مصیبت شدید خاویر؛ بارها گل نزن!


به گزارش “ورزش سه”، بازگشت ژاوی به عنوان مربی به 9 اردو هیجان زیادی را در بین هواداران ایجاد کرده و امیدوار است شرایط در 9 اردو بهتر شود.

اما این مربی جوان جادوگر نیست و نمی تواند از زمین برای تیمش گل بزند. این مشکلی است که حتی رونالد کامن هم درگیر آن بوده و حالا به نظر می رسد مشکلی جدی برای ژاوی باشد.

بار विरुद्धa از زمانی که اسپانیول مقابل ممفیس دیپه از روی نقطه پنالتی روی نیمکت بود، در دو بازی فقط یک گل دریافت کرده است.

با این حال، بسیاری از بازیکنان درخشان مانند دیپای، آلبا، گابی، دی یونگ، بوسکتس و دمبله تلاش کردند درهای رقبا را باز کنند اما موفق نشدند.

مسی و گریزمان 58 گل از 122 گل فصل گذشته را به ثمر رساندند که در واقع 47.54 درصد از گل های این تیم بود.

فصل گذشته بار बार्a شاید خوب نبود و آنها برای ایجاد موقعیت های جدی کار سختی داشتند، اما مسی در تیمی بود که از مهارت های گلزنی خود استفاده کامل کرد.

دیپای در حال حاضر موفق به زدن حتی یک گل در اروپا نشده است و همین امر در مورد دمبله، لوک دی یونگ، بریتانی و آگوئرو نیز صدق می کند، هرچند مهاجمان دانمارکی و آرژانتینی به دلیل مصدومیت از بازی خارج شده اند. از این میان، بارسا به لوک دی یونگ اعتماد چندانی ندارد و ژاوی نیز در دیدار مقابل اسپانیول او را به زمین نفرستاد.

بنابراین، به نظر می رسد که تنها استراتژی باریا راه رفتن در زمین آنسو فاطی است که گاهی اوقات می تواند منجر به پنالتی از طرف حریف شود و در نتیجه به تیم در گلزنی کمک کند.

بسیاری بر این باورند که انتقال قرضی گریزمان به اتلتیکو بدون پول یا بازیکن قابل توجهی از این تیم، اشتباه بزرگی از سوی لاپورتا بوده است.

یک اشتباه در پنجره نقل و انتقالات زمستانی قابل اصلاح نیست، زیرا در حال حاضر بازیکن شماره 9 برای خرید در ژانویه وجود ندارد و علاوه بر این، شرایط Barसाच्याa به گونه ای نیست که قیمت آن در این فیلد دو بالا باشد.

ژاوی می تواند جاه طلبی و ایده های فوتبالی خود را به تیم تزریق کند، اما نمی تواند به نمایندگی از بازیکنانش گل بزند. او 180 دقیقه در زمین بازی دارد و بار अद्यापa هنوز در یک مسابقه گل نزده است. بازی مقابل ویارئال باید منتظر ماند.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorial