واکنش عجیب ویرا به گل دوم ثانیه اخیر آرسنال (عکس)

[ad_1]

کد خبر: 1786413/58

زمان: 08:09
1400/07/27

هدیه: 9،298

کاپیتان سابق آرسنال ، به عنوان سرمربی تیم رقیب ، شب هیجان انگیزی را در ورزشگاه امارات گذراند.

آرسنال پس از چهار بازی پیاپی هفته گذشته برابر برایتون به تساوی 0-0 دست یافت. این تیم امشب میزبان کریستال پالاس در ورزشگاه امارات برای هفته دوازدهم بود. تیمی که کاپیتان سابق توپچی ها روی نیمکت او بود.

پاتریک ویرا ، کاپیتان عصر طلایی آرسنال زیر نظر آرسن ونگر که در آن زمان یکی از محبوب ترین و موفق ترین بازیکنان تیم بود ، امشب در ورزشگاه امارات میهمان هواداران آرسنال بود. این بار به عنوان سرمربی تیم رقیب ، کاری ناآشنا را با تیم مورد علاقه اش انجام داد که برای هواداران آرسنال هم عجیب بود.

بازیکنان ویرا که تا کنون نتایج خوبی در این فصل کسب نکرده اند ، به زودی در دقیقه 8 دروازه خود را باز کردند ، اما سپس موفق شدند در دقایق 50 و 73 دو بار دروازه آرسنال را باز کنند. پاتریک ویرا که از موفقیت تیمش در زمین بسیار حریص است ، وقتی دو گل از کریستال پالاس به ثمر رساند واکنش های جالبی داشت اما وقتی گل آرسنال را در دقیقه پنجم به ثمر رساند ، مهمترین بازی را انجام داد. او از زمان از دست رفته گل زد.

کریستال پالاس در راه بازگشت به خانه رویایی خود آرسنال با دو گل است و در حالی که پاتریک ویرا با اشتیاق وصف ناپذیر خود را برای شنیدن سوت پایان از زمین آماده می کند ، لاکازت گل دوم را برای میزبان به ثمر رساند. ورزشگاه امارات بعد از گل مملو از شادی شد. پاتریک ویرا ، سرمربی کریستال پالاس و کاپیتان سابق توپچی ها نشست و ابراز تاسف کرد.

چهره مبهوت و غمگین ویرا در آن لحظات به سرعت تبدیل به یک روند توییتری شد و واکنش های زیادی نسبت به آن مشاهده کردیم. واکنش اصلی هواداران آرسنال بود ، که دیدن مبارزه بین احساسات خود و ویرا را باورنکردنی دانستند. اما این یک واقعیت بود و نمی توان آن را انکار کرد.

[ad_2]

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelکانادادانشگاه
تماس با ما