عطارد دستور زبان فارسی راه اندیشه ❤️ تا 30% تخفیف و ارسال رایگان کتاب کنکور

تعدد و تنوع زیاد منابع مورد استفاده در این درس نیز یکی از مشکلات دیگر است که به ترس دانشجویان دامن زده و منجر به اجتناب بیشتر آنان در یادگیری این درس مهم گردیده است. یعنی اینکه موسسه حرف آخر مکان مناسبی برای رشد و ایجاد برنامههای پیشگیری از مشکلات درسی و مطالعه است و قسمت مهمی از رسالت ما به آموزش کنکوری اختصاص دارد. استادان امیر مسعودی، رضا فکری،محمد ارباب بهرامی،مهرداد جنگی،مجتبی دادبام،علی مقدم نیا،امیر هوشنگ انصاری،عزت الله مشفق،فرهاد حامی،مهدی رجبی،سعید صابری،جواد گلی پور،پارمیدا بهرامی،یوسف فکری،محسن خورشیدی،محمد امین شجاعی نیا،عرفان صابر،محسن نیک قدم،کاظم اجلالی،محمد مهربان،ماشا الله رضوی،مجید رضوی، خمگی از بهترین اساتید ریاضی کنکور هستند اما اینکه شما کدام را انتخاب کنید کاملا بستگی به نظر شخصی ، روش درس خواندن و البته برنامه ریزی مشاور کنکور شما دارد. به طوری که در برخی سال­ها 20 سوالی که برای این درس در کنکور طرح شده، از بیش از هفت کتاب اصلی انتخاب شده است.

در آزمون سراسری کارشناسی ارشد نیز، در 5 گرایش از 8 گرایش مجموعه علوم تربیتی (کد1117) این درس از دروس اصلی مورد آزمون با ضریب 2 است. علم النفس، شاید سهل و ممتنعترین درس در بین مجموعه دروس روانشناسی در کنکور سراسری و دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد روانشناسی باشد. راه حل این مشکل دست افراد متخصص، یعنی مشاوران انتخاب رشته کنکور است. با رشد تکنولوژی، روش­ های یادگیری و آموزش هم در حال تغییر و تحول هستند و یکی از بزرگترین تحولات در این زمینه، آموزش ­های تصویری و مجازی است. این درس همچنین در دو گرایش از مجموعه روانشناسی 2 (کد 1143) یعنی «روان­شناسی و آموزش کودکان استثنایی» و همچنین «روان­شناسی تربیتی» به ترتیب با ضریب 2 و 3 حضور دارد.گروه آموزشی کیهان به عنوان مرجع تخصصی آزمون­های کارشناسی ارشد و دکتری مجموعه ­های روان­شناسی، پس از ارائه مجموعه­ جزوات تخصصی و متفاوت ویژه آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در مجموعه روان­شناسی 1، به درخواست داوطلبان رشته های مجموعه روانشناسی 2 و مجموعه علوم تربیتی، در این رشته ها نیز اقدام به آماده سازی برخی جزوات به طور محدود اما ویژه، منسجم و کارآمد کرده است.

مشاور کنکور فنی حرفه ای

داوطلب با وجود این پکیج از سردرگمی نجات پیدا کرده و مسیر مطالعاتی خود را پیدا می کند و نیازی به تعدد مطالعه منابع کنکور به صورت پراکنده نیست. روانکاوانها بیش از نیم قرن از تلفن برای روانکاوی استفاده کرده اند. آموزش از طریق فایل های تصویری آموزشی در حال حاضر در سراسر دنیا مورد استقبال گسترده­ ی دانشجویان قرار دارد و به بهبود کمی و کیفی یادگیری کمک­ های بسیاری موثری کرده ­است.حالا فیلم­ های آموزشی کیهان با تدریس برترین اساتید از دانشگاه­ های تهران و شهیدبهشتی آماده­ شده­ اند. داوطلبان لازم است مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 98 را که شامل عکس و یا اطلاعاتی مانند کد سوابق تحصیلی دیپلم و سوابق پیش دانشگاهی می باشند را آماده نمایند که بتوانند برای ثبت نام کنکور98 اقدام نمایند ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود. دفترچه ثبت نام ارشد همزمان با آغاز نام نویسی این فرآیند از طریق سایت سنجش منتشر می شود که در آن لیست رشته های مجاز ارشد درج شده است. حضور این درس در بین 5 درس تخصصی در کنکور سراسری دکتری نیمه متمرکز روان­شناسی (آمار،روان­شناسی شخصیت، روان­شناسی یادگیری آسیب شناسی روانی و روانشناسی رشد) نیز موید اهمیت فراوان تسلط کافی بر مبحث آسیبشناسی روانی برای روانشناسان و دانشجویان روان­شناسی است.

مشاور کنکور فرجی

در سالهای اخیر عمده سوالاتی که در این درس در کنکور مطرح میشده متمرکز بر بخش فیزیولوژیک بوده و سوالات کمتری از بخش انگیزش و هیجان مطرح میشده است. مشاوره کنکور تجربی ۱۰۰% امری تخصصی است اگر می خواهید در کنکور ۱۴۰۰ پذیرفته شوید حتما به شما توصیه می کنیم ۲۰ نکته طلایی مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ۱۴۰۰ تجربی را به دقت مطالعه کنید. شما میتوانید برای آنکه سردرگم نشوید، از مراکز مشاوره انتخاب رشتهی کنکور کمک بگیرید. اگر هنوز مطمئن نیستید که کتاب عطارد دستور زبان فارسی حسینی یکتا و رو تهیه کنید و سوالی در موردش دارید تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم. این مجموعه در کنار دیگر مجموعههای کیهان، با دقت بسیار زیادی تهیه شده و متناسب با سوالات کنکور 1400مورد بازبینی قرار گرفته است و برای کنکور 1401کاملاً به روز رسانی شده است . پکیج جزوات تهیه شده توسط موسسه کیهان تمامی آنچه که داوطلبان عزیز برای مطالعات خود به آن نیاز دارند را به صورت یکجا در اختیار قرار می دهد .در این پکیج جزوات مورد نیاز، مجوعه ای از تست ها و یک جلسه مشاوره خصوصی قرار گرفته است. تست های مورد بررسی در آزمون ها تالیفی هستند و بسیاری از آنها از کتاب ایده گرفته شده اند که ویژگی بسیار خوبی است.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما