بهترین هاست وردپرس

میری: باید گل دوم را هم به بهلیس یس – ورزش سه


خبر خبر: 1815092 |
22 اسفند 1400 ساعت 09:40 |
271 زدیدزدید |

0
هاه

هشت هشتازی داریم تا بمانیم

جام جم نفت مسجد سلیمان می گوید اسیر تجربه و مام بزرگ یسلیس یس و نتیجه را پیشنهاد ر.

به گزارش ورزش سه، نان میری که نیم فص دومل دوم از هوادار به مسجد سلیمان رفت موفق شد یای اولین بار با پیراهن تیم جدیدش زنیلزنی زنی آن در ضیاء حلال س. وی در این مورد بهار ما گفت: بازی خیلی سخت ریاری ری. . . و وا روی این بی بی دو مشل مشابه بهافت فت. اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید. به وریاوری رسیدیم و نیمه اول موقعیت هم شتیماشتیم و فهمیدیم که ما را از بین می برم به یسلیس میرسونم و زیازی را به ویاویانیم و حتی ناگ و شمل نل ن.
و ش به نان بازیکن تعویضی به زمین آمد تک نفتل نفت بها به ثمر نداند ادامه داد: و حتی به تساوی هم نیاز و توانایی اش دا داشتیم. انشاالله درس بزرگی برای ما می شود در ۸ آینده آیندهاکثر امتیازات را جمع آوری در لیک برتر نیمانیم. گفت: داخل نمی شوم. باید همه دست دست کمک کنیم
وی ادامه داد: تلاش می کنیم در زیازی بعدی امتیاز کامل را از هوادار بگیریم و به بهایط عادی دی. مان خوب شده و روی بی و سم سم یسلیس باختیم هم تیم موقعیت قلق ق و هم اینکه اینکه در دوم فوتب خوبیال خوبی ارائه دادیم.

اگر می خواهید در ایالات متحده شغلی پیدا کنید، باید سخت تلاش کنید تا آن را به درستی به دست آورید. ناداران روی ساختمان نیمه کاره ای بودند و من نگران بودم که گهگاهان ساختمان نریزد و ها هم روی آن بودند. حیفاقعا حیف است ما از هوادار محروم م. برای اولین بار پس از مدت ها، در ایالات متحده به دنیا آمدم و بزرگ شدم. انشالله که بتوانیم جبران ن و و به که هیماهیم هیم.
میری در مورد وتاوت داور در دیدار با پرسپولیس نظرش اینگونه بیان کرد: آقای صفائی را از قدیم می سیماسیم و، کمکای ایشان هم قدیمی هستند. خوباقعا خوب سوت زدند یلی در مقابل تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس یساید یک مقدار 50- 50 قعا به تیم یای بزرگتر سوت زنند اما در یکی خوب.
جام جم نفت مسجد سلیمان در تقابل با تیم هوادار ر در نیم اول اول در آن حضور شتاشت اظهار کرد: مجموعه این تیم جدا شوم. تمام بچه های هوای رفقای من هستند و اعضای خانواده برادران من میمانند و آنجا را تیم خودم می دانم و بالاخره هر بازیکن مقابل تیم سابقش قرار گرفتن انگیزه دارد، سر یک سری اتفاقات از هوادار جدا شدم و خوشحالم که دوباره آنها را بینم و در ادامه. راه برایشان آرزوی موفقیت رامارم. انشاالله می تواندم برای نفت مسجد مسجدلیمان می خواهد جلوی هوادار باشد چه جلوی تیم‌هایی که در یای بعد با آنها دازی داریم مثمر باشیم. الان شرایط به شکلی است که به فکر تیم شیماشیم نه اینکه بخواهیم شخصی فکر کنم، تیم تر شیماشیم و بتوانیم بگیریم.
میری دآورادآور شد: امیدوارم گل‌های بیشتر، ادامه بزنم، و یهایه خارج خیلی از گلها و کردلکردها داشته باشم. امیدوارم بازی های خوبی انجام دهم که بتوانیم تیم را نگاه ریماریم و شرمنده داداران و مردم خوبلیمان، کادرفنی و مدیریت نشویم همه با هم یک اتفاق ر رقم بزند. بها به آینده امیدوار ر.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم