1امه یالیبال در 1401 . استارت 35ا 35 بازیکن – سه سه

[ad_1]

خبر خبر: 1813009 |
09 اسفند 1400 ساعت 15:19 |
4,085 زدیدزدید |

0
هاه

خبر خبر: به دنبال بازی تدارکاتی و اردو در نسه نسه

سرپرست تیمی یالیبال اعلام اولین اردوی ردویاده‌سازی تیم ملی 16 فرودین ماه سال با حضور 35 بازیکن زیکناز ز.

رش گزارش “سه سه” ، امیر میر خوش بعد از دریافت حکم سرپرستی تیم یالیبال برنامه های شاگردان عطایی را در 140 ال 1401 تشریح کرد.

نابستان نلانی ای در ست است
خوش خبر در ابتدا گفت: امسال نیز تابستانی طولانی، سخت و حساس در پیش داریم و میبایست با برنامه دقیق و تلاش برای اجرای برنامه های کادر فنی مهیا تا بازیکنان در شرایط مطلوب و حتی ایده آل وارد مسابقات قهرمانی جهان و بازی ها باشیم. ییایی می شوند.

35 زازیکن از 16 فروردین وارد اردو شوند
رهرهه زمان آغاز اردوی تیم تیم یلی یالان ن: . .

به برگزال برگزاری بازی با فرانسه نسه
سرپرست تیم ملی در خصوص اردوی برون مرزی و دیدارهای تدارکاتی تیم ملی نیز گفت: سرمربی تیم ملی درخواست اردو و دیدارهای تدارکاتی برای تیم ملی و نظرشان اردو در فرانسه و دیدار دوستانه با تیم ملی این کشور بود که ما از همین امروز با فدراسیون والیبال فرانسه بودیم. وارد کره. اگر شرایط مهیا باشد قبل از حضور در هفته نخست لیگ ملت ها دو بازی دوستانه با تیم ملی والیبال فرانسه را می بیند، اما هنوز این برنامه نهایی نشده است و در صورت توافق این بازی ها انجام می شود و سپس به ماراتن لیگ ملت های والیبال تبدیل می شود.

نان کسب مدال طلای بازی های ییایی است
فزود افزود: پس از لز ملت‌ها در صورت نهایی شدن حضورمان در مام واگنر به لهستان می‌رود و سپس مسابقات تانی جهان ناهیم هیما یا مدا مدا می‌شود. این مهامه نیازمند تدارکات و حمایت خوب است که مام تلاشمان را در این هاه می بیند.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانکاناداGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channel