طرز تهیه چینی چینی در نهانه نه سخت، اما بی‌نظیر


مطمئن باشید داخل روغنی که دا آن سرخ می‌شوند استفاده می‌کنند نه نه فیله‌ها به چه استل است و .. در این غذا برای این غذا که شاید به‌خا سنگین بودنش ر و می‌خورید.

داد لازم:

زاز: عدد عدد
شیر: نصف لیوان
مرغ مرغ: ۲ عدد
لیمو ترش: عدد عدد
مرغ مرغ: ۲ عدد
گندم گندم: به اندازه زهافی
م یعایع: به اندازه کافی
شعیراءالشعیر شعیرلاسیک: ۱ لیوان
پودر پودر: ق چایخوری
نمک و فلفل سیاه: به اندازه کافی
م مایه فوری: ۱ قاشق شقاخوری

طرز تهیه و دستور پخت:

۱. ابتدا در قابلمه‌های شیر را می‌ریزیم و روی حرارت قرار می‌دهیم و ولرم رم و بعد از آن را به آن اضافه می‌کنیم. سپس زرده‌های مرغ‌ها را از سفیده جدا می‌کنند و دراسه‌های دیگر می‌ریزند و سفیده‌ها را با همزن خوب تا کف کف نیانی ک سهاسه را برمی‌گردانیم سفیده از بیرون نریزید.

بعد زرده‌ها را با ماءالشعیر به سفیده اضافه می‌کنند و با هم وطلوط می‌کنند و تا منسجم می‌شوند و وقتی شیر خمیر می‌کنند که هما هم وطلوط می‌کردیم به یهایه تخم مرغ می‌کنیم.

۲. بیکینگ پودر را نیز روی یهایه می‌ریزیم و مواد را مخلوط و آرد را کم اضافه می‌کنیم تا در مایه گلوله ه. به‌حدی آرد گندم می‌ریزیم تا مایه یالظتی شبیه به خود بسازید.

در آخر ریاری نمک و فلفل به سس ده داده شده می‌کنیم و ۱ الی ۲ ساعت در یخچال قرار می‌گیریم. یای مرغ را روی تخته آشپزخانه قرار می‌دهیم و از گوشت مرغ ییایی به عرض ۲ نتانت و طول ۴ نتانت می‌دهیم برش.

. سپس رشته‌های برش سینه مرغ در سه‌آه‌ای بزرگ قرار می‌گیرند و می‌گیرند، می‌کنیم و روی نه‌نه‌نگینی خرد خرد روی می‌ریزیم می‌ریزیم بعد از آن روی روی روی روی روی روی روی یعایع روی آن و دست‌های دستی را می‌ریزیم. به سینه آغشتها آغشته میکنیم.

۴. روی کاسه سلفون می‌کشیم و به مدت ۳۰ دقیقه در یخچال می‌گذاریم تا طعم‌دار ر. . .

سپس برش مرغ‌ها دانه دانه بر می‌داریم و در سس رار می‌دهیم تا کاملاً آغشته شود و بعد از روغن روغنی قرار گیرد تا پخته شود و بشود.

جوجه چینی‌های سرخ شده است زمانی که از بیرون در فیافی یا روی رویال تمیز رار می‌دهیم تا روغن را اضافه کنید.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانکاناداGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channel