بهترین هاست وردپرس

منچستر 3 – آتلانتا 2; پیشتازی با رونالدو!


به گزارش “ورشش سه” ، شرایطی که به نظر می رسید یونایتد از پیروزی ناامید شده است ، آنها توانستند با عملکردی پرخاشگرانه و دلچسب در نیمه دوم پیروزی را به ارمغان بیاورند. آنها در نیمه اول شانس زیادی برای گلزنی داشتند که تبدیل به گل نشد ، اما در نیمه دوم راشفورد ، مک کواری و رونالدو یونایتد را با سه گل پیش انداختند.

گل اول بازی در دقیقه 16 به ثمر رسید. ارسال توپ به زمین منچستریونایتد پس از کنترل توپ در وسط هافبک آتلانتا با ارسال زاپاکوستا همراه شد. او تیر دروازه را گرفت و از کنار دروازه فرستاد تا پاسلیک در سهل انگاری مدافعان قرمزپوش به راحتی گلزنی کند. VER نیز صحنه را بررسی کرد و مشخص کرد که گلزن آتلانتا آفساید نیست.

چهار دقیقه بعد ، حرکات فنی و گلزنی رونالدو با همراهی برونو فرناندز همراه شد و سپس فرد به سمت دروازه شلیک کرد که این دروازه بان با واکنش دیدنی از کنار زمین اخراج شد.

در دقیقه 28 ، زمانی که منچستریونایتد فشار روی دروازه آتلانتا را افزایش داد ، میهمان با ارسال توپ از نقطه کرنر ، گل دوم را مقابل آتلانتا به ثمر رساند. در این صحنه ، لوک شاو و هری مک کواری نتوانستند ضربه سر خود را قبل از مری دمیرل بزنند.

تنها چند دقیقه قبل از پایان این نیمه ، مارکوس رشفورد در موقعیت تک به تک قرار گرفت و در حالی که هواداران در اولدترافورد در نیمه اول از زمین بلند می شدند ، دمیرل با تکلی دیدنی به توپ ضربه زد و مانع از گلزنی او شد.

فرد موقعیت بعدی را از دست داد. در محوطه جریمه حریف خود را به خوبی شکست داد اما آخرین ضربه را از روی نقطه پنالتی از دست داد. مهاجمان منچستر این فرصت را از دست دادند و در آخرین ثانیه نیمه اول مارکوس رشفورد توپ را در موقعیتی مطلوب به هوا پرتاب کرد تا دروازه آتلانتا نزدیک باشد.

در اوایل نیمه دوم، منچستریونایتد در حال حمله با انبوهی از هواداران در وسط دیده شد. پاس برونو فرناندز این بار رونالدو را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه او به دروازه بان برخورد کرد. با این حال در دقیقه 53 مارکوس رشفورد بالاخره موفق به گلزنی شد و با یک ضربه دقیق از زاویه بسته اختلاف گل را به یک گل کاهش داد.

مهمترین اتفاقی که در دو قسمت رخ داد خروج دمیرل از زمین و حضور متئو لواتو بود. مدافع 10 دقیقه پس از شروع نیمه در صحنه ای به دلیل برخورد با رونالدو کارت زرد گرفت. رونالدو در حال تلاش برای گلزنی در محوطه جریمه بود و معتقد بود که داور باید بازیکن آتلانتا را اخراج کند.

در دقیقه 57 ، پاس گرینوود با حرکت ترکیبی بازیکنان منچستریونایتد به محوطه جریمه رفت و این بار مک تومینا بدشانس گرفتار شد و به تیر برخورد کرد.

وضعیت مشابهی در دقیقه 71 مقابل آتلانتا به وجود آمد اما ضربه زاپاتا را داوید دخیا به خوبی دریافت کرد و ضربه بعدی را به کرنر فرستاد.

سولچر بازی را از دست داد و گرینوود تصمیم گرفت پس از ورود پوگبا و کاوانی جانشین سانچو شود. منچستریونایتد تنها دو دقیقه پس از ورود سانچس به تساوی رسید. توپ از بالای تیر افقی به سمت مک کواری رفت و او با یک ضربه دقیق دروازه را باز کرد.

در دقیقه 81 ، منچستر که مملو از حمله بود ، رونالدو این بار گلزنی کرد. فرناندز که دقایقی پیش نقطه بزرگی را در محوطه جریمه از دست داد ، ضربه کرنر را ارسال کرد ، اما پاس او برگشت داده شد و لوک شاو رسید. مدافع چپ یونایتد رونالدو را به ستاره شماره 7 فرستاد تا گل پیروزی را به ثمر برساند.

آتلانتا تلاش زیادی کرد تا باخت را بعد از گل جبران کند اما وت گونار سولسک. تیم ر با دفاعی منظم موفق شد پیروزی را حفظ کند و سه امتیاز دلچسب را به دست آورد.

با این نتیجه منچستریونایتد در پایان هفته سوم شش امتیاز کسب کرد و سولچر را به بالای جدول گروه های لیگ قهرمانان رساند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم