روحانی: در موج دوم و سوم کرونا عملکرد خوبی داشتیمخبرگزاری ایسنا: رئیس جمهور گفت: در شرایط فعلی به استثنای چهار شهر، اکثر شهرها از نظر شیوع کرونا زرد و نارنجی هستند و با شرایط مساعدی مواجه هستیم، اما در صورت عدم ادامه رصدها به حالت قبل باز خواهد گشت.”

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در ستاد ملی مبارزه با کرونا با قدردانی از مردم به خاطر رعایت پروتکل بهداشتی در ایام فاطمیه گفت: مردم علاقمند بودند تا مراسم باشکوه تری برای این ملت عزیز در سراسر کشور برگزار کنند. از مردم ضمن ابراز احساسات پاک خود نسبت به این شهید به خاطر رعایت پروتکل های بهداشتی در تمامی رده ها تشکر می کنم.

وی گفت: «کرونا یک بیماری شایع یا یک اپیدمی نبود، بلکه یک اپیدمی بود که در سراسر جهان گسترش یافت. کرونا همچنین یک آزمون تاریخی برای کشور و رهبران آن بود. برخی از کشورها زمانی که اپیدمی شروع شد، فقط مسائل اقتصادی را مد نظر قرار دادند و گفتند ما به هیچ وجه اجازه تحریم اقتصادی نمی دهیم، اما در نهایت مردم و اقتصادشان را گرفتار کردند.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در برخی از کشورها با شروع این اپیدمی که هنوز ویروس وارد آن نشده است، کشورهای آسیب دیده و روش های مبارزه را به سخره گرفتند اما پس از مدتی دو بار دیگر گرفتار شدند.

روحانی تاکید کرد: برخی کشورها فکر می کردند با ایجاد شرایط سخت پلیسی و انزوا می توانند در مدت زمان کوتاهی ویروس را کنترل کنند اما بعد دیدند که کار نمی کند و دیدند که نمی توانند شرایط ایزوله طولانی را اعمال کنند و ویروس دو بار فعال شد. “

او گفت: «برخی از رهبران پروتکل‌های بهداشتی را برای نقاب زدن و فاصله‌گذاری اجتماعی به سخره گرفته‌اند. در این کشورها، کسانی که بیشتر همکاری می کردند، بیشتر به رهبران خود اعتماد می کردند و کسانی که از بیماری مراقبت می کردند موفق تر بودند.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه موفقیت های خوبی در برابر موج اول، دوم و سوم کرونا در ایران داشته ایم، تاکید کرد: با شرایط مطلوبی مواجه هستیم.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel