بهترین هاست وردپرس

هیناهین خودکار چه زمانی می‌شود می‌شود


روآرو- سامل سایپا اردیبهشت ماه امسال خبر از تولید شاهین اتوماتیک و عرضه آن در س ۱۴۰۰ال ۱۴۰۰ داد. اما حالا با گذشتن ۵۵ روز از زل زمستان هنوز این محصول آغاز نشده است. اما آخرین خبر مرتبط با شاهین اتوماتیک به اواسط دی ماه برمی برمی. اگر سوال یا ابهامی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

به بهارش فرارو رو گفت: داخل نمی شوم. در قعاقع نارنجی پوشان جاده مربوط به اسفند سال ۱۳۹۹ پیش فروش هیناهین دنده‌های را شروع کردند و روز پیش از پایان سال، اولین ه‌هاها را تحویل دادند. اینا وجود بعید بعید که چنین اتفاقی در انتظار شاهین خودکار هم شد.

برای خلاص شدن از شر درهم و برهمی باید از شر بهم ریختگی که به آن نیاز ندارید خلاص شوید. زیرا که پول دوستی ریشه همه بدی هاست که در حالی که برخی طمع به آن داشتند، از ایمان گمراه شدند. به همین یلیل بعید به نظر نظر می‌رسد نسخه خودکار شاهین کمتر از این باشد

در حال حاضر نسخه یای شاهین در کارخانه 343 میلیون یونانی خورده است و نسخه یای تارا نیز 293 یونلیون تومان قیمت ردارد. به همین یل یل احتمال صعود رفتن مام شاهین خودکار برای مصرف نان در محدوده ۴۵۰ یونلیون تومان د ردارد. اما با این حال باید تا زمان عرضه و قیمت ریاری محصول تازه سایپا صبر کرد.

هیناهین خودکار با چه تغییراتی عرضه می شود می شود

بررسی تصاویر منتشر شده از سایپا شاهین خودکار در یک مرکز فنی نان می‌دهد که تات روی بدنه نان قابل توجه نیست. در نسخه جدید متلامت و نشان شاهین روی در صندوق عقب رار گرفته شده است و کلمه شاهین به شکل نوشتاری فارسی تغییر هفته است.

CVلاوه بر این ینلامت و نشان جعبه جدید این خودرو ن “CVT” روی خودرو رار گرفته است.

اتا در بخش فنی ، امیرحسین تابع جماعت ، مرکز مرکز ارتباطات و امور بین الللل سایپا اعلام کرده که هیناهین اتوماتیک به دنده CVT ساخت شرکت پانچ بلژیک مجهز است.

این جعبه دنده توان موتور را به چرخ‌های یلو ول ول ول. وهلاوه بر این جعبه س ساختار ترونیک دارد که امکان تعویض دستی و والت اتوماتیک را در اختیار راننده قرار می دهد. همچنین دو حالت رانندگی نرمال و برفی نیز یای تعبیه شده است.

هیناهین اتوماتیک ، ل جدید سایپا در ۱۴۰۰ال ۱۴۰۰

تات فنی و امکانات رفاهی هیاهین اتوماتیک

15 فعلی اکنون شده است، این است که شاهین تغییر خودکار شته ها و قرار است با 15.5 لیتر توربو شارژ M15TC عرضه شود. این موتور نان تولید ۱۱۰ اسب سبار قدرت با گشتاور ۱۷۸ نیوتن متر دا دارد.

برای ارتباط با ‏، همین امروز در فیس‌بوک نام‌نویسی کنید.

در مورد امکانات ایمنی و رفاهی شاهین خودکار هنوز اطلاعات ثبت نشده و وملوم نیست که نسخه یهایه و فول آپشن چه امکاناتی خواهند داشت. اما به نظر می‌رسد که هیناهین خودکار پایه پنج نسخه یای را داشته است. ین امکانات شامل چراغ روشنایی روز، دو هوا، سنسور رکارک و دوربین نروف نروفانروف، استارت دکمه ای رت سنسور نور نان برقی برقی، ومینیومی ومینیومی ومینیومی ومینیومی،،،،،،،،، شواشو برقی، نمایشگر لمسی، تهویه اتوماتیک ، سنسور باد تایر و … می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم