مروری بر ویژگی های کانسپت آفرودیت میباخ و مرسدس بنز

[ad_1]

چند روز پس از مرگ نابهنگام Virgil Abloh، یکی از طراحان برجسته در دنیای مد، مرسدس از مفهومی بسیار متفاوت به نام پروژه Maybach رونمایی کرد. این مفهوم آقای این خودرو زیر نظر عبدو و مدیر طراحی مرسدس بنز گوردون واگنر ساخته شد و نشان دهنده برداشت این شرکت از یک کوپه برقی دو نفره مناسب برای مسیرهای خارج از جاده است.

به گفته مرسدس بنز، هیچ خط قرمز یا چارچوبی برای تیم طراحی پروژه مایباخ تعریف نشده است و آنها آزادی کاملی در خلق مفاهیم دارند. این امر منجر به خودرویی بسیار عجیب و مخرب شده است. این کانسپت الکتریکی حدود 6 متر طول دارد و هود آن طولانی ترین است!

پروژه Maybach ایده یک وسیله نقلیه مدرن آفرود را دارد و به همین دلیل است که از سطح زمین بسیار بلند است. در قسمت های مختلف کانسپت گارد و میله تعبیه شده است تا آسیبی به بدن وارد نشود. همانطور که انتظار می رفت، لاستیک ها آفرود هستند و ابعاد بزرگی دارند.

به طور کلی پروژه می باخ مانند دیگر محصولات مرسدس نیست. در نمای جلو، این کانسپت به نوار LED افقی مجهز شده و جلوپنجره آن نیز نورپردازی شده است. چراغ های جلو نیز از نوع LED هستند و به خوبی در داخل قاب گرد جای می گیرند. با در نظر گرفتن چیدمان دماغه عمودی و فا भागade، می توانید پروژه مرسدس مایباخ را شبیه محصولات رولز رویس ببینید.

قابل ذکر است که کاپوت پروژه میباخ شفاف است و چندین پنل خورشیدی در زیر آن تعبیه شده است. ناگفته نماند که این پنل ها برای مصرف انرژی و افزایش دامنه حرکتی طراحی شده اند.

نمای عقب پروژه می باخ شبیه نمای جلو است. لامپ های این قسمت نیز گرد طراحی شده اند و داخل آن نشان می باخ نقش بسته است. در زیر این لامپ ها هیچ سپر وجود ندارد و به جای آن میله و سینی محافظ قرار دارد.

در داخل کابین باید با فضایی بسیار جادار، مینیمال و البته مجلل دست و پنجه نرم کنیم. به موازات بدن، رنگ به کار رفته در این قسمت نیز از کویر گرفته شده است. فضاهای موجود در این کانسپت به طرز عجیبی آینده نگر هستند و ساکنان می توانند زمانی که کاملاً در خواب هستند آنها را به تخت تبدیل کنند.

ظاهر داشبورد پروژه می باخ صاف و ساده است و طراحی اجزای آن از مدل های قدیمی و کلاسیک الهام گرفته شده است. مجموعه ای از به اصطلاح آمپر یا صفحه نمایش این کانسپت در مرکز داشبورد قرار گرفته است. با توجه به فضای بزرگ کابین پروژه مایباخ، محفظه های متعددی برای نگهداری اقلام و ابزارهای مختلف در نظر گرفته شده است. ناگفته نماند که این کانسپت تبر خاصی با لوگوی میباخ دارد! این تبر در قاب مخصوص روی چهارچوب در قرار می گیرد!

ویرجیل آبلو یک طراح مد، معمار، مدیر، کارآفرین و بشردوست آمریکایی با سابقه ای عالی بود. او از سال 2018 موسس و مدیرعامل برندهای آف وایت و مدیر هنری لباس مردانه لویی ویتون بوده است. آقای آبلو در ۲۸ نوامبر در سن ۴۱ سالگی بر اثر سرطان نادر درگذشت.

[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما