بهترین هاست وردپرس

نحوه بررسی رتبه اعتباری برای وام بدون ضامن


با راه اندازی طرح بزرگ «تحول بانک ها به نفع مردم و تولیدکنندگان» در وزارت اقتصاد و دارایی با بازپرداخت وجوه خرد تا سقف 100 میلیون تومان بدون ضمانت و صرفاً ارائه گزارش تصدیق و گواهی کسر حقوق. در هفته های آینده از طریق شبکه بانکی یک امکان می شود. این به گروهی از افراد با سطح اعتبار خوب و به عبارت ساده، اطلاعات خوب کمک می کند. نبود تسهیلات بانکی به دلیل نبود ضامن و ضامن. بنابراین این افراد پس از بررسی سوابق و چک های خود به شرط داشتن اعتبار مناسب می توانند از وام بدون ضامن بهره مند شوند. وی در همین راستا هفته گذشته در دیدار با مدیران بانکی این موضوع را مورد تاکید قرار داد.وزیر اقتصاد در خصوص موضوعات اولویت دار دولت خود از مدیران بانک دولتی ویتنام خواست تا در اسرع وقت اقدام کنند. پیشگامان در این مسیر، همکاری لازم را برای برداشتن سریع و دقیق قدم اول انجام می دهند. در این طرح در وهله اول مقرر شده است که برای صنف حقوق بگیران و بازنشستگان اعم از بازنشستگان از همان بانک حقوق یا مستمری دریافت کنند. چون در سیستم گواهینامه اعتبار خوبی دارند و اعتبار خوبی دارند زیر 50 میلیون تسهیلات بدون ضامن می گیرند.

تلاش مثمر ثمر برای بررسی افراد از گذشته تا امروز

به گفته وزیر اقتصاد، در سال‌های اخیر تلاش‌های خوبی برای تایید صلاحیت مشتریان بانک‌ها صورت گرفته است، اما بسیاری از مردم و وام‌گیرندگان از میزان اعتبار خود اطلاعی ندارند یا از چنین طرح‌هایی اطلاع ندارند. در روزهای آینده اجرا می شود؛ این امر به تقویت شبکه صدور گواهینامه کمک می کند و مردم با بازدید و دریافت گزارش های گواهینامه از رتبه اعتباری خود مطلع می شوند. رتبه های اعتباری به A، B یا C و آنهایی که رتبه بالاتری دارند اختصاص می یابد و همچنین رتبه بندی آ ، می توانند بدون ضامن تا سقف 100 میلیون تومان از بانکی که با اعتبار سنجی حقوق دریافت می کنند، وام بگیرند.

اعتباربخشی جامعه هدف برای اخذ وام بدون ضامن

به گفته وزیر اقتصاد اجتماعی، هدف از صدور گواهینامه برای اخذ وام های بدون وثیقه در وضعیت مطلوب باید برای همه مردم ایران باشد و در صورت منطقی بودن در دسترس همه باشد. آنها می توانند بدون نیاز به ضامن به تسهیلات مالی خرد دسترسی داشته باشند. به همین ترتیب مستمری بگیران، مستمری بگیران، کارمندان و حقوق بگیران با وجود معرفی این کار، جامعه هدف در ماه های آینده بزرگتر و بیشتر خواهد شد. توضیح اینکه به زودی پس از دیدار رئیس جمهور با مدیرعامل بانک دولتی و هماهنگی، وام های بدون وثیقه اجرایی می شود و این امر شامل پیگیری های وزارت اقتصاد برای دریافت مردم می شود. وام بدون وثیقه رتبه اعتباری و امتیاز اعتباری خود را بدون هیچ زحمتی دریافت کنید.

چگونه رتبه اعتباری فعلی خود را بررسی کنم؟

در حال حاضر سامانه Ice Credit یکی از مهم‌ترین روش‌های سنجش اعتبار و استفاده از داده‌ها در سیستم اعتباری است که کل سابقه مالی افرادی را که وام‌های بانکی، چک و بدهی به سیستم بانکی دریافت کرده‌اند، ارائه می‌کند. مردم به این سیستم در iceScoring.com با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن به نام خود و البته پرداخت 10000 تومان می توانند گزارش وضعیت اعتباری کامل را مشاهده کنند تا بدانند چه امتیازی از سیستم گواهینامه دریافت کرده اند.

گزارش اعتباری مشابه ثبت رفتار اعتباری یک فرد است، امتیاز اعتباری میانگین رفتار اعتباری یک فرد است، رقمی بین صفر تا 900، که نشان می‌دهد افرادی که امتیاز کمتر از 500 دارند، در واقع در معرض خطر بیشتری برای وام دادن هستند. . نکته این گزارش این است که حتی اگر اخیراً وام پرداخت کرده باشید، باز هم تأخیر در پرداخت فعلی یک نمره منفی در سیستم گواهینامه محسوب می شود.

سیستم آیس نماینده رسمی شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران است و عمدتا برای کاربران واقعی و شرکت هایی که نیاز به وضعیت اعتبار مشتری دارند استفاده می شود. بهتر است قبل از مراجعه به شعبه بانک، رتبه اعتباری خود را از این سامانه دریافت کنید تا امکان ارائه مدارک معتبر به مدیر و کارکنان شعبه را داشته باشید. کسانی که امتیاز و رتبه اعتباری بالایی دارند در هنگام دریافت تسهیلات خرد زیر 100 میلیون تومان نیازی به توصیه ضامن ندارند و رفتار مالی خودشان تضمین کننده بازگشت تعدادی از تسهیلات است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم