مشاور کنکور آنلاین 🥇 نخبگان صنعتی شریف

مشاوره کنکور تلفنی + [برنامه ریزی] بهترین مشاوران کنکور و رتبه های برتر - مشاوران 100 ما در فایل pdf رشته های تحصیلی زیرگروه های ریاضی، زیرگروهها و رشته ها را مشخص کرده ایم. پس از آن که رشته مورد علاقه خودتان را مشخص کردید، باید بدانید که رشته مورد نظر شما در کدام زیرگروه قرار دارد و ضریب هر درس برای رشته مدنظر شما چقدر است؟ ما اینجاییم که بهم کمک کنیم بگید مشگکل رو اگه بلد باشیم بهت میگیم. اگر هنوز منبع مناسبی برای تست زنی درس ریاضی پیدا نکردید، حتما مقاله “بهترین کتاب کمک درسی ریاضی کنکور” رو در وب سایت مشاوران ۱۰۰ مطالعه کنید. شما باید با استفاده از این بودجه بندی کنکور 1401 برنامه درسی و تست زنی خودتونو تنظیم کنید ! از بین کتاب های کمک آموزشی “زبان فارسی” “فوت و فن ترجمه عربی” و “ریدینگ و کلوز زبان انگلیسی” کدومشونو میشه از نظام قدیم استفاده کرد یا اگه نمیشه باید نظام جدیدو تهیه کنیم؟ گزارش تفضیلی عملکردت به صورت هفتگی و ماهیانه برات ارسال میشه. در برنامه هفتگی بسته به اهداف بلند مدتی که در برنامه ۳ ماهه تعیین می شود باید بین دروس تخصصی و دروس عمومی تعادل برقرار کنید. اهداف هفتگی به جزئیات می پردازد و مطالعات شما را به صورت روزانه تعیین می کند.

مشاور کنکور 1401

دانشجوی ترم ۳ هستم رشته روزانه دانشگاه دولتی و قصد انصراف دارم به علاوه شرکت مجدد در کنکور ۱۴۰۱ . سلام در صورت قبولی مجدد امکان ایست خدمت وجود دارد. یک کلیپ انگیزشی در یک پیج یا کانال مجازی یا صحبت با افرادی که دوستشان دارید و با آنها راحت و صمیمی هستید حال شما را خوب میکند و انگیزه و توان مثبتی را در شما به وجود میآورد. در مشاوره کنکور ارشد برق این نکته را باید در نظر گرفت که در صورتی که بخواهید دانشگاه های تهران را به عنوان دانشگاه هدف خود انتخاب کنید، رقابت به طور تقریبی بین 1000 نفر می باشد اما برای ورود به دانشگاه های طراز اول تهران، رقابت را می توان بین 200 نفر در نظر گرفت. وقتی مطمئن شدم که به دستش آوردم فکرمو عملی کردم.مشاوره به کسایی که دنبال امثال من میگردن. 3 سال هست مشاوره کار میکنم از وقتی که قبول شدم و خداروشکر ازبین شاگردام اونایی که حرفامو دقیق انجام دادن موفق شدن.سال اول یک پزشکی کرمان سال دوم یک دارو سازی اصفهان و یک پزشکی شیراز و امسال همپزشکی تبریز و پرستاری شهرکرد.

سوا دومم در مورد زیست شناسی هستش که بصورت سال به سال با خیلی سبز و کلاسهای تدریس الا میخوام کار کنم به نظرتون فاگوزیست رو هم کار کنم یا نه؟ با ثبت نام در طرح های مشاوره کنکور دکتر معین الدین هر روز چک میشی و هر شب باید گزارش کار بفرستی. برای رسیدن به اهداف کلی، باید آن را به اهداف کوچکتر تقسیم کرد. برنامه ریزی برای کنکور ۱۴۰۰ ریاضی، همانند سایر رشته ها به بازه های زمان ۳ماهه تقسیم می شود و برای هر ۳ ماه هدف مشخصی در نظر گرفته می شود. یا گرایش بچه ها امسال اکثریت به سمت پزشکی باشه. من دانشجو پیام نورم ورودی 96 از معافیتم یکسال مونده امسال کنکور شرکت کردم رتبم خوب شده . داوطلبان اگر می دانستند که برنامه ریزی صحیح و اصولی تا چه اندازه ای موفقیت آن ها را در کنکور افزایش می دهد، بی شک از تجارب و مشاوره های متخصصین تحصیلی استفاده می کردند تا قبولی خودشان را در کنکور تضمین کنند. نکته قابل توجه دیگر ماده 59 این است که شورای عمومی انجمن های رسمی بهترین تیم مشاوره کنکوری ضمن حفظ حرمت و استقلال بهترین تیم مشاوره کنکور، حمایت از متخصصانی را که در حین انجام وظایف خود مورد حمله یا تهدید قرار گرفته اند، تضمین می کند.

مشاور کنکور هدف

مرکز مشاوره تخصصی رعد از سال 92 فعالیت مشاوره و برنامه ریزی خود رو شروع کرده و بصورت مشترک با موسسات قلمچی و ونوس و گاج و حرف اخر فعالیت مشاوره ای داشته و از سال 99 بطور رسمی دانش اموزان خود رو داشته و کنکور 1399 و 1400 هم دانش اموزان موفقی داشته است. مدارک رسمی معتبر تایید هویت مشاور، تصویر کارت دانشجویی، کارنامه کنکور شامل رتبه و رشته و دانشگاه قبولی خود مشاور نیز جهت اطمینان به شما ارائه خواهد شد. رتبه ی کنکورم 506 منطقه 1 بوده. ضمناً میتوانید برای آنکه در انتخاب رشته کنکور با آمادگی بیشتری حاضر شوید از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سامانه صدای مشاور و انتخاب رشته مجازی سامانه صدای مشاور استفاده نمایید . ۲- در صورتی که الان از دانشگاه انصراف بدهم؛ از مهلت یکساله معرفی بهره مند میشوم برای شرکت در کنکور سراسری و ادامه تحصیل در رشته جدید؟ بنابراین دانشجویانی که در هر شهر ایران در رشته ی مورد علاقه خود تحصیل می کنند می توانند برای تهیه محصولات مختلف ما شخصا به نمایندگی مراجعه کنند. برای آگاهی از آخرین اخبار های تحصیلی کافیست در کانال تلگرام ایران مشاوره عضو شوید.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما
این وب‌سایت تنها از تکنولوژی هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده می‌کند و ما هیچ گونه توصیه‌ای برای استفاده از آن نداریم.