21 نفر در خراسان رضوی دستگیر شدندپایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری ۲۱ نفر از اخلال گران ارز در خراسان رضوی خبر داد.

سردار محمدکاظم تقوی گفت: پس از دریافت اطلاعات و شکایت از قوه قضائیه مبنی بر درگیری اقتصاد، فرار مالیاتی، پولشویی، کلاهبرداری از اموال تعدادی از افراد از جمله اتباع خارجی ارزی. بازاریابی کیس مشهد این رویداد با راه اندازی اتاق های مجازی در تلگرام، واتس اپ و سایر شبکه های اجتماعی در برخی از سایت های معاملات طلای مشهد در حال برگزاری است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این معامله موجب نوسانات شدید قیمتی در نظام اقتصادی کشور اعم از طلا و ارز شد و به دلیل اهمیت موضوع در دستور کار کارآگاه پلیس اقتصادی خراسان رضوی قرار گرفت. : بنابراین اولا اتاق بازرگانی و ارز فردا غیرقانونی، غیرواقعی و غیر رسمی در فضای مجازی است. آنها به خرید و فروش طلا و ارز تقلبی پرداختند و ردیابی شدند.

وی افزود: در این تحقیقات مشخص شد تعدادی از این افراد بیشتر از اعضای بانک های طلا یا صرافی های فعال در یک مجتمع تجاری در مشهد بوده اند.

تقوی توضیح می‌دهد: آسیب‌هایی که بسیاری از این‌ها با هماهنگی هفت‌مشهد (به‌ویژه جرایم در اینترنت) و دستورات صادره از سوی غلامرضا قنبری راد، قاضی دادگاه ویژه رینواتی ساچلیانا به بازارها وارد می‌کنند، در نظر بگیرید. اقدامات استانی برای گسترش گسترده ادامه دارد. اقتصاد امنیت پلیس در رویداد اصلی، شکایات مردمی در جریان است، شاکی در دو فاز اول 35 میلیارد تومان 12 میلیارد تومان از دارایی خود را از دست داده است. گرم فرآیند از دست دادن آغاز شد.

فرمانده انتظامی کوراسان رسوی گفت: در ابتدا با اقدامات و هماهنگی مسئولان دو نفر (فروشنده و یک فعال و یک نفر خارجی) با اقدامات فنی دستگیر و با تشکیل پرونده به دادسرای ویژه اعزام شدند. تحقیقات آنلاین شامل مظنونان، پرونده ها و اقدامات فنی نیک و پلیس، لیست 31 نفر از افراد درگیر در یک موضوع خاص توسط دادگاه پول مسدود شد که عمدتاً مربوط به تجارت طلا و ارز آتی است. کشف کردن.

وی با بیان اینکه تاکنون اقدامات لازم انجام شده است، افزود: در این راستا 20 متهم دستگیر و به مراجع قضایی برای بازرسی از یکی از مغازه های بین راهی و کشف و ضبط 11 هزار و 440 گرم و کشف و ضبط 31 فقره حساب از این قبیل اقدامات دستور دادند. شامل موجودی 10 میلیارد تومانی و ردیابی صاحب حساب و کشف حدود یک هزار میلیارد تومان فعالیت مشکوک مالی است.

تقوی گفت: اگرچه برخی می گویند نقل و انتقال برای خرید طلا است، اما در عمل فاکتوری صادر نکرد و ثبت نام نکرد. انجام تجارت طلا فردا بدون مبادله طلا در اقدامات غیرقانونی است، سازمان ها از فروشنده طلا و جواهر مطلع شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی هشدار داد: در بررسی ها مشخص شد که ریشه برخی از وجوه بلوکه شده ربطی به معاملات طلا ندارد و این افراد تنها در خرید و فروش ارز خارج از سیستم بانکی فعال هستند.

وی تاکید کرد: هر نوع معامله ارزی باید با استانداردهای بانک مرکزی مطابقت داشته باشد، در غیر این صورت به صورت قاچاق وارد و خارج می شود.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه