برای مدیریت دارایی های عمومی CBDC ها است، همان طور که بسیاری از مردم به آن اعتماد دارند. کیف پول‌ها برای نگهداری ارزهای دیجیتال خود (اگرچه اگر عموم نمی‌توانستند CBDC‌ها را مستقیماً نگه دارند، پیشرفت چندانی در پول دیجیتال بانک مرکزی موجود نخواهد داشت). بسیاری از مردم در حال حاضر از ارز دیجیتال استفاده می کنند، چه در برنامه های تلفن همراه برای پرداخت و چه در وب سایت های بانکی برای انتقال. سقف سرمایه گذاری ها یا نقل و انتقالات CBDC ممکن است حداقل برای شروع یک محافظت مفید باشد. اما نکته منفی این است که بانک مرکزی هیچ سابقه ای از مطالبات فردی را نگه نمی دارد (فقط واسطه ها این کار را انجام می دهند، در حالی که بانک مرکزی فقط دارایی های عمده فروشی را ثبت می کند) و همچنین هیچ مدرک مستقیمی مانند وجه نقد برای ادعا وجود ندارد.

در نامه سرگشاده، وینکلووس ادعا می کند که تیم او در موارد متعدد و در 25 دسامبر 2022 سعی در حل مشکل سیلبرت داشته است. در این نامه آمده است که این موضوع یک آشفتگی است که "کاملاً ساخته خود شما" است، زیرا Winklevoss DCG را به بدهکاری جنسیس 1.675 میلیارد دلار متهم می کند. لایه پایین هرم CBDC ساختار حقوقی مطالبات و نقش های عملیاتی مربوطه بانک مرکزی و موسسات خصوصی در پرداخت ها است. دولت در حال ایجاد قوانین جدید برای اجازه به بانک مرکزی خود برای صدور ارز دیجیتال است. 18 ثانیاً، دلار یک ارز ذخیره مهم در سطح جهانی است و حفظ اعتماد عمومی به ارز دولتی بسیار مهم است. روح پول اعتماد است. به یاد داشته باشید، باید در مورد محل اعتماد و پول خود بسیار مراقب باشید: مبادلات بیت کوین به شدت تنظیم نمی شوند. اما عاقلانه است که در نظر بگیریم که آیا در وهله اول نیاز به اجتناب دارد یا خیر. استخراج ارز دیجیتال روزها و حتی ماه ها طول می کشد.

تابستان امسال، ما اعلام کردیم که فدرال رزرو اولین سرویس پرداخت جدید را پس از بیش از 40 سال راه اندازی خواهد کرد تا به امکان پرداخت بلادرنگ برای همه کمک کند. و پرداخت ها را بلافاصله و ایمن در 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته، 365 روز در سال دریافت کنید. تراکنش‌های بدون نقد، پرداخت‌های سریع‌تر و مطمئن‌تری را انجام می‌دهند و کمتر در معرض جعل هستند. فناوری ارز دیجیتال به سادگی فرصت جدیدی را برای پول دولتی و یک سیستم پرداخت دولتی مستقل از بانک ها و خطر شکست آنها ایجاد کرده است. بر اساس این تعریف، ارز دیجیتال بانک مرکزی می‌تواند شکلی انعطاف‌پذیر از پول بانک مرکزی باشد که می‌تواند با ذخایر سنتی در سه بعد متفاوت باشد: مجموعه بسیار گسترده‌تری از موسسات و افراد می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند، برخی از انواع موجودی ممکن است سود پرداخت نکنند، و ممکن است مستلزم دید بیشتر دولت در تراکنش های کاربران نهایی باشد. پس از انتخاب استیبل کوین USDC به عنوان دارایی آزمایشی خود، به ارتقای زیرساخت های لازم برای ترکیب اجزای کلیدی ارزهای دیجیتال با عملیات خزانه داری ویزا پرداختیم.

در 10 ژوئن 2021، کمیته نظارت بانکی بازل پیشنهاد کرد که بانک‌هایی که دارایی‌های ارز دیجیتال را در اختیار دارند باید سرمایه خود را برای پوشش تمام زیان‌های احتمالی کنار بگذارند. همچنین، توضیح اینکه چرا ارز دیجیتال تقاضای زیادی دارد این است که استفاده از آن آسان است. این ارزهای دیجیتال جدید چیست و چرا بانک های مرکزی آنها را ایجاد می کنند؟در کشورهای فقیرتر، بانک‌های مرکزی امیدوارند که ارزهای دیجیتال شهروندان بدون بانک را وارد سیستم مالی کنند و توسعه اقتصادی را تقویت کنند. این ادعا می‌کند که فناوری بلاک چین می‌تواند به کسب درآمد از این داده‌ها به روشی امن و ناشناس اجازه دهد و در نتیجه هند را به یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان تبدیل کند. اگر به گونه ای طراحی شده باشد که از نظر مالی شفاف باشد و تدابیری را در برابر فعالیت های غیرقانونی فراهم کند، یک ارز دیجیتال بانک مرکزی برای استفاده مصرف کننده، احتمالاً می تواند بانک مرکزی را ملزم کند که سابقه ای در حال اجرا از تمام داده های پرداخت با استفاده از ارز دیجیتال – تفاوت فاحشی با پول نقد، نگه دارد. نمونه، مثال. با توجه به مخاطرات، باید انتظار داشت که شبکه‌های استیبل کوین جهانی قبل از راه‌اندازی عملیات، آستانه بالایی از پادمان‌های قانونی و نظارتی را برآورده کنند.

نسخه دوم دارای موجودی ارزهای دیجیتالی است که در حساب‌های موجود در پایگاه داده مرکزی ذخیره می‌شوند – به طور بالقوه توسط بلاک چین پشتوانه می‌شوند – در حالی که یک e-Krona مبتنی بر ارزش به طور جداگانه در «حساب‌های ارز سپرده‌شده» ذخیره می‌شود. چشم انداز Riksbanks برای انتشار یک CBDC بسیار بالا است، با توجه به سرعتی که این بانک برای تبدیل شدن به اولین انجمن بدون پول نقد در جهان حرکت می کند. سیستم ها به زبان های منسوخ برنامه ریزی شده اند یا از طرح های پایگاه داده ای استفاده می کنند که دیگر برای هدف مناسب نیستند و نگهداری آنها پرهزینه است.

ما فناوری‌های جدید را از نزدیک رصد می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که نوآوری‌هایی که به وجود می‌آیند با مسئولیت‌های عملیاتی و اهداف سیاست عمومی گسترده‌تر ما مطابقت دارد، همانطور که در قانون فدرال رزرو منعکس شده است. صرف نظر از این، به دلیل تراکنش‌های n-lock، این کانال‌های تراکنش‌های خرد هرگز باعث ایجاد خطرات پرداخت بدهی یا حمایت از مصرف‌کننده ذاتی در انتقال پول سنتی نمی‌شوند – ارائه‌دهندگان چنین کانال‌هایی هرگز نمی‌توانند با این وجوه ضرر کنند یا از بین بروند، بنابراین این فناوری‌ها باید تحت رژیم های مختلف حمایت از مصرف کننده مانند قانون قرارداد یا شیوه های ناعادلانه و فریبنده به جای صدور مجوز انتقال پول تنظیم شود. خطرات استفاده از ارز دیجیتال چیست؟ او همچنین یکی از بنیانگذاران اتریوم، دومین ارز دیجیتال محبوب پس از بیت کوین است.

در واقع، هر گونه استدلال زیست محیطی از این نوع ناصادقانه است، نه فقط مربوط به بیت کوین. مفهوم سرمایه گذاری در بیت کوین ممکن است برای برخی ترسناک باشد. این آزمایش‌ها و نوآوری‌ها ممکن است طرحی برای پذیرش برنامه‌های جدید در مناطق دیگر (مثلاً منطقه یورو) ایجاد کند که دارای اشکالات ذاتی RMB یا حساب سرمایه بسته PRC نیستند. اگرچه بسیاری از بانک های مرکزی از نوعی پول دیجیتال به عنوان ذخیره یا موجودی حساب تسویه حساب استفاده می کنند، هیچ بانک مرکزی هنوز هیچ گونه CBDC عمومی صادر نکرده است. مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها مدت‌هاست که پول را به شکل دیجیتال، از طریق حساب‌های بانکی، تراکنش‌های آنلاین یا اپلیکیشن‌های پرداخت نگهداری و انتقال داده‌اند. DECP برخی از پیشرفت‌های فن‌آوری مانند اجازه دادن به تراکنش‌های کوچک ثبت نشده، روش حسابداری جدید و امنیت کمی بهتر را ارائه می‌دهد. کارت اعتباری نیز با کارت نقدی متفاوت است که می تواند مانند ارز توسط صاحب کارت استفاده شود. این دارایی‌ها در زمان‌های عادی نیز دارایی‌های جذابی برای نگهداری خواهند بود، به‌ویژه اگر مانند پول بانک مرکزی امروزی، ابزاری برای سیاست‌های پولی باشند و بنابراین بهره پرداختی داشته باشند (با فرض اینکه نرخ‌ها دوباره تا سال 2035 کاملاً مثبت شوند). بنابراین، بانک‌های تجاری ممکن است از سپرده‌هایی که امروزه وام‌های خود را با آن تأمین می‌کنند، تخلیه شوند.

آیا شنیده اید؟ Digital Currency بهترین شرط شما برای رشد است

ترجیح قوی من این است که با استفاده از ابزارهای موجود خود به شدت به مرز پایین موثر رسیدگی کنم، زیرا به نظر من ارزیابی هزینه و فایده نرخ های منفی برای ایالات متحده فعلی جذاب نیست. نقدی که نرخ بهره واقعی آن صفر است. آنها ممکن است پول بانک مرکزی را «دموکراتیزه کنند»، بخشی از ترازنامه بانک مرکزی که بر خلاف پول نقد فیزیکی، اکنون فقط بانک ها می توانند به آن دسترسی داشته باشند. فدرال رزرو تا حدی برای پاسخ به ناتوانی بسیاری از این بانک‌ها در انجام تعهدات خود در قبال اسکناس‌هایی که منتشر کرده‌اند و وحشت‌ها و فرارهای ناشی از آن ایجاد شد. چندین مقاله تحقیقاتی، همانطور که فرانچسکا کاراپلا و ژان فلمینگ از فدرال رزرو در بررسی اخیر خلاصه شده‌اند، استدلال می‌کنند که بانک‌های مرکزی می‌توانند با تغییر ترتیب زنجیره تامین مالی، تحول سررسید را حفظ کنند. راسکین، ام و دی یرماک (2016): "ارزهای دیجیتال، دفتر کل غیرمتمرکز و آینده بانکداری مرکزی"، NBER Working Papers، شماره 22238، می. ما در حال کار با صنعت هستیم تا امنیت سیستم پرداخت را از طریق افزایش درک کلاهبرداری هویت مصنوعی و شناسایی رویکرد طبقه‌بندی کلاهبرداری برای بهبود اشتراک‌گذاری اطلاعات بهبود ببخشیم.

چگونه برنده شدن مصرف کنندگان و تأثیر فروش ناخالص با Digital Currency

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد درآمد دلاری از ارز دیجیتال بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم