بهترین هاست وردپرس

هپیماهپیمایی ۲۲ بهمن بهمن دراسر کشور برگزار می کندیای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از زلت بزرگ ایران برای حضور در هپیماهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن کرد.

متن اطلاعیه شورای یاهنگی هنگیلیغات اسلامی به شرح زیر است:

« « بسم الله الرحمن الرحیم »

بهمن،اه دلدادگی عاشقانی است که عشقا عشق بهلام و مام معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی «رحمت الله علیه» ر را خط و دت دت دت دت دت دت دت دت دت دت د

ستق فجر، یدلید گشایندۀ درهای پیروزی روی این ملت ت بود که «استقلال، آزادی جمهوری جمهوری اسلامی» را به ارمغان ن. پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که افق‌های پیشرفت و امید را پیش می‌برد روی تلت مبارز و نان ایران روشن ختاخت و پرده‌های ظلمت مت و غرب غرب از نور و اوان نا نورا نورا.

در چهل و سـومین گردالگرد پیروزی شکوهمند شکوهمند انقلاب اسلامی سرفرازتر از همیشه شعاع شعاری شعاری «جشــن ـیلـــی ۱۴۰۰» شاهد درخشش خورشید انقلاب اسلامی و ورل ور شکوه نهضتی عظمت تعدیده حق ط بلب ب.

سماسم یوم الله ۲۲ بهمن در سراسر کشور بیش از بیش از ۱۵۰۰ بیش از زا به بهان رأس ساعت ۰۹: صبح صبح روز (جمعه جمعه ۲۲ بهمن)

این سماسم در شهرهای با وضعیت قرمز ییایی به صورت موتوری خودرویی نوانوادگی و در ایرایر شهر با حضور پرشور مردم و انقلابی ایران از مسیرهای اعلامی، رار می شود.

سماسم 22 بهمن در نان به صورت صورت ـ خودرویی خودروییانوادگی ، رأس عتاعت 09:

گفت داخل نمی شوم «رحمت الله هلیه» ساعت ۱۱:۳۰ ۳۰ سخنرانی خواهند کرد.

«شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی» ضمن تبریک فرارسیدن یوم الله 22 بهمن ملت بزرگ و اطلاع رسانی ایران اسلامی و تمامی گروهها، احزاب و تشکلهای وفادار به آرمانهای انقلاب اسلامی دعوت می کند تا بار دیگر با حضور حماسی، انقلابی و آمیخته با بصیرت خود در صحنۀ خود. هاه مراسم یـوم‌الله ۲۲ ۲۲ و وایش اقتدار و افتخار شـکـوه شـکـوه وحــدت و هـمبسـتگـی حضـور ـیلـی، ـی عظـمـت عظـمـت » و مام معظـم رهبـدیـله حضرت امام مامنه‌ای «مدـیـلـه».


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم