سالیوان از رونالدو دفاع کرد. هر بازیکنی نقشی دارد


به گزارش “ورش سه” ، منچستریونایتد در اوایل هفته جاری با شکست 2-4 مقابل لسترسیتی در لیگ برتر انتقادات خود را نسبت به کادر فنی و بازیکنان این تیم شدت بخشید. بسیاری کریستیانو رونالدو را متهم کردند که در خط دفاعی تیم شرکت نکرده است ، اما اوله گونار سولچر در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با آتلانتا از این بازیکن دفاع کرد و مدعی شد که هر بازیکن نقش خود را در تیم مشترک دارد.

مسابقه مقابل آتلانتا: “من واقعاً از نحوه بازی آتلانتا و نحوه پیشرفت بازیکنان در سال های اخیر تحت تأثیر قرار گرفته ام. سرمربی نیز واقعا خوب است ، اما ما باید پیشرفت کنیم.

کادر فنی من واقعا عالی و شگفت انگیز است و با توجه به جزئیات ، جلسات آموزشی و آمادگی ، فکر نمی کنم بتوانم چیزی بهتر از این بخواهم. آتلانتا حریفان متفاوتی دارد و بازی در لیگ قهرمانان متفاوت است ، بنابراین ما روی چیزی که باید در آن مهارت داشته باشیم تمرکز می کنیم.

بعد از شکست مقابل لستر چه کردم؟ وقتی همه بازیهای یونایتد را تجزیه و تحلیل می کنیم ، تمرکز ما بر این است که برای پیشرفت باید چه کار کنید. اما ما می خواهیم سریع پیش برویم ، حالا مقابل آتلانتا بازی می کنیم و روی نیازهایمان تمرکز می کنیم. تا زمانی که باشگاه به من اعتقاد دارد ، من سبک مربیگری خود را دارم و به ارزش های خودم اعتقاد دارم.

اما ما می خواهیم این فصل حتی بهتر به نظر برسیم. ما بازیکنانی را امضا کرده ایم که انتظارات را افزایش داده اند ، اما تیم های دیگر نیز بازیکنان بزرگی را جذب کرده و پیشرفت کرده اند. ما با سایر تیم های بزرگ هم سطح هستیم. “ما اخیراً از جهات مختلف خوب عمل نکرده ایم ، اما در چند روز گذشته سعی کردیم برخی از کاستی ها را برطرف کنیم و امیدوارم نتایج این تغییرات با عملکرد بهتر فردا دیده شود.”

عدم فشار کریستیانو رونالدو: “ما 11 بازیکن با نقش های مختلف داریم. ما تیمی را به زمین می فرستیم که فکر می کنیم بازی را می برد و البته اگر برنده نشویم همیشه انتقاداتی وجود دارد. رونالدو همیشه تمام تلاش خود را برای کمک به تیم انجام داده است.”

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه