بهترین هاست وردپرس

علی دایی به جرم دزدی به حبس ابد محکوم شد


بان آبان پارسال، دزدی علی دایی گزارشگر خبر و کلیپ او در شبکه های اجتماعی پیچیده است. آن روز ماما به همراه دخترش از مطب خیابان زعفرانیه آصف خارج شد و می خواست سوار ماشین شود تا دزد به سرش نزدیک شود و گردنش را ببندد.

در ماجرای سرقت علی دایی، او با دزد گرفتار می شود، اما مرد جوان با زمین برخورد می کند و ماشین را بدون مراقبت رها می کند و یا فرار می کند.

در تصادف پ.ن، پرونده قاضی بهشتی در دادگاه ویژه قضائی مورد بازجویی قرار گرفت و گروهی از بازپرسان برای شناسایی متهمان، بازجویی از آنها را آغاز کردند.

چهار روز پس از این حادثه یکی از سارقان به نام فرشید دستگیر شد. علی دایی علاوه بر سرقت به سرقت از یکی دیگر از شهروندان تهرانی نیز اعتراف کرد.

علی دایی به جرم دزدی به حبس ابد محکوم شد

او تاکید کرد که اعترافاتش از طریق شکنجه و اعترافاتش از طریق شکنجه گرفته شده است. ما هم معتاد بودیم و هم انگیزه دزدی مواد. علی دایی هم در تله ما و نقشه قبلی تصادفی کامل نداشت. آن روز به عدنبال آمدم که از او دزدی می کردم و ناگهان علی دایی از ساختمان بیرون آمد. من استدلال کردم که مواد خیلی فشرده است و آن را تشخیص ندادم. صاعقه را دید و زمزمه کرد که آن را بدزدیم. البته در زمان سرقت با خودم گفتم جناب دایی چه تشبیهی دارد اما با توجه به اینکه این روزها شهرت مردم بیشتر شده است اما با خودم گفتم من باید آقای دایی باشم. دای اگر می دانستم علی قابله است این دزدی را انجام نمی دادم.»

علی دایی به جرم دزدی به حبس ابد محکوم شد

متهم که قبلاً به زورگیری و سرقت متهم شده بود، همچنان به جرم خود اعتراف کرد و کلاه بر سر داشت.»

در پی تکمیل پرونده، سارق به اتهام مشارکت در سرقت از یک نفر با قتل عمد و مشارکت در سرقت های دیگر مجموعاً به ۵ سال حبس تعزیری، یک ضربه شلاق و رد مال محکوم شد. .

متهم دوم این پرونده نیز تحت نظر پلیس است.

بیشتر بخوانید:

اگر در حال دزدی از خانه یا خیابان گرفتار شوم چه می شود؟تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم