یوونتوس 2-0 جنوا: یک قدم برای رسیدن به جمع چهار تیم برتر


به گزارش “ورزش سه”، شاگردان مکس الگری که در این فصل فراز و نشیب های زیادی داشته اند، امشب با گل های خوان کوادرادو و پائولو دیابالا، جنوا را 2 بر صفر شکست دادند.

یوونتوس بازی را خوب شروع کرد و در دقیقه اول توپ را تا گل دقیقه 9 حفظ کرد. یک گل روی یک ضربه ایستگاهی از سمت راست جنوا و ضربه کوبنده کووارادو مستقیما وارد دروازه سالواتوره سیریگو شد.

حتی پس از این گل نیز بازیکنان یوونتوس بر بازی مسلط شدند. با این حال دفاع خوب بازیکنان جنوا مانع از رسیدن آنها به دروازه این تیم شد. یووه در دقیقه 36 روی پاس دیدنی برناردسکی مسلط شد، ماتیاس دلیچ می توانست نتیجه را به 2 برساند، اما پاسخ دیدنی سیریگو مانع از گلزنی میهمان شد.

در دقایق پایانی نیمه اول بازیکنان یوونتوس حملات خطرناک تری روی دروازه حریف انجام دادند و در دقیقه 44 آلوارو موراتا روی پاس دیابالا پیش افتاد اما باز هم سیریگو توپ را به بیرون فرستاد. نیمه با پاسخ به موقع. ابتدا با همان هدف تمام کنید.

جنوا در نیمه دوم شروع خوبی داشت و در دقیقه اول بازیکنان این تیم کنترل و مساحت بیشتری داشتند اما در دقیقه 51 دیابالا روی پاس مرتضی می توانست برتری یووه را دو برابر کند اما ضربه خطرناک او با اختلاف زیاد به بیرون رفت. گل جنوا

بازی متعادل بود و در دقیقه 67 روی پاس برناردسکی، کوادرادونیک فرصتی برای گلزنی نداشت تا اینکه دروازه جنوا با یک ضربه والی تماشایی تهدید شد اما باز هم سیریگو دروازه را مسدود کرد.

در دقیقه 82، دیابالا گل دوم میزبان را به ثمر رساند تا حمله یوونتوس با نزدیک شدن به دقایق پایانی خطرناک تر شود. ستاره آرژانتینی روی حرکت برناردسکی از سمت چپ و پاس به دیابالا در محوطه جریمه پیش افتاد و ضربه ای دقیق زد.

در دقایق باقی مانده اتفاق خاصی نیفتاد و در نهایت یوونتوس پس از پیروزی با همان دو گل با 27 امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفت. البته این تیم برای رسیدن به رده چهارم باید فاصله 7 امتیازی را با آتلانتا طی کند.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه