بهترین هاست وردپرس

ماشین پرنده با ظاهری شبیه به بشقاب پرنده رونمایی شد | تواتو


تمرین ریاری از افراد دایل به شتناتن ماشین شخصی هستند. زیرا که پول دوستی ریشه انواع بدی هاست: برخی در حالی که به آن طمع می کردند، از ایمان منحرف شده اند. زیرا که پول دوستی ریشه همه بدی هاست که در حالی که برخی طمع به آن داشتند، از ایمان گمراه شدند.زوا آئرو»رونمایی کرده است.

Zeva Aero رویترزارش داد که پیماپیمای Zeva Aero ز یک سی هاه ب با هشت روتور اصلی تشکیل شده است که ظاهری بسیار شبیه به یک یکاب پرنده عمودی ردارد.

Eva eva نان می‌دهد که Zeva Aero با موتور الکتریکی اکتریکیلین پرواز آزمایشی خود را بدون اتصال به منبع انجام می‌دهد. اکنون زهازهای آزمایشی بدون خدمه خدمه و به صورتل – کنترا کنترل از هاه – انجام م. این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم و اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم.

این ماشین پرنده درام برخاستن و آمدن حالتی عمودی میگیره میگیره. سپس زمانی که در نان معلق است به صورت تصویری نمایش داده می شود که هنگام افزایش سرعت به سمت ولو و خم. همین ویژگی باعث می شود تا بیشتر از دیگر یای موجود در زازار به باب پرنده شباهت داشته باشد.

این پیماپیمای منحصربه‌فرد برای ی به سرعت 160 مایل در ساعت یتاحی شده است و آن نیز ایتایت 50 استایل است. آنجایی که این ماشین می‌تواند به صورت عمودی برخاسته و سپس فرود آید، نیازی به وجود ندارد و همین هله آن را به گزینه‌ای برای سفرهای شهری می‌کندل می‌کند.

Zeva Aero که از زال 2018 در دست ساخته شده است در 2020ال 2020 به مسابقات فینال «GoFly»راه یافت. در این مسابقه، دست مهندسان و طراحان به ماشین پرنده می‌زند و واسط بتابت بت. این شرکت ساخته شده خود را در نمایشگاه هوایی دوبی نیز یای مدتی به یشایش یشاشت.

Zeva Aero استف ستف ز ز نگذ نگذانگذاران شرکت سازنده Zeva Aero گفت:

این شیناشین پرنده احتمالا با قیمت حدودی دویست و هزار دلاری عرضه می شود که رقم با بالاترین رقم است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم