سالیوان: افزایش فشار به پیشرفت یونایتد کمک می کند


کد خبر: 1792993/59

زمان: 18:20
1400/08/28

هدیه: 6007

اوله گونار سولشیر، سرمربی منچستریونایتد معتقد است تیمش می تواند از فشار هفته های اخیر استفاده کند.

به گزارش “ورزش سه”، یونایتد در 6 هفته اخیر لیگ برتر 4 شکست از جمله دو شکست تحقیرآمیز مقابل لیورپول و منچسترسیتی متحمل شده است که ادامه حضور سلشر روی نیمکت شیاطین سرخ را با تردید مواجه کرده است.

رسانه های انگلیسی بارها مدعی شده اند که برخی از بازیکنان یونایتد اعتماد خود را به سرمربی نروژی از دست داده اند و از گزینه های مختلفی مانند زین الدین زیدان و برندان راجرز به عنوان جانشین او یاد می کنند.

سالیوان روز شنبه در نشست خبری پیش از بازی گفت: “البته من طبق معمول با مدیریت باشگاه در تماس هستم.” یک استراحت ملی طولانی بود، اما ما از آن به نفع خود استفاده کردیم. ما فکر می کنیم بازیکنان به خوبی به شرایط پاسخ می دهند و برای واتفورد آماده هستیم. ما قبلاً در این شرایط بودیم.»

سرمربی نروژی ادامه داد: ما در این هفته اولویت هایی داریم که باید آنها را بهبود ببخشیم. شرایط و عملکرد تیم چندان خوب نیست. ما می توانیم خوب باشیم، می خواهیم خوب باشیم و همه چیز به عملکرد تیم در همان روز بستگی دارد. تاکید بر شروع خوب بازی است. “می دانیم که نمایش بد ما را تحت فشار قرار داده است، اما این فشار باید به شادی تبدیل شود. این احساس باید از ما یک تیم بزرگ بسازد و هر بازیکنی را با بهترین عملکرد خود بدرخشد.”

وی افزود: بازیکنان، کادر فنی، من و باشگاه همه تلاش می کنیم تا تیم را بهتر کنیم و نتایج خوبی بگیریم، هواداران همچنان از تیم حمایت می کنند، آنها این شرایط را تجربه کرده اند و در زمان بازسازی از تیم حمایت کردند، بیا بیایید این هفته خوب تمرین کنیم و فردا آماده بازی هستیم “مطمئنم فردا بهتر خواهیم دید.”

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel