نقد Dexter New Blood (قسمت 5 و 6) – Vijayato


ماجراهای قاتل سریالی محبوب به قسمت های جذاب و هیجان انگیز خود رسیده است. در Dexter New Blood تصمیمات قاطع و اقدامات غیرقابل برگشتی اتفاق می افتد و ما را به عنوان طرفداران وفادار سری Dexter به مسیر خشونت و جنایت می کشاند. مسیری وجود دارد که می تواند ترسناک باشد، اما در عبور از آن هیجان و جنون وجود دارد.

Dexter New Blood Ministries به جایی رسیده است که هر سریال جنایی باید متوقف شود. جایی که تلاقی صلح و شورش است. وقتی به نظر می رسد که ماسک قاتل در حال ترک خوردن است. زیرا حباب شکننده و کاذبی که قاتل فراری ما در آن زندگی می کرد ترکید و هویت واقعی او را فاش کرد.

دکستر ده سال توانسته بود با هیولای درونی خود روبرو شود. اما از آنجایی که هر سراب یک روز به پایان می رسد، او اکنون باید با عواقب فریب خود در وسط سریال Dexter New Blood روبرو شود. این دروغ برایش گران تمام شد. بهای محض غریب بودن برای پسرش. که تنها دارایی او بود و مانند خودش در کودکی در خون مادر مقتولش غلتید.

نزاع بین پدر و فرزند، یا بین دو نماینده شر

در قسمت پنجم سریال Dexter New Blood شاهد مشاجره و مشاجره دکستر با پسر نوجوانش هریسون هستیم. هریسون با وجود تمام شورش ها و شکست های نگران کننده اش، شباهت زیادی به پدرش دارد. او نیز مانند دکستر طعم فرزندخواندگی را چشید و البته به اندازه پدرش در داشتن خانواده های مهربان خوش شانس نبود.

در این قسمت های جدید متوجه می شویم که هریسون روزهای سختی را بدون والدین و حمایت سپری کرده است و به دلیل افراد شرور اطرافش، باید خود را برای رویارویی با متجاوزان آماده کند. اما این تمام ماجرا نیست، زیرا او کم کم متوجه می شود که خشونت در او چندان عادی و عادلانه نیست. در این قسمت، دیگر بینندگان متقاعد شده اند که نیروی شیطانی در ذهن هریسون به اندازه حضور یک مسافر تاریک در ذهن دکستر وحشتناک و کشنده است.

در این قسمت از Dexter New Blood، هریسون پس از مشاجره با دکستر به یک مهمانی می رود و یک قرص روانگردان مصرف می کند. دکستر که هنوز از شوک رفتار وحشتناک هریسون در حال بهبودی است، با شنیدن این خبر وارد ورطه می شود. تنها بازمانده خانواده، پاکسازی از دست دادن پسرش.

این باعث می شود دکستر از پناهگاه امن دائمی خود خارج شود و به فکر کشتن جنایتکاری باشد که گلوله را ساخته است. قتل فقط برای انتقام! اما این تمام ماجرا نیست و باید با یک اتفاق غیرمنتظره دیگر روبرو شویم. سرهنگ عزیز دکستر آنجل باتیستا برمی گردد.

اولین برخورد او با شخصیت های جدید در هتلی در دکستر نیو بلاد و هنگام سخنرانی در یک کنفرانس جنایی بود. جایی که از دکستر قصاب بندر یاد می کند و اندکی بعد در گفتگو با رئیس پلیس شهر که شریک دکستر نیز هست به مرگ دبرا و دکستر اشاره می کند. چند شباهت جزئی کافی است تا رئیس پلیس را مشکوک کند و هویت واقعی او در آخرین صحنه این قسمت مشخص شود.

قسمت 6 Dexter New Blood: The Line and Symbol of the Double Sword

«دکستر: خون جدید» از شوتایم دوباره به داستان قدیمی سریال پیوست: NPR

اکنون وارد مرحله جدیدی از مشکلات دکستر شده ایم. او سعی کرد دلیل تغییر هویت خود را به رئیس پلیس بگوید، اما دیگر دیر شده بود و دیوارهای اعتماد فرو ریخت. از طرفی وضعیت او با فرزندش بیش از پیش آشفته و استرس غیرعادی تر شده است.

نقطه عطف این قسمت فاش شدن هویت قاتل سریالی جدید دکستر است. در این قسمت از Dexter New Blood شاهد اتفاقات هیجان انگیز و البته لحظات دراماتیک تری هستیم. در جایی که نفست در سینه گیر کرده است و گوش هایت منتظر منفجر شدن صدای بی اهمیت است، چشم ها از پلک زدن باز می ایستند. این انتظار از سریال جنایی / درام است.

در جریان این درگیری، موضوع دیگری نیز وجود دارد و آن خصومت دو قاتل زنجیره ای (پدر دکستر و مت) بر سر رویکرد هریسون است. پدر مت متوجه می شود که دکستر به او مشکوک است. بنابراین برای گرفتن یک دست بالا در برابر دکستر، او باید به سمت نقطه ضعف خود، هریسون، برود. به همین دلیل، این قسمت به یک جنگ تمام عیار بین دو قاتل تبدیل می شود.

در حالی که تنها چهار قسمت از Dexter New Blood باقی مانده است، انگیزه این قاتل سریالی جدید هنوز برای بینندگان نامشخص است. او به دنبال دختران جوان و تنها می رود و آنها را به زیرزمین کلبه خود دعوت می کند و پس از بستن درها بدون هیچ توضیحی، آنها را از طریق دوربینی که نصب کرده است مشاهده می کند و با خوشحالی ترس دختران بیچاره را می بیند.

کار به همین جا ختم نمی شود. بعد از چند روز در را برای فرار دخترها باز می گذارد. سپس از دور به دختر نگون بخت شلیک می کند و او را می کشد. عجیب ترین قسمت ماجرا به مراسم تطهیر پس از مرگ برمی گردد. وقتی بی سر و صدا و با احتیاط اجساد قربانیانش را تمیز می کند. مراسمی مشخص که جزو الگوی همیشگی آن است.

در قسمت پنجم که مجبور می شود طبق معمول از نزدیک به چشم قربانیش شلیک کند، مراسم طبق معمول پیش نمی رود و او نمی تواند از چهره مخدوش و زشت قربانی احساس رضایت کند. به همین دلیل است که قربانی در دید خود ناکام می ماند. میوه خالدار که قابل خوردن نیست. مجسمه شکسته یا بوم خراشیده که قابل استفاده نیست. این دختران فقط ابزاری در مسیر راه حل غم انگیز این خودشیفته هستند و حالا که شکل کامل این موجود از بین رفته تبدیل به طعمه گمشده می شود.

حال در رابطه با سریال Dexter New Blood باید منتظر ماند و دید در نهایت کدام قاتلان پیروز میدان خواهند شد؟ آیا دکستر راز وحشتناک خود را به پسرش می گوید یا خود واقعی خود را برای همیشه از او پنهان می کند؟ سرنوشت قاتل جدید به کجا ختم می شود؟ روزهای سختی در انتظار طرفداران دکستر است.

بیشتر بخوانید:

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances