کورتوا: ما می خواستیم مسی در الکلاسیکو باشد


به گزارش “ورزش سه”، دو تیم رئال مادرید و بارسلونا روز یکشنبه در ورزشگاه الکلاسیکو ناین کمپ میزبان فصل 22-2021 لیگا خواهند بود.

هر دو تیم این هفته در بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پیروز شدند و دروازه بان بلژیکی که با هویستار تعامل داشت، انتظار بازی پرتنش و سختی را مقابل باریا دارد.

آیا پیروزی مقابل شاختار قبل از بازی با بارسلونا تغییر کرد؟

این پیروزی پس از شکست مقابل شریف بسیار مهم بود. مقابل ویارئال بازی خوبی انجام دادیم اما در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید و بعد به شریف باختیم. اما فوتبال گاهی اتفاق می افتد ، توپ ما وارد دروازه نمی شود و آنها دو گل برای ما به ثمر می رسانند. شاید بازی مقابل اسپانیول بدترین عملکرد فصل بود، اما پس از وقفه بازی های ملی بازی خوبی انجام دادیم، پیروز شدیم و از روز یکشنبه با روحیه خوب بازی را آغاز خواهیم کرد.

روحیه در طول آماده سازی قبل از مسابقه مانند الکلاسیکو چقدر موثر است؟

در فوتبال ممکن است تیم های زیر شما در جدول حضور داشته باشند، اما وقتی مقابل تیم بزرگی بازی می کنید فرقی نمی کند اول باشید یا آخر. هر دو تیم در مسابقات مهمی مانند الکلاسیکو بسیار خوب بازی خواهند کرد. باید خیلی تمرکز کنید و از همان دقیقه اول تلاش کنید و بدانید برای چه چیزی بازی می کنید.

چه ویژگی خاصی در مورد این سبک بازی مقابل بارا دارد؟

El Clसिsico همیشه یکی از پربیننده ترین مسابقات در جهان بوده است. وقتی در آن هستید آن را احساس می کنید. آنها مسابقاتی هستند که همه بازیکنان آن را تماشا می کنند. خوشحالیم که هواداران دوباره روی صحنه هستند. این به El Clसिsico انرژی خاصی می دهد. این بازی بسیار پر استرس خواهد بود.

آیا با بازیکن خاصی دعوا دارید؟

نه من ندارم در پایان ، شما باید از تیم خود تا پای جان دفاع کنید. گاهی اوقات تنش در بازی افزایش می یابد، اما ما همیشه به عنوان بازیکنان حرفه ای از احترام بالایی برخوردار هستیم. اما چنین حوادثی هم جالب است، بگذارید کمی تنش باشد.

آیا این واقعیت که اولین الکلاسیکو سال ها پس از مسی برگزار می شود به شما آرامش می دهد؟

نه به این دلیل که می خواستیم با آن روبرو شویم. بهتر است بتوانید با بهترین ها کنار بیایید. او نتوانست بازی کند و ما 1-5 شکست خوردیم. بازی را یادم نیست، اما این اتفاق افتاد. بارها کیفیت مورد نیاز و مزایای ستاره های جوانی مانند آنسو فاتی و پدرش را دارند. این بازی عالی خواهد بود.

آیا آنسو فاطی را بررسی کرده اید؟ به عنوان مثال، آیا می دانید او قصد دارد توپ را به کجا ارسال کند؟

ما همیشه این کار را با یک مربی دروازه بان انجام می دهیم ، فیلم می بینیم ، خطاها و پنالتی ها را بررسی می کنیم. فوتبال همیشه قابل پیش بینی نیست و همیشه هنگام شوت به سمت دروازه چیز غیرمنتظره ای وجود دارد.

و نتیجه را پیش بینی کنید؟

منظور ما برد خارج از خانه است ، اما معمولاً نتیجه را نمی گویم. در این صورت کارمای مشکل به من برمی گردد و ترجیح می دهم حرفی نزنم. من همیشه با نگرش مثبت بازی می کنم و فکر می کنم ما برنده خواهیم شد. و با در نظر گرفتن این موضوع ، ما تهاجمی بازی خواهیم کرد.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانکاناداGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channel