فیس بوک گیفی را در انگلیس به دلیل نقض قوانین رقابت 70 میلیون پوند جریمه کرد


اداره رقابت و بازار بریتانیا (CMA) فیس بوک را به دلیل رعایت نکردن قوانین رقابت در بازار پس از خرید گیفی ، 70 میلیون جریمه کرد.

در ماه مه سال گذشته ، فیس بوک Giffy را به مبلغ 400 میلیون خرید. در آن زمان شایعاتی مبنی بر تبدیل شدن Gifi به اینستاگرام وجود داشت و طبق گفته فیس بوک ، کتابخانه فایل GIF وب سایت در برنامه های متعلق به فیس بوک غیر از اینستاگرام ادغام می شود.

اداره رقابت و بازار بریتانیا (CMA) تحقیقات در مورد تاثیر این خرید بر رقابت بازار را آغاز کرده است. به عنوان بخشی از این تحقیق ، فعالیت های مربوط به ادغام فیس بوک مانند ادغام محصولات ، ادغام تیم ها و غیره بدون تأیید قبلی CMA امکان پذیر نیست.

پس از تحقیقات ، CMA اکنون اعلام کرده است که فیس بوک را به دلیل نقض قوانین اجرایی 50.5 میلیون دلار (70 میلیون دلار) جریمه کرده است. CMA در بیانیه مطبوعاتی خود گفت:

“این اولین بار است که CMA یک شرکت را به نقض چنین قوانینی متهم می کند.”

با وجود هشدارهای مکرر ، فیس بوک دامنه به روزرسانی های مورد نیاز CMA را به میزان قابل توجهی محدود کرده است. فیس بوک با استناد به انتقادات دادگاه تجدید نظر و دادگاه تجدیدنظر درگیر پرونده ای است که می تواند یک استراتژی خطرناک تلقی شود و منجر به عدم همکاری با CMA شود.

سخنگوی فیس بوک در پاسخ به این جریمه گفت:

“ما با تصمیم ناعادلانه CMA برای مجازات فیس بوک مخالفیم.” در نهایت ، ما تصمیم CMA را بررسی کرده و جایگزین های احتمالی خود را ارائه می دهیم. “

CMA همچنین اعلام کرد که فیس بوک را 500000 (700000 دلار) جریمه کرده است. دلیل این مجازات تغییر مضاعف مدیر این شرکت بدون رعایت قوانین و بدون رضایت است. در سال 2020 ، درآمد خالص فیس بوک 29.4 میلیارد دلار بود. لازم به ذکر است که مسائل CMA هنوز تمام نشده است ، زیرا مقامات هنوز تصمیم نهایی در مورد ادغام را نگرفته اند.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorial